המזלות שמקבלים הכי הרבה מאצ'ים בטינדר (חדשות טובות למזל אריה)

בואו נודה, דייטים זה פשוט מאתגר. ובעוד שהאסטרולוגיה ממלאת תפקיד חשוב בעולם האהבה, נראה שאפילו בכל הקשור להכרויות מקוונות, לא ניתן לחמוק ממה שכתוב בכוכבים. 

על פי טינדר, ילדים בגילאי 18-25 הם בעלי סיכוי של 29 אחוז מעל שאר האוכלוסייה להתאים למישהו על סמך המזל שלו, מאשר אנשים מעל גיל 25 שמחפשים את האחד. 
בכתבה הבאה, טינדר חושף כמה טיפים שימושיים שמשתלבים עם ידע מעולם האסטרולוגיה, ועשויים לעזור לכם במסע לחיפוש אהבה. אז אם אם אתם לא בטוחים אם ומתי להחליק שמאלה או ימינה, בואו לגלות מה כתוב בכוכבים.

 

מזלות מתאימים: מאזניים, בתולה ואריה
אפילו בטינדר מזל טלה רוצה להראות כמו בוס ונוטה לרשום שהוא "מנהל" בעבודתו, ולכן הודעות פוטנצאליות מהכיוון שלכם הם פחות הסטייל שלו, הוא מעדיף להיות זה שמוביל. הם יודעים מה הם רוצים בכל הקשור לדייטים, ויש להם את שיערו ההחלקות ימינה הכי גבוה מבין גלגל המזלות. 

 

מזלות מתאימים: שור, מאזניים, טלה
בדיוק כמו טלה, שור ממש יודעים מה הם רוצים בכל הקשור לאהבה והם נחשבים המזל המהיר ביותר כשמדובר בתגובות להודעות. שור הוא מזל מאוד מתמיד, ולכן הגיוני שהאמן האהוב עליו בסופטיפיי הוא The Weekned, כי בשבילם טינדר הוא לא רק יום בשבוע…

 

מזלות מתאימים: קשת, דלי וסרטן
מזל תאומים אוהבים להראות את כל מה שהטבע נתן להם (ומדובר בהרבה!) לכן יכללו עשרות תמונות בפרופיל שלהם. אז אם תבחרו להחליק למזל תאומים, הכינו את הסלפי הבא שלכם. תאומים הם פרפרים חברתיים שמוכנים לחגוג כל הלילה, מה שעלול להסביר שבפרופיל יופיע המקצוע שלהם - ברמנים.

 

מזלות מתאימים: דלי, גדי, קשת
אם אתם רוצים לתפוס סרטן, שירו איתם לתוך האואזיס, ותוכלו לקבל ההתאמה המושלמת. ואם אתם לא מקבלים איתם מאצ', אל תדאגו, הסרטנים נחשבים למזל הכי פחות פעיל ואיטי ביותר בכל הקשור לתגובות להודעות, אז פשוט חכו בסבלנות.

 

מזלות מתאימים: אלה, תאומים, מאזניים.
כשמדובר בטינדר, האריות נמצאים בראש משחק ההכרויות. בני מזל אריה, הם המזל היחיד שרשום כמנכ"ל במשרה המובילה שלו. הם מקבלים הכי הרבה לייקים בטינדר, ואפשר לומר שהם פשוט מומחים בכל הקשור לאפלקציות הכרויות.

 

מזלות מתאימים: עקרב, טלה, מאזניים.
סיכוי מאוד נמוך שהמזל הביישן הזה יתהדר בעשרות תמונות בפרופיל שלו. אם אתם במסע חיפוש אחר בתולה, חפשו כאלו שהם סטודנטים והראו עניין באופי החרוץ שלהם. אם אתם ספונטנים או מחפשים "לחקור", התרחקו מהבתולות כי זה פחות הקטע שלהם.

 

מזלות מתאימים: טלה, בתולה, שור
בעוד שמזלות אחרים עשויים לחפש אחר אהבה, המאזניים מחפשים את האיזון. המאזניים מעריכים איזון, הגיון ואותנטיות, וכנראה שזו הסיבה שסיכוי גבוה שירשמו ש"במאי" זה התפקיד המוביל בחייהם. הם יודעים איך לגרום לדברים לקרות, והם מעדיפים לדבר על דברים פנים מול פנים. למאזניים תהיה תמונת פרופיל אחת ולא מעבר.

 

מזלות מתאימים: בתולה, טלה, דגים.
המזל התשוקתי הזה בעל אש כל כך גדולה שאי אפשר לפספס אותם. הם לרוב יזדהו שכמנהלים או מהנדסים בפרופיל שלהם. הם מראים את התשוקה שלהם, והם נחשבים למזל בעל אחוזי ההחלקה ימינה הגבוהה ביותר. למרות זאת, הם אוהבים להאט את קצת ההתכתבות, ולוקח להם הרבה זמן להגיב (מה שמתאים לאופי המסתורי שלהם).

 

מזלות מתאימים: גדי, דלי, תאומים
הקשתים האידלאלסטים לא מתרשמים בקלות. הם עוברים במהירות מהתאמה אחת לשניה, אבל לא מפחדים לעשות את הצעד הראשון. הם מפרסמים את רוחם ההרפתקנית בפרופיל שלהם, עם אימוג'י המטוס המעופף בתקווה שימשכו את תשומת ליבם של האנשים הנכונים.

 

מזלות מתאימים: קשת, דלי, תאומים
את הגדיים הכי קשה לתפוס בטינדר, אבל אם לפתע מצאתם את המזל האינטליגנטי הזה, כדאי לכם מאוד להמשיך לדבר איתם. הם שאפתנים ומציגים לעתים קרובות את טבעם הנחוש באמצעות אימוג'ים של מתאמנים למניהם. יש להם הכי מעט החלקות (ימינה או שמאלה) מכל המזלות, אז אם אתם רוצים לתפוס את תשומת ליבם כדאי לשאול אותם כמה משקל הם מרימים בחדר הכושר.

 

מזלות מתאימים: קשת, גדי, תאומים
הדליים יציגו את האימוג'י עם סימן השלום, המחפש שלום בעולם. הדליים מחפשים שותף לחיים. הם עסוקים בלהיות יצירתיים, לבשל מטעמים במטבח, או להשתתף בפתיחת גלריה חדשה לאומנות. סביר להניח שהם יכנו את עצמם שפים או אמנים בפרופיל. אין פלא שהדליים מחליקים ימינה או שמאלה פחות משאר המזלות, כי הם פשוט נמצאים ברוב הזמן במוזיאון או בהפגנה שוחרת שלום…

 

מזלות מתאימים: דלי, סרטן,גדי
הדגים הם אמוציונליים ואינטואיטיביים, והם מעדיפים אנשים שידעו שהעולם נמצא בראש ובפנימיות שלהם ושם הרבה יותר מעניין מאשר בחוץ. זו אולי הסיבה שהם מגיבים להודעות באיטיות אין קץ, אבל מה שבטוח שהתגובה שלהם תהיה עמוקה ומתחשבת.