אז איזה סוג בוסים אתם ומה זה אומר עליכם מבחינה אסטרולוגית

יכול להיות שאנחנו הבוס של עצמנו, ויכול להיות שאנחנו נתונים תחת ההיררכיה של אחד. כך או כך, יש סימנים מאוד ברורים שמאפיינים את סוגי הבוסים שמהלכים בנינו, כל מזל והתכונות שהוא נותן לעניין.

 

גדי

אוהבים לקחת את השליטה לידיים שלהם ולהיות "בוסיים". העובדים שלהם חייבים להבין את העומק הרגשי והמנטלי שלהם כדי להסתדר איתם, לכבד עניין של עמידה בלוח זמנים ולהיות אחראים למשימות שמוטלות על כל עובד ועובד.

דלי

אוהבים להתגרות בגבולות ולפרוץ אותם, לבצע שינוי ולחשוף את הרעיונות שלהם באופן גלוי ומתמיד. הם נהנים מעבודת צוות טובה, מחצינים גמישות כלפי העובדים שלהם ומתייחסים אליהם עם המון הוגנות ואנושיות.

דגים

מאוד סבלניים כלפי הצרכים והרצונות של העובדים תחתם. הם מעריכים יצירתיות לצד פרקטיות, כזו שתעזור להם להתנהל ביתר יעילות בעבודה. לעיתים הם יצטרכו עזרה בהגדרת נהלי עבודה וארגון של משימות.

טלה

מסמלים דומיננטיות ויכולת לעורר מוטיבציה באנשים, ככה שבעמדה ניהולית הם מניעים את הכפיפים שלהן להישגיות וסיום משימות בהצלחה. הבוסים הטלאים לוקחים את המושכות לידיהם ומצפים מהעובדים לסיים את מה שמוטל עליהם ביעילות ובמהירות.

שור

כבוסים, הם מעריכים דיוק וביצוע מטלות באופן מדויק. יש להם את קצב העבודה שלהם ולכן חייבים להיות סבלניים איתם. אם יש לכם בוס במזל שור, יתכן ותצטרכו להיות יותר עצמאיים בעבודה שלכם, כיוון שיש להם נטיה להיות יותר מרוכזים בעצמם.

תאומים

סופר מולטיטאסקינג ומתנהלים כמו להטוטן בקרקס. יכולים לדבר בטלפון תוך כדי ששולחים מיילים ובו בזמן להנחות את העובדים שלהם מה לעשות. חשוב שהעובדים יתאימו את הקצב לזה של הבוס בן מזל תאומים וכמובן גם לתרום מעצמם בנוגע לחדשנות, יוזמה ויצירתיות.

סרטן

בוס מלא הקשבה וחביבות כלפי העובדים שלו. לכן הוא גם יצפה למסירות ואחריות מלאה מהעובד בחזרה. חשוב שהעובדים תחתיו יהיו רגישים לכבוד שהבוס בן מזל סרטן דורש, כי ככה בעצם ישדרגו את יחסי העבודה איתו כדי שיהיו מאוד פרודוקטיביים.

אריה

אוהב להיות צודק ולכן מצפה מהעובדים שלו  להיות קשובים אליו וללכת לפי הדרך שהוא רואה לנכון. בוסים בני מזל אריה הם בעלי עין מצוינת לבחינת בני אדם, לכן חשוב לעולם לא לשקר להם ותמיד להיות כנים איתם.

בתולה

בוסים אלו לפעמים ירגישו שהם לא מתאימים למעמד של הנהגה, כיוון שיש להם אופי ריכוזי, כזה שמנחה אותם לעשות את הדברים בעצמם ולא להאציל סמכויות.

מאזניים

צדק והגינות, אלו התכונות החזקות של בוסים בני מזל זה, ולכן הם גם מצפים לכך בחזרה. יש להם פיקחות חדה וכישורי משא ומתן מעולים, וזה מוביל אותם לעיתים להתנשא מעל אחרים. הרבה פעמים הם נותנים חשיבות יתר למה שיש לאחרים לומר בעניין כזה או אחר, והעימות איתם יכול להיות לא נעים בכלל.

עקרב

בוס שיכול להיות חברותי ופתוח אך מנגד גם חשדן וזהיר. העקרב הוא מנהל מעולה שרואה את הפוטנציאל החבוי בכל אחד מהעובדים שלו. הוא רואה את החוזקות והחולשות של כל אחד בצורה ברורה וחשוב לו שעובדיו יהיו כנים איתו על מנת לשמור על קשר מקצועי פורה.

קשת

בוס בן מזל קשת יהיה מאוד חברותי וכזה שכיף לעבוד איתו, אבל רק אם תיתנו לו את הכבוד והיושר שהוא מצפה להם. לקשת יש אופי שחייב להיות צודק לכן לפעמים זה יכול להיות מעצבן תוך כדי עבודה, אבל יש לזכור שהקשתים הם אנשים מאוד נדיבים וטובים במהות, לכן זרמו איתם.