תחזית לשנה החדשה לכלל המזלות

תחל שנה וברכותיה – תחזית שנתית לכל מזל ומזל

אז הנה אנחנו שוב עומדים בפתחה של שנה חדשה, מלאי ציפייה ותהייה לגבי מה צפוי לנו לפי הכוכבים והמפה האסטרולוגית. אז בין אם אתם מזל מים, אש, אדמה או אוויר, מיד תוכלו להציץ קצת למה שהשנה הבאה עלינו לטובה צופנת לנו מאחורי הקלעים.

 

גדי

זוהי הולכת להיות שנה בה אתם צריכים לחשוב טוב טוב מי מועיל לכם בחיים ומי סתם מעכב אתכם מלהתקדם. חשוב לקחת צעד אחורה ולבחון את היחסים הזוגיים והחברתיים שלכם מאופק רחב יותר, על מנת לראות את התמונה בכללותה. מערכת יחסים קיימת או כזו שצפויה להתחיל תלמד אתכם מי באמת פועל לטובתכם ומי גורם לכם תחושה של רגרסיה בחיים.

דלי

אתם אמנם רגילים לעשות דברים בדרך שלכם מבלי תמיד להציץ הצידה, אבל השנה הזו היא שנה שדורשת שינוי קל בפרספקטיבה שמלווה אתכם. היו ערניים ופתוחים לרעיונות שלא תמיד נראים לכם קונבנציונליים, אתם רק תרוויחו מהם. מבחינה זוגית חשוב שתעשו הערכה מחדש של הציפיות שלכם מבני הזוג שלכם ולהיפך, על מנת לא למצוא עצמכם במקום סטטי שלא יוביל לכיוון חיובי.

דגים

עומס זה דבר חיובי באופן מסוים, אך יכול גם להפוך לטורדני ומלא מתחים. זו תהיה שנה עמוסה בדברים מרגשים וחדשים, אך חשוב שלא תיכנסו לסחרחרת בה אתם מרגישים שאינכם יכולים להתמודד איתה. מבחינה זוגית, קשר שהרגשתם שהוא הכי נכון עבורכם מקבל השנה תפנית בה תצטרכו לשקול את המשך הצעדים שלכם ולא להיסחף למקום חסר תוחלת.

טלה

אם אתם נמצאים בעיצומה של מערכת זוגית, צפו לכמה אתגרים שאתם הולכים לחוות השנה. חשוב שתמיד תשמרו על קור רוח בנוגע למצבים מתוחים כאלה ואחרים ושתהיו קשובים לצד השני. מבחינת עבודה, יתכן ותרגישו את הרוחות נושבות לכיוון שינוי בקריירה הנוכחית שלכם. אל תחששו מהצורך לערבב את הקלפים בתחום, אך הימנעו מלנהוג באימפולסיביות.

שור

עקשנים, נכון, אבל קחו את פתיחתה של השנה כדי למנף עצמכם תוך כדי שינויים כאלה ואחרים. שחררו עצמכם מחששות ומגבלות שמונעות מכם להתקדם ופשוט צפו את השיפור שיכול לבוא בעקבות הפתיחות הזו. מבחינה זוגית הקדישו תשומת לב ליחסים של אמון הדדי וקבלו את הדברים שיכולים להיחשף באופן שקול ורגוע. החליטו החלטות באופן בהיר ולא נמהר. מבחינה מקצועית זוהי שנה של הצעות מעניינות על הפרק, שיכולות להביא לנסיעות עבודה מעניינות.

תאומים

זוהי השנה בה תוכלו לממש את היצירתיות המאפיינת אתכם ולהגיע לרמות אליהן רציתם להגיע זה כבר זמן מה. מומלץ גם להסתכל על דברים מנקודות מבט של החברה הסובבת אתכם, על מנת לנצל הזדמנויות שבאות לעברכם, גם מקצועית וגם מבחינת זוגיות. קשר רומנטי שמלווה אתכם או כזה שיתחיל ימצא עצמו מתחזק עם הזמן, וזן העת לבחון באמת איך תרצו שמערכת היחסים שבחרתם להיות בה תראה. מבחינה מקצועית, גם אם תקבלו הצעות חדשות לפרויקטים מפתיעים, וודאו שאתם לא נסחפים ללא בחינה מעמיקה של הדברים.

סרטן

שנה של שינויים, שנה של פעילויות ואקטיביות מורגשת. זו תהיה השנה בה יהיה נכון לעשות קצת סדר בשלל תחומי החיים ולראות איפה עומד כל דבר ודבר. מבחינת יחסים רומנטים, יתכן ותחוו מתחים ותנודות בקשר, אבל אל תתנו לזה לערער אתכם אלא קבלו את זה כמבחן להתמודדות שלכם במערכת יחסים. מבחינה כלכלית זוהי שנה בה יהיה מצויין להתארגן מחדש באופן שיאזן אתכם פיננסית.

אריה

שנה חדשה, הרפתקאות חדשות. הכינו את עצמכם לאירועים רבים שיפתיעו אתכם לטובה, ויקחו אתכם למחוזות מופלאים. זכרו שחשוב להתנהל באופן אדיב ושקול אל מול הסביבה החברתית שעוטפת אתכם, על מנת שתוכלו לכלול אותה כחלק מהרפתקה נעימה ולהעצים אותה. מבחינה זוגית, זכרו שקשר טוב מבוסס על מכנה משותף רחב, לכן דאגו להיכנס לאחד עם תיאום ציפיות ראשוני. מבחינה מקצועית אתם נחשפים לאופק מרענן שיכול להתחיל מסלול חדש מלא עניין. אל תתנגדו לו.

בתולה

חידוש וריענון, זה שם המשחק. זו תהיה שנה טובה לשפץ קצת את האלמנטים שמקשטים את חיי היומיום שלכם, כמו שיפוץ הדירה, ארגון חדש של הבית, בחינה של קשרים שיש לכם בחיים. מבחינה מקצועית יתכן ותחוו תחושות כאילו אתם כבר לא מוצאים את עצמכם בקשר קיים, כיוון שאתם חשים שהדברים המשותפים עם בני הזוג מתמעטים. חשוב להוציא אנרגיות שליליות כאלה אל כיוון חיובי ולעסוק בדברים שמוציאים מכם יצירתיות ויוזמה.

מאזניים

תאבי ידע שכמוכם, הולכים לראות שזוהי השנה בה האלמנט הזה הופך להיות מאוד משמעותי עבורכם. הידע שאתם הולכים לצבור הולך לשחק תפקיד מאוד מהותי לגבי השנה החדשה, ולהכניס לכם המון שפע בשלל תחומי החיים. מבחינה רגשית וחברתית, יתכן ותחושו שאתם חווים ניתוק מסויים מהסביבה שלכם, אבל אל דאגה, זה משהו שיתווה את הדרך לטווח ארוך.

עקרב

בני אדם הם יצורים של הרגלים, אבל חשוב מאוד גם לדעת לשנות אותם אם אתם רואים שפיתחתם דפוסי התנהגות שאינם נכונים לכם. זוהי הולכת להיות שנה מעניינת ומלאת הפתעות, לכן דאגו לבחור את אלו שישרתו אתכם לטובה, ולא לכיוון שרק נראה כך בהתחלה. מבחינה זוגית חשוב לזכור שאף קשר אינו מושלם, לכן אל תצפו מבני הזוג שלכם להיות מושלמים, זה רק יכביד על מערכת היחסים ויקח אותה למקום מתגונן ומתוח.

קשת

נכון, אתם אנשים עצמאיים שרגילים להתנהל באופן יחידני ומוביל דרך, אך אל תתנו לזה לגרום לכם לפספס הזדמנויות לפרויקטים משותפים שצופנים הצלחה בהמשך הדרך. ברור שיהיה לכם מקום להביע את עצמכם באופן חופשי וייחודי, אבל אל תתנו לזה לצאת מכדי שליטה על מנת לא להחמיץ תוצאות רבות הצלחה משותפת. מבחינה רומנטית, היכונו להפתעות נעימות, כאלה שגורמות לנו ללכת באמצע הרחוב עם חיוך מרוח על הפנים.