החורף מגיע – קבלו הורוסקופ לפי "משחקי הכס"

בזמן שכולנו מחכים לעונה 8, בואו נראה, איזו דמות מהסדרה תואמת את המזל שלך?

 

araa.jpg©playbuzz

 

גדי – נד סטארק

נד כנה מאד, אצילי מאד וישיר מאד. הכי חשוב עבורו – קודקס של כבוד. כי אי אפשר להפר את המילה שנתן למישהו. למרבה הצער, נד לא ממש ניחן בחוכמת רחוב, אבל מזל גדי דווקא כן. מצד שני, בני מזל גדי אנשים מאד הגיוניים. אם הם היו יודעים שבכל רגע יש סכנה שיכרתו להם את הראש, הם לא היו דוחפים לתוכו כל כך הרבה מידע. ומצד שני, אצילות וכנות אצלם – תכונות מולדות.

 

דלי – ברון

דלי הוא המזל היחיד שמסוגל לעשות את כל הדרך מלמטה עד למעלה בזכות שירות נאמן וללא רבב. כלומר, כולם חושבים שזה כך, כי אף אחד לא מתאר אפילו כמה מניפולציות מפעילים בני מזל זה. עזבו, תראו את ברון – הוא חמוד, הוא שתיין ורודף שמלות. הוא גם חבר נאמן. אגב, כל הנוגע לשירות ללא רבב – זה רק עד שלא ישיג את המטרה שלו. בקיצור, אל תמהרו לתת לבן מזל דלי את הטירה שהוא רוצה. כי אין לדעת מה הוא ירצה לאחר מכן.

 

דגים – מליסנדרה

תכונה הכי טובה של בני מזל זה, והיא לרוב נשארת נסתרת מן העין – פנאטיות. אם בן מזל דגים בטוח שמצא משהו שדורש הקרבה – הוא ישרת את המטרה הזאת לנצח ומכל הלב. הבעיה שממש קשה למצוא להם משהו שיהיה שווה את הקרבה שלהם. אבל אם כבר משהו נמצא, בני מזל דגים יעשו כל מה שצריך כדי להקריב את הדברים היקרים ביותר. בכל דרך אפשרית. זה רק מדגיש שיש לנו כאן ענין עם מכשפה.

 

טלה – סנסה סטארק

המוטו של בני מזל טלה: "אם אני רואה מטרה – אני לא שם לב למכשולים". נגיד, אם בת מזל טלה רוצה להתחתן – היא תתחתן ב-100% גם אם תצטרך לדרוך על העקרונות שלה וגם על קרובי המשפחה והחברים. כמו כן, זה שהיא מתחתנת איתו חייב להיות בשקט. כי אפשר להפחיד את הטלה, אבל לא לשבור. כי אחרי שטלה יתעשת, הוא יחזיר לכולם את כל מה שמגיע להם – בין אם להאכיל איתם את הכלבים או להורות לחתוך להם גרון.

 

שור – דיינריז

טוענים שאם לשור הייתה אפשרות לחיות חיים שקטים, הם היו קונים בית, מתחתנים, מביאים ילדים וחתול וחיים כך עד סוף ימיהם. ייתכן ויש בזה טיפה של אמת, אבל היקום לא נותן לשור את ההזדמנות הזאת. זאת הסיבה שבמקום דירה נוחה לבני מזל שור יש ממלכות כבושות, במקום חתול – דרקון ובמקום בעל או אישה – צבא של מסורסים נאמנים. ומשום מה נראה שזה ממש מתאים להם. אבל עדיף לא להגיד להם את זה בקול רם, כי יש להם מילה אחת בתגובה "דרקאריס".

 

תאומים – טיריון לאניסטר

בני מזל תאומים חכמים מאד, בעלי קסם אישי ואוהבי בריות, ובדרך כלל שאר האנושות מתייחסת אליהם כך בחזרה. מאד קשה למצוא מישהו שלא אוהב את התאומים – כולם אוהבים אותם וסולחים להם על החולשות הקטנות שלהם. גם אם בני מזל תאומים ישתו אלכוהול 24/7, יעשנו ויחיו בבית בושת – זה עדיין בסדר מבחינת הסביבה כי הם כל כך חמודים! סוד הקסם של בני מזל תאומים הוא פשוט: הם נורמליים רק כאשר סביבם כולם ממש שפויים.

 

סרטן – בריאן אוף טארט

אומץ, כנות, אצילות ונאמנות ללא גבולות למשפחה. ובאמת לא משנה המשפחה של מי. הכוונה היא שבני מזל סרטן מוכנים כל החיים להגן ולשמור על אלה שהם אוהבים ומאיפה האהובים האלה הגיעו – זה כבר פחות חשוב. מה שכן חשוב, שהם לא יציקו לסרטן על השריון. כי מתחת לשריון יש לב טוב ופגיע. אבל לא כדאי לבדוק את זה, כי מי שניסו – לא שרדו.

 

אריה – סרסיי

גאון הרוע, מניפולטורית-על, יפהפייה עם תסביך של תלמידה מצטיינת. היא צריכה להיות טובה יותר מכולם, אחרת בשביל מה לחיות? חשוב להבין שאת הרעיון של "לא לחיות" האריות לא לוקחים בחשבון ולכן עדיף שלא להתנגד להם. לבני מזל אריה אין חוסר בעוזרים ומשרתים. אם צריך, הם נמצאים שם כדי למלא פקודות. ואז כבר יהיה מאוחר מדי לברוח. אם כי בסה"כ המטרה הייתה – לדאוג לעתיד טוב לילדים.

 

בתולה – מרג'רי טיירל

היופי החיצוני, טוב הלב הפנימי. בדרך כלל עמוק בפנים. כל כך עמוק שלא כולם שמים לב לזה עד שהבתולה לא תחליט להפגין את כישוריה וטוב ליבה בפומבי ולהקסים את כולם. חוץ מזה, צריך להבין שלפעמים בני מזל בתולה אוהבים להציג את עצמם כאנשים רעים שאוהבים סבל. תהיו בטוחים, שהם יצליחו להציג זאת בדרך מאד משכנעת וכמובן תדע בוודאות למה הם צריכים את כל זה.

 

מאזניים – ג'ון סנו

הנסיך העצוב, פעם אחת פגש את מלך הלילה ומאז לא יכול למצוא את עצמו. מאזניים מאד פגיעים וגם תמימים מדי וזה גורם להם סבל. כמו למשל, ג'ון סנו שנבגד על ידי משמר לילה, הפקודים שלו והוא עדיין לא הבין מה בדיוק קרה. מאזניים גם מתקשים בקבלת החלטות. מצד שני הם מצליחים מאד לרדת לעומק העניין ולקחת על עצמם את המשימה החשובה ביותר – להציל את האנושות. ותהיו בטוחים – המשימה של מאזניים באמת תהיה הכי חשובה והתדמית שלו של אאוטסיידר במעיל פרווה יפה רק תסייע לזה.

 

עקרב – האצבעון

מלכי הערמומיות, מניפולטורים ובובנאי המריונטות מתפנים הצידה. לעקרב אין עקרונות. אין להם גם מוסר אף על פי שלרוב הם מצליחים להראות שכן, יש להם ואפילו יותר מאחרים. מצד שני, אם לא לעמוד בדרכו של העקרב – אפשר גם לחיות. אבל עדיף לא לעמוד ולהעמיד פני מת. אז יש סיכוי שהעקרב יחליט שאין מה לעשות איתך ויחלוף על פניך. אבל לא בטוח.

 

קשת – אריה סטארק

לא, אל תמליצו לבת מזל קשת להיות נשית יותר. בנות הקשת הן טום בוי אמיתי: אמיצות, אוהבות סיכונים, מכוונות מטרה וחמות מזג. כך גם הגברים. למרבה המזל יש להם גם חוש צדק מפותח מאד, כך שאם אתה סבבה, אין לך מה לדאוג. אבל יש לקחת בחשבון שהקריטריונים לצדק אצל קשתים מאד גמישים. מאד.