הורוסקופ לתאריך: 24.09

גדי

שימו לב לארועים חריגים שקורים היום ויכולים ללכת לקו מעט שלילי. היזהרו לא להיות אלה שלוקחים על עצמם אחריות שאינה שייכת לכם, על מנת לא להרגיש כאילו שמים אתכם בפינה. סימכו על מערך הכוכבים שינחה את התחושות שלכם.

דלי

נראה כאילו היום הוא יום בו כל הדברים מסתדרים לכם ואתם נהנים מתוצאות חיוביות שקורות לכם. אתם מרגישים כאילו אתם צריכים להכניס קצת יותר סדר למהלך ארועי היום על מנת לדעת שאתם אלה שמובילים את המצב לכיוון שאתם רוצים בו.

דגים

אל תחששו לעולם לומר מה שעולה על דעתכם, בייחוד היום. אתם חשים מעט מתוחים לגבי איזשהי תשובה שאתם מחכים לה מבן משפחה או חבר טוב. יום ראשון הזה הולך להיות נעים וקליל, לכן התמקדו בדברים החשובים לכם יותר מדברים שוליים.

טלה

אתם מרגישים שאתם צריכים לשוחח עם חבר טוב שלכם בעניין שנוגע לחבר אחר, על מנת לבחון את המציאות שנהייתה מעט שונה בימים האחרונים. יתכן ותרגישו רגשות אשמה לגבי אחד המעורבים בדבר, אבל אין טעם בכך. אל תהיו קשים עם עצמכם ונסו לברר את העניינים לעומקם.

שור

אתם לוקחים משנה זהירות מאוד גדול בימים האחרונים, אבל האמת שאין כל כך צורך להיות כאלו זהירים בפעולות שלכם. אתם תרגישו כי מאוד קשה לכם היום לתפוש את תשומת הלב של האנשים סביבכם, לכן יש מצב שתצטרכו להתרכז קצת יותר מהרגיל כשאתם פונים אליהם.

תאומים

יתכן וחלק מהאחריות שלכם לגבי עניינים שביומיום תתפרש מעט גם על גבי אחרים, עובדה שתוריד מכם מעט מהעומס. אתם תרגישו הערכה גדולה כלפי מי שיתנדב לעזור לכם ואולי תפתיעו אותו אפילו עם איזו מתנה כהוקרת תודה.

סרטן

היום תחושו כאילו האנרגיות שלכם במיטבן, עם פרץ רגשות שגורם לכם להיות עירניים ואקטיבים מהרגיל. יתכן ותמצאו את עצמכם נסחפים לתוך שיחה משמעותית עם אחד מבני המשפחה. זכרו לנהל את העניין בקור רוח וברוגע.

אריה

ארועים שקורים לאחרונה גורמים לכם לפקפק באיך שאתם רואים את הלך העניינים, בייחוד בעבודה. אתם מעורבים בפרוייקטים שמרגישים לכם כאילו נלקחים מכם ואתם חייבים להחזיר לעצמכם את השליטה בעניינים. שימו לב לא לחסום את עצמכם בכל מיני מחשבות מעכבות.

בתולה

אתם מרגישים כאילו מישהו קרוב לכם עושה עבורכם החלטות חשובות שעדיף שתעשו באופן עצמאי. פעלו באומץ וקחו את העניינים לידים שךכם על מנת לא לחוש חסרי שיניים. דאגו להגיד לאדם שאתם באינטרקציה איתו בדיוק מה שעל לבכם.

מאזניים

יום ראשון הזה מביא לכם מצב רוח מעט טמפרמנטי, לכן יתכן ותרגישו שלא כל כך נעים להיות במחיצתכם. אם תרגישו שאתם עוברים את הגבול, קחו צעד אחורה ובחנו את העניינים לפני שיקרה ארוע שתתחרטו עליו.

עקרב

אתם נוטים לשים לעצמכם גבולות נוקשים לגבי דברים שמתרחשים ספציפית היום, למרות שאין באמת סיבה טובה לכך. בנוסף אתם חשים שהרגשות שלכם בעוצמה גבוהה מהרגיל היום, לכן על מנת להוריד קצת את המתיחות עשו פעילות שתרגיע אתכם.

קשת

קחו לעצמכם את היום כדי לנוח מעט. אתם מרגישים שהימים האחרונים עמוסים לכם וכי האנרגיות שלכם צריכות עידוד. חבר טוב יתריע בפניכם לגבי עניין שאתם צריכים לשקול את הצעדים שלכם בו, לכן אל תתעלמו ממה שיש לו לומר.