הורוסקופ לתאריך: 27.09

 

גדי

היום תרגישו מעט מועקה לגבי סגירת קצוות שאינה תלויה רק בכם, ויתכן שזה יגרור אתכם לויכוחים מיותרים עם אנשים בסביבה שלכם. אתם לא מרגישים את הצורך להצדיק את עצמכם וגם לא לשים את האחריות על גבי איש מלבד עצמכם.

דלי

אתם מרגישים מעט מאוכזבים מעמיתים לעבודה כיוון שלא ביצעו דברים כפי שראיתם לנכון שיבצעו. התחושה הזו תביא אתכם לבצע את העניין בעצמכם, ולמרות שתחושו תסכול מכך בסוף זה ישתלם. היו כנים עם עצמכם ועם הסביבה שלכם על מנת להפחית מהתסכול לפעם הבאה.

דגים

נראה כי אתם נמצאים בכושר פיזי מצוין, אבל קשה לכם להתמקד בחיוביות של העניין. במקום זה אתם מרגישים עייפים ועמוסים, לכן חשוב להסיט את המחשבה למקום אופטימי שיעזור לכם להתמודד עם אנשים במהלך היום. שיחה חשובה תמצא אתכם היום עסוקים בשאלה איך לנהוג בהמשך.

טלה

למרות שלרוב אין לכם את הצורך להרגיש מתח וחרדה לגבי עניינים שסובבים אתכם ביומיום, דווקא היום אתם תרגישו מעט לחוצים, גם אם זה קשור בדברים קטנים ויחסית מינוריים. אל תבודדו את עצמכם מאחרים והיו קשובים לעצות שלהם.

שור

מעט זמן חופש מהעבודה יעשה פלאים לרמת הסטרס שאתם חווים לאחרונה. יכול להיות שאפילו תעדיפו לנצל זמן שכזה על מנת לסדר דברים שקשורים לבית ויושבים לכם כבר זמן מה. למרות הנטיה שלכם לדחות דברים אל תעשו זאת היום ופעלו על מנת לסיים אותם.

תאומים

אתם לא מרגישים שאתם יכולים לשמור את הרגשות שלכם מוסתרים היום, אלא חייבים להוציא אותם החוצה. אתם חשים שאתם חייבים לגרום לדברים שבניכם לבין בני הזוג שלכם לעבוד נכון יותר, למרות ריב או אי הבנה שהיתה לכם לאחרונה.

סרטן

יתכן והיום תרגישו נזקקים לעצה מאדם קרוב יותר מתמיד, בייחוד בנוגע לחיי האהבה שלכם. יהיו כאלה שישמחו להיות לעזר וכאלה שימנעו מלהתערב. קבלו את הכל באהבה.

אריה

היום אתם תקבלו תזכורות נעימות לכל מיני הצלחות והישגים שהיו לכם בעבר, זה יגרום לכם לתחושת נוסטלגיה ואולי אפילו למעט חרטה. מבחינת עבודה זה יהיה יום קליל יותר ואתם תרגישו חופשיים להתנהל באופן עצמאי.

בתולה

אתם הולכים להתנהג באופן כנה עד כדי כאב היום כלפי מי שסביבכם, דבר שיכול לזעזע קצת את המערכת. אתם פועלים באופן אובייקטיבי למרות שזה לאו דווקא פועל לטובתכם היום. אל תחששו, התנהגות זו תביא אנשים לכבד אתכם יותר.

מאזניים

רביעי הזה יביא איתו חדשות טובות לגבי החלטות שעשיתם בנוגע לבית שלכם, כאשר אתם הולכים לקבל אישור לגבי דברים מסויימים שתהיתם לגביהם. בנוסף זהו יום נהדר לכל מיני התנסויות פרקטיות כאלה ואחרות, כמו מימוש הבטחה שהבטחתם לאדם קרוב בעבר.

עקרב

רביעי הזה יהיה יום עטוף בתחושות רומנטיות, אותן חשוב לממש ולא לתת להן להתפוגג. הרווקים מבניכם ירגישו נועזות בסיטואציה בה אתם יכולים להתחיל בשיחה ובקשר. בנוסף יתכן ותרגישו מעט דאגה לגבי דברים יותר חומריים בחייכם.

קשת

לאחרונה, התאמצתם בעבודה על פרויקט מסוים, ואתם מרגישים שהגיע העת לסיים אותו ולהציג אותו בפני העמיתים שלכם. היום יהיה יום מצוין לבצע זאת. אל תתאכזבו אם לא תקבלו יותר מדי שבחים, כי יש עדיין דברים קטנים לשפץ.