הורוסקופ לתאריך: 22.09

גדי

נראה כי אתם מרגישים שאתם לא מצליחים להשתלט על כל הדברים שיש לכם להספיק היום, וכי אתם סוחבים אותם אתכם כבר זמן ממושך. היו קשובים ליחס שאתם מקבלים היום מעמיתים לעבודה, על מנת שתוכלו לדעת מה מסתתר מתחת לפני השטח.

דלי

היום אתם חושבים המון על התוכניות שיש לכם לשבוע הבא, ועל האופן בו תספיקו לבצע את הכל. אתם מתחילים להעמיס על עצמכם גם עם משימות שלא קשורות באופן ישיר עליכם מתוך תחושת אחריות להספק גם של הסביבה שלכם. אל תתנו לזה להביא אתכם למצב של תשישות וקחו את סוף השבוע גם עבור מנוחה קריטית.

דגים

נראה כי אתם מנסים למנוע את התרחשותם של מספר ארועים היום וכי אתם עומדים ללמוד איזשהו לקח מכל מה שקורה סביבכם. קחו בחשבון שישנם דברים שלא ניתן למנוע וכי תוכלו להשפיע רק מבחינת ההתמודדות עם התוצאות. ברגע שתפנימו את זה יהיה לכם הרבה יותר קל להתנהל היום.

טלה

המצב היום מאפשר לכם לתת תשומת לב מוגברת לחבר קרוב לכם, כיוון שאתם מרגישים יותר חברותיים היום מהרגיל. התקשורת פתוחה וזורמת יותר, ואולי אפילו תרגישו את הצורך והרצון בלפתוח שיחה עם זרים. זה יום מצוין גם לעסוק בפעילות שתעשה טוב על הנשמה שלכם, יום בו האנרגיות שלכם בשיאן.

שור

היום אתם מרגישים מעט נזקקים ליחס מוגבר ומנחם מהסביבה שלכם. אל תהיו מופתעים אם אנשים יחשבו שאתם קצת מעיקים עליהם, אם תדרשו מהם יותר מידי תשומת לב. בנוסף, היום זה יום מצוין לנסות ולתקן נזק שהתרחש בימים האחרונים, אולי משהו שאמרתם שלא במתכוון והוביל לעלבון של אחד הצדדים.

תאומים

היום יראה לכם כאילו יש המון מחסומים שניצבים מולכם אחד אחרי השני, בכמה וכמה ארועים. יתכן וזו התוצאה של חוסר שימת הלב שלכם לפרטים הקשורים בנושאים איתם אתם מתמודדים היום. אל תתנו לדברים לצבור עוד ועוד סיכוי להפוך לכדור שלג, טפלו בהם כבר היום.

סרטן

אתם מרגישים שיש עליכם לחץ כלכלי שמגיע עליכם מכוח חיצוני ואתם לא בטוחים כיצד להתנהל הלאה. מומלץ לחפש יעוץ מקצועי ואישי על מנת להשיב לעצמכם תחושת בטחון עצמי ושליטה במצב.

אריה

האופי שלכם תמיד מחצין אנרגיה חיובית וחברותיות מתפרצת, אך יתכן שהיום לא תרצו להיות כל כך באינטרקציה עם אנשים חדשים. יכול להיות שתרגישו כאילו מבקרים אתכם היום יתר על המידה ודבר שכזה יכול לגרום לכם להתכנס בתוך עצמכם.

בתולה

יש לכם מושג וודאי ומלא בטחון לגבי איך צריך להתנהל יום העבודה שלכם היום, מא' ועד ת', אבל, יתכן ותרגישו שאחרים בעבודה לא ממש זורמים איתכם. זה יהיה אתגר עבורכם מבחינת אופן ההתמודדות שתפגינו, רק זכרו להתנהג באופן רגוע ולא מתוח.

מאזניים

אתם מרגישים שהיום מבקרים אתכם יותר מידי לגבי דברים כאלה ואחרים, דבר שיכול לגרום לכם להפעיל שיקול דעת מוטעה ונחפז. אל תתנו לזה להאפיל על המיקוד שלכם היום, בעיקר בעבודה, על מנת שלא תתחרטו על כך שלא הייתם בפוקוס על משימות שצריך להספיק לבצע.

עקרב

אתם מרגישים מעט לא במקום הטבעי שלכם היום, כאילו אתם עוטים מסכה ומתנהגים לא כתמול שלשום. במהלך היום אתם תשוחחו עם אדם מסויים ואז הדברים יחזרו להיות הגיוניים עבורכם ותחושת הנוחות תחזור אליכם. תשומת הלב שלכם לאט לאט תשוב למקום פרודוקטיבי ואתם תרגישו כאילו אתם מצליחים שוב להבדיל בין עיקר לטפל.

קשת

רעיון שהגיע לכיוון שלכם על ידי מישהו שאתם מכירים יפתיע אתכם לטובה ויעורר בכם סקרנות גוברת. יתכן ואפילו תתחילו לחשוב איך אתם הולכים ליישם אותו, רק שימו לב שאתם לא נסחפים אחרי תכניות שאתם לא מסוגלים לבצע באופן מלא.