המזלות שכדאי ולא כדאי להתחתן איתם

נישואין זה עניין מורכב, כולנו מודעים לזה. על מנת להבין את המשמעות שלו קצת טוב יותר, נוכל לבחון אותו על פי כל מזל ומזל, באופן בו הוא מתייחס למוסד עתיק היומין הזה.

 

גדי

נשים בנות מזל גדי צריכות מישהו שיכבד את העצמאות האינדיבידואלית שלהן ואת האופי הנמרץ שלהן. הן תמיד יצדדו במה שהאהובים שלהם מאמינים בו, ויתנהלו בעיקשות על מנת להגן על מי שהן אוהבות. אם הן ימצאו עצמן במצבים קשים בהן הן נפגעות מבן הזוג, הן יהפכו לקרירות ואדישות כלפיו.

דלי

גברים בני מזל זה, הם מאוד בלתי צפויים וקשה להם להתנהל באופן יציב בתוך מסגרת מחייבת של נישואין. על מנת לשמור עליהם כמאהבים מרגשים חשוב לזרום איתם עם יצר ההרפתקנות שלהם והאופי החופשי ונטול הרסן שלהם.

דגים

נשים בנות מזל זה אוהבות להתאהב באהבה. נישואין עבורם יכולים לגרום לאושר אדיר כמשהו קסום ומלא חוויות מרגשות. בני הזוג שלהן חייבים להפנים את האופי הסוחף שלהן ולתת להן את המקום הראוי בקשר, כולל הבנה של קצב החיים שלהן והצורה בה הן מתנהגות באופן אינטימי.

טלה

גברים בני מזל זה מחליטים על הרצון שלהם להתחתן די מהר. הם מאוד אחראים בקשר ולא חוששים מלקיחת אחריות או מויכוחים כאלה ואחרים עם בני הזוג שלהם. אם הגבר הטלה ירגיש משועמם או חסר סיפוק בנוגע למה שהוא מקבל בזוגיות, בעיקר מבחינה מינית, הוא יתחיל לחפש את הצרכים האלו במקום אחר...

שור

נשים בנות מזל שור הן עמוד התווך של הבית. דואגות דאגה אינסופית לילדיהן ונהנות לטפח את הבית כמקום חמים ונעים. אבל, הן מקדישות חשיבות גדולה גם לקריירה שלהן וליכולת כלכלית, לכן תרצה לפתח אותה ולחבור לגבר חזק כלכלית גם כן.

תאומים

גברים תאומים אינם נחשבים אידיאלים למוסד הנישואים כיוון שלעיתים מראים חוסר יציבות והפכפכות. הם מאהבים מדהימים ונותנים המון ריגושים לקשר, אך הדבר יכול לצאת קצת מחוץ למסגרת הנישואים בצורת פלירטוטים שנותנים להם תחושה של כוח.

סרטן

נשים בנות מזל זה יתנו את תחושת הבית המסורתית והאמהית. הן מאוד אוהבות, מלאות הקשבה והבנה, מגוננות על הבית שלהן וצריכות בן זוג שיהיה מספיק חזק לצידן. הן יעשו הכל עבור הבית שלהן וישמרו אמונים לבני הזוג עד המוות.

אריה

גברים בני מזל אריה הם מלאי בטחון עצמי וצורך חזק להפגין אותו, יחד עם לב רחב ואהבה לסביבה שלהם. לרוב הם מאפילים על בני הזוג שלהם כיוון שיש להם צורך להיות באור הזרקורים ולא להיות בצילם של אחרים.

בתולה

נשים בנות מזל זה הן מאוד אינטיליגנטיות ואנליטיות. לרוב יש להן מעט קושי לא לנסות לשלוט בהכל, וזה נובע מהצורך שלהן לשמור על המשפחה שלהן בכל מחיר. לכן הן צריכות בן זוג אחראי ויציב לצידן, על מנת שיקח גם מהעומס של טיפוח הבית והמשפחה.

מאזניים

זהו המזל שמאפיין זוגיות ונישואין באופן חזק ביותר, כאשר הגברים שבו תמיד ישאפו לאהבה ולבני זוג שאיתם יוכלו לקיים בית ומשפחה באושר וביציבות. עניין המיניות מאוד חשוב להם ואם ירגישו חוסר עניין בפן הזה, יש מצב שהם לא יהיו נאמנים.

עקרב

נשים בנות מזל זה מאוד רציניות בכל הנוגע למערך הנישואין, ותמיד יחפשו בן זוג שיהיה בעל כוח השפעה גדול, אינטיליגנטים וכריזמטים. הן לעולם לא יתפשרו על יחסים שטחיים ולעולם אינן מתחרטות על החלטות שעושות בתוך מסגרת הנישואין.

קשת

גברים בני מזל זה הם מאוד הרפתקנים ובעלי אמון חזק בבני אדם, לכן קל יהיה לשמור על זוגיות טובה ובטוחה איתם. יש להם נטיה לשים את בני הזוג שלהם במקום מאוד גבוה, ממש בהערצה, ולכן הם נוטים להתאכזב בקלות אם הם לא עומדים בסטנדרטים שלהם.