ניתוח השם עדן

בתנ"ך מוזכר השורש ע.ד.ן בספר תהילים פרק ל"ו, בביטוי "ונחל עדניך תשקם". השם עדן מייצג בראש ובראשונה, נועם ועדנה, מקום מלא אושר ויופי רב, ממש כמו בסיפור הבריאה וגן העדן.

המספר הנומרולוגי של השם עדן הוא 7 ומסמל חוש גבוה מאוד של אינטואיציה אישית ותחושת בטן שלא טועה לרוב. האנשים בעלי השם הזה בדרך מאוד מחשיבים את הפרטיות שלהם ככזו שאין להפריע אותה, כי שם נמצא המקום הבטוח שלהם והכוח הפנימי שמאפשר להם שלווה. האינטיליגנציה של בני שם זה מאוד מפותחת, בעיקר הודות לחיבור הרוחני החזק שהם מצליחים לייצר עם העולם. לעיתים ירגישו ביישנות גוברת בהתנהלות מול הסביבה שלהם, אך יחד עם זאת יפגינו מחויבות ומסירות מלאה למי שהם אוהבים, ללא הססנות.

בנוסף, בעלי המספר הנומרולי של השם עדן מיוצגים על ידי פרפקציוניזם חזק שלא נותן להם מנוח אם הם לא חשים כי ביצעו משימה בדיוק באופן בו הם רואים לנכון. בעלי השם עדן הם אנשי תקשורת מעולים היודעים להקשיב באופן מעמיק ונמשרה בטחון, ואינם מגלים סודות לעולם.

השם עדן מסמל מופנמות לצד יכולת הפנמה והכלה באופן רגיש במיוחד. הם יכולים לחוש הזדהות עמוקה עם אנשים סביבם ולייעץ להם מתוך הבנה אמיתי של מצב נפשי קיים.