פירוש השם סיוון

השם סיוון מסמל את החודש התשיעי של ספירת החודשים העברית. השם סיוון נזכר בתנ"ך במגילת אסתר פרק ח' כאשר שם נספר כחודש השלישי בלוח השנה העברי. השם מסמל יציבות ובטחון, ומחצין את האיזון ההרמוני של מחזוריות החיים.

הערך הנומרולוגי המאפיין את השם סיוון הוא 6, ומציג את בעלי שם זה ככאלה בעלי חיבור עוצמתי לרגשות של אהבה ומשפחה. הם מאוד נאמנים למי שהם אוהבים ובעלי יכולת אמפתיה ואכפתיות שניתנים ללא תנאי. תמיד ירצו להעניק מעצמם למען הטבה עם הסובבים אותם ולהגיש עזרה לכל דורש. אנשים אלו ניחנים בחוש אסתטי מאוד מפותח ויש להם רגישות גבוהה למשמעות של יופי וחן, סדר ונקיון. יש להם אופי יצירתי מאוד והם בעלי מיומנות של פיתוח קריאיטיבי בשלל תחומי החיים שלהם. הם מאוד מקוריים ואומנותיים, יש להם נטיה להיות פרפקציוניסטים וגם כאלה שמניעים אחרים לבצע תהליכים באופן מלא מוטיבציה. הם מאוד פתוחים ומזמנים אנשים סביבם ליצור איתם תקשורת נעימה וקולחת.

חשוב שיזכרו לאזן בין החיים האישיים למקצועיים, ולא יתנו לסחרחרת של רגשות ומשימות להביא אותם למצבים של תשישות רוח. בנוסף, בעלי שם זה ניחנים בכשרון חזק בתחום הבישול, וזה כמובן מתקשר ליכולת ההכלה שלהם והרצון להיטיב עם הזולת, עם המון נתינה וחמלה.