הורוסקופ לתאריך: 23.09

גדי

השבת הזו מביאה איתה הזדמנות משמעותית לחוויה שאתם הולכים לחוות עם אחד מבני המשפחה שלכם. אל תתנו לדברים להפוך מחיובי לשלילי בגלל התרגשות יתר או עומס מחשבתי. התנהגו באופן שליו ואופטימי כדי למצות את החוויה במלואה.

דלי

יתכן ותחושו היום כי החלטה שביצעתם כלפי עניין מהעבר נכנסת לכם שוב לראש ודורשת שיקול דעת מחדש. אל תבזבו אנרגיות במחשבה על מה היה יכול להיות אחרת, אלא תעלו את עצמכם למקום יוזמתי של שינוי לטובה, כזה שתיצרו במו ידייכם.

דגים

אתם מרגישים שהיום תגיעו לידי תובנות משמעותיות לגבי העבודה וחיי הזוגיות שלכם. אם אדם קרוב יציע לכם עזרה וייעוץ בעניין, קבלו אותה באהבה, אך גם עם שיקול דעת נכון שלא יקח מכם את המושכות בעניין.

טלה

אתם מרגישים היום צורך מוגבר בתשומת לב, בעיקר מבני הזוג שלכם. נסו לברר עם עצמכם מה באמת מתחולל בתוך הנפש שלכם, ואל תתביישו להתעמת עם הסביבה שלכם אם יש דברים שיושבים לכם על הלב.

שור

יש מצב שהשבת הזו אתם תרגישו שאתם לא מתנהגים באופן הרגיל שלכם, ושאתם חווים תחושות מוגברות שאתם לא רגילים להן בעוצמה הזו. אל תתנו לסביבה שלכם לגרום לכם להרגיש לא בסדר עם התחושות האלו, אלא היו אמיתיים עם עצמכם וקבלו כל רגש שעולה בכם כלגיטימי ורצוי.

תאומים

אתם לא נותנים לאף אחד לשכנע אתכם לעשות משהו שאתם לא באמת מאמינים בצדקתו. השבת הזו יתכן ותימנעו מלעזור לבני משפחה או חברים בגלל שאתם מרגישים מעט מרוכזים בעצמכם. אם אתם מרגישים את הצורך להיות רומנטיים, אל תתעלמו מזה ופשוט תממשו מה שעל ליבכם.

סרטן

השבת הזו מאוד עמוסה לכם מבחינת מחשבות שרצות לכם בראש, אולי כי אחרים סביבכם נותנים לכם תחושה כאילו הם בוחנים אתכם על משהו. יכול להיות ותרגישו תחושת כעס לא ברורה, לכן זה בדיוק הזמן לברר עם עצמכם מה יושב עליכם ולפתור אותו.

אריה

היום הוא יום מעולה לעשות פעילויות גופניות שיטיבו גם עם הגוף וגם עם מצב הרוח שלכם. יכול להיות שאחרים לא ירצו כל כך להצטרף אליכם לפעילות כזו או אחרת, אבל בזכות האופי האנרגטי והתחרותי שלכם אתם תצליחו לשכנע אותם לראות את הטעם בזה.

בתולה

אתם מלאי אנרגיה ורעיונות להמון דברים שאתם יכולים לעשות השבת. אתם אפילו מנסים להצית מחדש את הלהבה בזוגיות שלכם. אולי תרגישו שהתכניות שלכם לא מתנהלות בדיוק כפי שרציתם בהתחלה, אבל אל תתנו לזה להוציא לכם את הרוח מהמפרשים.

מאזניים

אתם מרגישים שכבר הרבה זמן לא הקדשתם מספיק זמן איכות ותשומת לב למשפחה שלכם. יכול להיות שהמבוכה מכך תגרום לכם לעשות דברים שתתחרטו עליהם אחר כך. אם תרגישו שאתם מכבידים מעט על הצד שעומד מולכם, אל תנסו למשוך את הזמן המשותף בכוח, שחררו ודברים יסתדרו מאליהם.

עקרב

היום הולך להיות יום עשיר בחוויות וטיולים, גם אם הם ארוכים יותר וגם אם הם רק כסיבוב בשכונה המקומית שליד הבית שלכם. יכול להיות שהטיול עצמו יהיה עתיר בחוויות, ויכול להיות שהרעיונות והדמיון שיופעל בעקבות הטיול היום יביא איתו דברים מרגשים להמשך. היו פתוחים לכל הזדמנות שתבוא בדרככם היום.

קשת

סוף השבוע נראה כי אתם לא ממש פועלים בהגיון, וכי אתם יותר מונעים מכוח הרגש, ביחוד בקשר לחיי האהבה שלכם. קחו את זה למקום חיובי ואימרו דברים שיושבים לכם על הלב, אשר בדרך כלל אתם נמנעים מלומר אותם. זו תהיה שבת של פתיחות מרעננת.