מה מפחיד אותך בהתאם למזל שלך?

יש רק דבר אחד שמפריד בנינו לבין היכולת שלנו לחיות חיים מלאים ומאושרים באמת. מישהו יודע מהו אותו דבר שתוקע אותנו מבחינה מחשבתית ורגשית?אז אם ניחשתם "פחד", יותר מצדקתם.

מילה אחת שטומנת בחובה כל כך הרבה, וגורמת לנו לשים מחסומים בדרך אל האושר. אבל, צריך לקחת בחשבון שהפחד גם שומר אותנו עירניים לסכנות, ומכוון אותנו להיזהר ממהמורות שבדרך. אז מה הפחד הכי גדול של כל מזל?

 

גדי

מפחדים להיות נשלטים על ידי האגו שלהם ברמה כזו שיסרס אותם ויביא אותם לחוסר שליטה בחיים שלהם. יכול להיות שבמקרים קיצוניים הם ירגישו נרדפים על ידי עצמם ולא ידעו ממש איך להתמודד עם זה, והדבר יכול להשפיע על איך שהם מתנהלים בין החברה הסובבת אותם.

דלי

הפחד הגדול ביותר שלהם מתאפיין בחשש עצמי, כזה שמותיר את האינטיליגנציה שלהם מכלל פרופורציה ומביא אותם לעומקים שמעמתים אותם עם עצמם. עוד מפחדים מחולי פיזי, כזה שיכול לשתק אותם ולקחת מהם את הכוח.

דגים

מזל האהבה המושלמת כאידאל, אך יחד עם זאת שם בא לידי ביטוי הפחד הכי גדול שלהם – יותר מידי "ביחד". חוששים ממחוייבות טוטאלית ומשיתופיות יתר, דבר שמתנגש עם הביישנות שלהם ואי הנוחות שלהם בתוך גבולות.

מקווים שלא עשינו לכם עור ברווז, רק רצינו לעמת אתכם עם מה שמפחיד אתכם. למה? כדי שתשנו את זה!

טלה

הפחד הגדול ביותר של מזל זה הוא הפחד מסוף, ממוות, סיום טוטאלי. פחד זה משלב את הפחד ממחלות וממלחמות שמבטאות את החששות מסיום של חיים.

שור

מפחדים פחד מוות מהלא נודע. מתמודדים טוב עם המחשבה על קיומו של מוות, אך המחשבה על מה קורה לאחריו בעולם הבא מוציאה אותם מאיזון.

תאומים

בעלי נפש חופשית וקלילה, לכן הפחד הכי גדול שלהם בא לידי ביטוי בחרדה מלהיות כלואים, נטולי חופש, מוגבלים ברמה שעלולה לקרקע אותם.

סרטן

מבועתים מיותר מדי חופש, ממושגים שמגדירים אנרכיה וכאוס, כאלה שעלולים לקחת מהם את השליטה מהידיים.

אריה

למרות אומץ הלב והתעוזה המאפיינים את בני מזל זה, הפחד הכי גדול שלהם נעוץ באכזבה. אכזבה מאחרים, חוסר יושרה ומציאות מעוותת.

בתולה

המזל שחי בחוסר בהירות קיומי, מפחד יותר מכל מהצורך בעימותים ומהדרישה להיות אגרסיביים במצבים מסויימים. העולם האמיתי שמאמת אותם עם דברים קשים גורם להם לפחדים, הנובעים מהצורך להתעסק בדברים שאינם רציונליים.

מאזניים

מזל האיזון, המבנה המושלם והעידון, לכן הפחד הכי גדול שלהם הוא ערעור האיזון וקבלת מטח של ביקורת קשה לגבי ההתנהגות שלהם. הם יכולים להגיע למקום של רגשות אשמה מכלים ולמצב בו הציפיות שלהם מתרסקות לעומת המציאות.

עקרב

אולי תחשבו שאין באמת משהו שמפחיד את המזל הנועז הזה, אך הפחד הגדול שלהם נעוץ בשטחיות, בהתעמתות מול טיפשות ואוזלת יד של הסובב אותם. לכן הם תמיד יאמרו את דעתם באופן שאינו משתמע לשתי פנים על מנת לשלוט במצב שלא ידרדר.

קשת

מתאפיינים בקוצים בישבן ולכן מתים מפחד מכבילות למקום אחד, מחוסר היכולת לנוע בכיוון שהם רוצים, גם אם זה נוגע לקשרי משפחה, רגשות ואינטימיות. חייבים להרגיש חופשיים ויתכן שמושג המחוייבות יגרום להם לחששות גוברים.