ניתוח השם נועה

השם נועה הוא שם פורץ דרך. נזכר לראשונה בתנ"ך כמי שהיתה בתו של צלפחד, והיתה הראשונה, יחד עם אחיותיה, לרשת את ירושת אביה לאחר פטירתו, ללא שהיו לו בנים זכרים (ספר במדבר פרק כ"ז).

הערך הנומרולוגי של השם נועה הוא 5, ומסמל קוצים בישבן, חוסר רצון לשהות בשגרה משעממת או להיתקע במקום אחד. בנות השם נועה אוהבות לזוז ממקום למקום בתדירות גבוהה, דוגמת החלפת מקומות עבודה או מקום מגורים בלי הרבה היסוס. יש להן אנרגיות נמרצות וחייבות לשמור כל הזמן על רמת סקרנות ועניין גבוהות. הדחף שלהן להיות בתנועה מתמדת מביא למסלול חייהן מלוא הרפקתאות ורעננות, אם מבחינת אנשים חדשים שמתחברים אליהן כל הזמן ואם מבחינת חוויות חדשות שנקרות בדרכן. יש להן כושר ביטוי מצוין שמוציא את האישיות הייחודית שלהן באופן בולט וקולח. לכן, יתאימו להן מקצועות בתחומי השיווק והפרסום, היח"צ והדוברות.

בנות השם נועה מתאפיינות באהבה עוצמתית לחופש וטבע, לתחושת השחרור והתעוזה שמלווה אותן ביום יום. הן לרוב אימפולסיביות ומאוד דינמיות, תחושת המרחב והזרימה חשובות להן מאוד, ויש להן חוש אבחנה מדויק ומהיר תפישה. לפעמים, בגלל אהבתן הגדולה למושג החופש, הן יכולות לאבד תחושת זמן ולנדוד למחוזות חולמניים.