ניתוח השם ניצן

השם ניצן הוא בעל משמעות מאוד מיוחדת ומלאת טוהר, כאשר בהתייחס לעולם הצומח והפריחה, שם זה מסמל את ראשית הלבלוב, תחילת הפריחה, נצנוץ ראשוני של שלב ההתפתחות הראשון. חיבור השם ניצן לעולם הרוחניות נשען על הייחודיות שלו המתארת ראשוניות ועדינות, שילוב בין טבע לנפש, פריון, אופטימיות ותקווה תמידית המלווה אותו לאורך החיים.

מבחינה נומרולוגית הערך המספרי של השם ניצן הוא 2, אשר מסמל שקט נפשי, יכולת תקשורת בינאישית מצויינת ויחסי אנוש נהדרים. בעלי שם זה יחתרו תמיד להרמוניה ואיזון בין הצדדים הכלולים בכל עניין ועניין, יתאפיינו ברוגע, ברצון להשכין שלום בין הבריות וברגישות סביבתית חזקה מאוד. הם תמיד יפעלו בדרכי נועם ולעולם לא בכוחניות מתפרצת. יש להם אינטיליגנציה רגשית גבוהה מאוד, אופטימיות נצחית וסבלנות עד בלי די. עדינות הנפש שלהם מציבה אותם עם יכולת מצויינת להוביל תהליכים בדרכים דיפלומטיות ובאופן של עבודת צוות פוריה. הם מתאפיינים ביכולות תיווך וגישור בין אנשים ובמיוחד במצבים מסובכים ובעייתיים.

בעלי השם ניצן מאופיינים ברצון לפשר תמיד, לכן מבחינה זוגית לרוב ינסו להימנע מווכחנות וישאפו להיטיב על הסביבה האוהבת עם המון חום וחמלה. באופן כללי הם מאוד נהנים ממגע ומרכות, מעניקים אהבה עוצמתית שאינה תלויה בדבר ויש להם ציפיות גבוהות מבני הזוג שלהם.

עוד מסמל הערך הנומרולוגי שלהם את תכונה של דמיון מפותח ויכולת לראות דברים מכמה נקודות מבט. לכן, הם כל כך מוצלחים ביכולת היטמעות חברתית ובאופן ביטוי שסוחף אחריו את השאר.