הורוסקופ לתאריך: 26.09

 

גדי

היום יכול להיות שתרגישו שאתם עומדים בפני אתגר גדול עליו אתם צריכים להתגבר. יתכן וזה יצריך מכם להתעמת עם מישהו שאתם מכירים ולהציב מולו שאלות נוקבות. אל תפחדו להביע את דעתכם בעניין.

דלי

היום נראה שענייני העבודה שלכם הולכים מעט להתערבב עם עניינים אישיים. חשוב שתזהרו לא להעליב אף אחד מהנוגעים בדבר, ולא לדחות פגישות חשובות שיש לכם במהלך היום. תנו למעורבים את מלוא תשומת לבכם, גם בחיים האישיים וגם במקום העבודה.

דגים

היום אתם עומדים לקבל שבחים וביקורת חיובית לגבי אופן התנהלות שלכם בנושא מסויים. זה יגרום לכם לחוש גאווה וכי הסביבה מתמקדת בכם, אך חשוב שזה לא יעלה לכם לראש. עוד יכול להיות שתרגישו היום הרפתקנות נועזת וכוח פיזי רב מהרגיל.

טלה

חשוב שתקשיבו לדברי עצה וחוכמה מבני המשפחה שלכם, גם אם נראה לכם שהם לא מבינים את הסיטואציה כפי שאתם מבינים אותה. הם אלו שיהיו קשובים אליכם מבלי לשפוט אתכם לחומרה, לכן אתם צריכים להעריך את זה. יכול להיות שהיום תקבלו בקשה להחזיר טובה כלשהיא, כזו שחשבתם שתחזירו בשלב מאוחר יותר.

שור

אתם הולכים לעסוק בפרויקט חדש בעבודה, כזה שבו תוכלו להוציא את הקריאיטיביות שלכם לידי ביטוי. בנוסף, זה הולך להיות יום מאוד עמוס וכזה שתרגישו שאתם רודפים אחרי הכל על מנת לשמור על הספק. זכרו לעצור בין לבין ולהנות מהדרך.

תאומים

יתכן ותרגישו היום קצת מצוברחים, או כאילו פחות נגישים לסביבה שלכם שרוצה לתקשר איתכם באופן רגיל. אם תרגישו מעמסה רגשית אל תחששו מזה אלא תפעלו על מנת להכניס את הדברים לפרופורציות.

סרטן

אתם לא מפחדים להפסיק עם הרגלים שאתם יודעים שאינם טובים לכם, והיום יהיה יום נהדר ומלא אנרגיות כדי להתחיל בכך. אתם מרגישים מוטיבציה לפעול ויכול להיות שזה מגיע מכיוון בני הזוג שלכם.

אריה

נקודת המבט היום תתמקד באופן שבו רואים אתכם אלה הקרובים אליכם ביותר, אלה שהכי יקרים לכם ואתם הכי מחשיבים את דעותיהם. אתם מרגישים את האמפתיה כלפיהם היום באופן עוצמתי יותר, לכן היזהרו שלא להתנהג באופן קשוח או אגרסיבי מדי על מנת לא לפגוע באף אחד מהצדדים.

בתולה

היום אתם צריכים להיות מאוד מחושבים במילים שיוצאות לכם מהפה כי למילים יש נטיה לעבור הלאה במהירות הבזק ויש לזה תוצאות משמעותיות. אתם תרגישו צורך לעשות בירור בנוגע לעניין מסויים שגורם לכם להרגיש חוסר נוחות.

מאזניים

היו זהירים היום עם החלטות הקשורות בכספים, למרות שאולי תרגישו אופטימיים ומלאי השראה בעניין. זה לא היום להמר על רווחים כלכליים כאלה ואחרים. מבחינה זוגית יתכן ותרגישו נוסטלגיים ותרצו לממש איזשהי חוויית עבר עם בני הזוג שלכם.

עקרב

אתם חווים איזשהו שינוי שלטווח הקצר לא יראה משמעותי, אך לטווח הארוך יהיה מאוד משמעותי. יתכן והתחושה הזו תתבטא בתסכול שאתם יכולים לחוש במהלך היום, אך קבלו את זה בהבנה, כי מעז עומד לצאת מתוק.

קשת

מי מבניכם שתכנן לצאת היום לטייל קצת ירגיש חוסר בהירות לגבי העניין בשעות הבוקר, אך בשעות אחר הצהריים הדברים ירגישו יותר ברורים. יותר מזה, יתכן ואפילו תקבלו שותפים חדשים לטיול שרציתם לעשות, מה שידרבן את הרצון שלכם להוציא את זה אל הפועל.