הורוסקופ לתאריך: 28.09

 

גדי

חדשות שתקבלו היום ישמחו אתכם מאוד ואתם תרצו לצאת ולחגוג אותן. גם אם אתם יוצאים מחוץ לבית או מבלים ערב רומנטי בחיק חדר המיטות, התרכזו בטוב שיוצא לכם לחוות היום והוקירו תודה על כך. חשוב לעצור מידי פעם ולברך על מה שיש לנו בחיים, מכל הבחינות.

דלי

נראה כי אתם משקיעים מאמץ ואנרגיה גדולים בעזרה שאתם מגישים למישהו מהעבודה שלכם. יתכן ואתם הופכים מעורבים יתר על המידה בחייו, גם בדברים שאינם קשורים ישירות לעבודה. שימו לב לא להיכנס למקומות שלא מיועדים לכם.

דגים

היום תרגישו שאין הרבה טעם בכל מיני פעולות שאתם מבצעים ויכול להיות שזה יוריד לכם את מצב הרוח. אל תתנו לחוויות שאחרים חווים להשפיע עליכם כל כך ושימרו את האנרגיה שלכם על מנת להיטיב עם עצמכם היום.

טלה

יתכן ותחשפו היום למצבים שידרשו מכם התמודדות שונה מבעבר, לכן חשוב לנכס את כל הידע והפרקטיות שלכם לעניין, כי אחרת פשוט לא תצליחו להביא את הדברים לכדי ביצוע. אתם חשים מעט הסחות דעת שגורמות לכם לחוסר מיקוד. מומלץ להפיג את המתח עם פעילות גופנית.

שור

אתם מחליטים להיות היום כנים לחלוטין, גם לגבי עצמכם וגם לגבי אחרים. יתכן וזה יהיה יום מעט קשה, אולי תיתקלו בצורך במשא ומתן בעבודה. זכרו להיות בשליטה ולא לתת דרור ליצרים שלכם.

תאומים

היום אתם צריכים להתמקד בעובדות יותר מרגשות. זה יום שכולו פרקטיות לכן אין פנאי לחלומות בהקיץ. אל תהיו אידיאליסטים נצחיים היום אלא קבלו דברים בהבנה גם אם אתם לא מסכימים עליהם באופן מוחלט.

סרטן

מי מבניכם שביצע השקעות כספיות בזמן האחרון יתכונן לחדשות טובות בנושא ולכמה הפתעות חיוביות. היום יהיה גם עמוס מבחינה אמוציונלית בעיקר בדברים שקשורים בבני המשפחה שלכם.

אריה

אתם מנסים לבצע איזשהו דין וחשבון לגבי המצב המנטלי שלכם, ולאמוד את ההישגים שצלחתם עד עכשיו. השתמשו באנרגיה הזו על מנת לבצע משהו פרודוקטיבי ולאו דווקא ביקורתי.

בתולה

אתם לא מרגישים בנוח לגבי סיטואציה מסוימת ואתם לא יכולים לשבת מהצד ולא לומר את דעתכם, בעיקר בנוגע למקום העבודה שלכם. לקראת אחר הצהריים יתכן ותקבלו חדשות מחבר שאולי יערערו אתכם מעט.

מאזניים

יתכן ותחושו עייפים מהרגיל היום, בגלל מעמסה גופנית שהצטברה בשבוע האחרון. דווקא בבוקר יכול להיות שתרגישו אנרגטיים, אבל היו מוכנים לכך שזה ידעך מעט לאורך היום. אל תתכננו להיום דברים שדורשים פעילות מאומצת מידי.

עקרב

היום ירגיש לכם כאילו אתם צריכים להילחם על מנת שדברים יתבצעו לפי ראות עינכם. יכול להיות שאתם מעט מוסחי דעת, לכן עם השילוב של העומס הרגשי וחוסר הריכוז, חשוב שתעצרו להרגע מידי פעם כדי לא להעמיס על עצמכם.

קשת

אתם לא ממש מרוצים מכל מיני שינויים שאתם נחשפים אליהם היום ואתם מוצאים שקשה לכם לשמור על ריכוז לאורך זמן. המחשבות שלכם רצות היום בקצב מוגבר, לכן אל תהססו להקל על עצמכם בבקשת עזרה מהסביבה שלכם, בבית או בעבודה.