מזל דגים – מי אתם באמת? דברים שלא ידעתם על מזל דגים

מזל דגים – מי אתם באמת?

מה לא נאמר על בני מזל דגים. הם סופר קריאיטייביים אך גם נוטים למצבי רוח שמשתנים במהירות האור, שחקנים בנשמה וכאלה שיכולים לסחוף אחרים בסביבתם לריקוד מסחרר של רגש והרפתקנות. לא תמיד ניתן לדעת מה הם באמת חושבים, ואפילו להם קשה לפעמים להבין את עצמם ולהתמודד עם כל מה שמתרחש בנפש שלהם. ככאלה שמבוססים על יסוד המים, יש הרבה שצף קצף שבא והולך מהם.

 

דגים

 

גאות ושפל

מה שבטוח, לא משעמם עם הדגיגים האלו, והאמת שגם לא להם עצמם. החיבור לתנועת המים ולשינוי בזרמים של החיים שלהם מביאה אותם למקומות שנראים כאילו מתרחשים על חוף הים, מלאי סערה ושקט, קימה ושקיעה. לפעמים המים שבהם עולים על גדותם, ולפעמים הים שטוח כמו פלטה, לכן היצירתיות קשורה בהם באופן טבעי וגועש. רבים מהם אוהבים לכתוב וליצור עולמות של מילים מלאות יכולת הבעה ורגש. רבים מהם מוצאים עצמם בתחום הבמה והמשחק, כיוון שכל כך קל להם ללבוש צורות ופנים של דמויות אחרות, בני אדם ובעלי חיים יחד. היכולת המדהימה הזו גורמת להם הרבה פעמים להרגיש הזדהות עוצמתית במיוחד עם בני הזוג שלהם, אבל זה גם יכול להביא אותם למצב בו הם שוכחים ומזניחים את עצמם.

 

 

אופי מלא תרפיה

דגיגים הם יצורים מטפלים. הם יכולים לעסוק בתחום הרפואה, הקונבנציונלית והאלטרנטיבית, הם מלאי מיסטיקה וחיבור רוחני אדיר, ועל כן מאוד מתחברים לנפשות אחרות. כשהם באינטרקציה גם עם האנשים הספקנים ביותר, בסופו של דבר הם מצליחים לרכך גם את העקשנות אצלם, ולהשפיע עליהם בכוח האישיות האנרגטית שלהם. חשוב שבני מזל דגים יזכרו את התכונה הזו גם כלפי עצמם, כיוון שכפי הידוע, הם בעלי אופי ניגודי הפונה לשני כיוונים שונים. חשוב שיבחנו תמיד את עצמם מבחינה פנימית על מנת לא להיסחף אחר הקיצוניות המאפיינת אותם.

 

מבחינת הצבת גבולות בחיים, הדגיגים צריכים לזכור לדעת ליישם אותם גם עבור עצמם וגם עבור אחרים. היסחפות אחרי כוחות מתנגשים היא אמנם מסעירה, אבל יכולה גם להוביל למצב של תשישות ובלבול. הכוח הטמון בדגים יכול להביא אותם אל גלישה מטורפת על גל ענק, רק צריך לזכור לאזן את הגלשן מדי פעם.

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל דגים: