על פי המזל שלך- מי הגברים שלעולם לא היית יוצאת איתם?

כל אחת מכירה את זה. את נדלקת על מישהו, בטוחה שהוא נשלח כמתנה מושלמת מהיקום במיוחד עבורך, ואז מגלה שהוא... ובכן, לכל אחת יש מן טרן אוף כזה. הדבר שבגללו אין לו שום סיכוי אצלך. גלי מה הטרן אוף שלך, לפי גלגל המזלות.

 

גדי

אם את פוגשת מישהו שמפגין יותר מידי שביעות רצון מעצמו, את יודעת מיד שאין מצב שהוא יהיה בן הזוג שלך. זה פשוט ברור לך שעבורך, זוגיות עם מישהו שהאגו שלו גדול יותר ממה שאת מוכנה להכיל, היא מתכון בטוח לאומללות, כי הדבר הכי טרן אוף לגדיה זה גבר שחצן עם ביטחון עצמי מופרז.

דלי

יותר מכל דבר, את מעריכה מישהו שמאמין ובטוח בעצמו. הכי טרן אוף עבורך זה חוסר עצמאות, כי בחיים שלך אין מקום למישהו תלותי שמבקש רק להישען עלייך. את לעולם לא תהי בזוגיות עם מישהו דביק ותלותי שזקוק לתשומת לב אינסופית.

דגים

את לא יכולה לסבול חוסר סובלנות, אירוני ככל שזה ישמע. בן הזוג שלך חייב להיות מכיל ופתוח לדעות ורעיונות. אין מצב שתקשרי את חייך עם מישהו צר אופקים ובעל דעות נוקשות, כי חוסר גמישות מחשבתית זה ביג טרן אוף.

טלה

הכי טרן אוף בשבילך זה קונטרול פריק. את ממש לא אוהבת להיות בקרבת אנשים שחייבים להיות תמיד ובכל מצב בשליטה, מאחר שבעינייך הם נוקשים ולא פתוחים לרעיונות חדשים. את חייבת להרגיש חופשיה בזוגיות שלך, ולכן מסרבת להיות כבולה ביחסים חונקים.

שור

את שונאת דרמות. אנשים שפועלים מתוך חוסר היגיון מעצבנים אותך, ואין לך שום כוונה להכניס אותם לתוך מערכות היחסים שלך. מישהו שנותן לרגשות ולתחושות שלו לשלוט בו הוא לגמרי טרן אוף, מאחר שאת ממש לא רוצה לסבך עניינים ואין לך שום עניין בהרפתקאות מלאות דרמה. כאחת שאוהבת פשטות, את גם לא יכולה לסבול חוסר כנות ושקרים.

תאומים

אין דבר יותר טרן אוף לבת מזל תאומים ממישהו לחוץ ולוחץ. מאחר שאת נשמה חופשיה שאוהבת לצאת למרחבים ופשוט ליהנות, להתפרק ולשחרר את המתחים והלחצים שהחיים מזמנים לנו, את לא יכולה לסבול מישהו שמנסה למנוע ממך להיות מי שאת באמת – אשה שאוהבת ליהנות מהחיים ולמצות כל רגע.

סרטן

כשאת פוגשת אנשים שחצנים ובעלי ביטחון עצמי מופרז, את משנה כיוון מיד. מישהו שעף על עצמו, זה הכי טרן אוף לסרטנית. את שונאת אנשים שרודפים אחרי הבלתי-מושג וממש לא יכולה לסבול אגואיסטים שמרוכזים רק ברצונות שלהם.

אריה

עם הגישה שלך לחיים, אך טבעי שלא תרצי סביבך אנשים עם חשיבה שלילית וראיה פסימית. הדבר הכי טרן אוף בשבילך, היא הנטייה למצוא את השלילי בכל מצב. כמו הסרטנית, גם את אינך אוהבת אנשים אנוכיים, למרות שאת בעצמך יכולה להיות קצת אגואיסטית לפעמים, אבל זה רק בגלל שבתור בת מזל אריה גאה, את זקוקה להיות בעצמך באור הזרקורים.

בתולה

עבורך, כאוטיות ואי-סדר הם הכי טרן אוף ועילה מספקת לחתוך מערכת יחסים רומנטית. את לא מוכנה לנקות את מה שאחרים לכלכו, ואת לא יכולה לסבול בקרבתך נוכחות של מישהו שכולו רישול והזנחה. לפי השקפתך, אדם חייב להיות יצוגי ואחראי לסביבה נקיה, מסודרת ומאורגנת.

מאזניים

דרמות, קונפליקטים ועימותים – כל אלה ממש לא בשבילך. את תמיד מחפשת את ההרמוני והשלו. מבחינתך, התגלמות הטרן אוף הוא מישהו לוחמני, מרדני ומלא בסתירות פנימיות. את ממש לא רוצה דרמות מיותרות בחיים.

עקרב

שקרנים ורמאים – לא בבית ספרך. ברגע שאת מגלה שמישהו נהג כלפייך בחוסר כנות או לא היה נאמן לך, הוא מקבל חותמת טרן אוף ומורחק מיידית מהחיים שלך. העניין סגור ואין הזדמנות שניה.

קשת

חיפוש תמידי אחר ריגושים ושינוים – אלה הם חייך. את שונאת שגרה ומצפה לבלתי צפוי. אפילו צל קל של שעמום – זה הכי טרן אוף. האנשים שבהם את מגלה עניין חייבים להפתיע ולרגש אותך. למי שחי חיים מונוטוניים וחסרי ריגושים אין בכלל סיכוי אצלך.