לאן כדאי לכם לטוס לטייל על פי המזל שלכם?

לפני שאתם חושבים על היעד הבא אליו תרצו להגיע, קראו קצת מה אומר המזל שלכם על ההעדפות שלכם מבחינת טיולים וחוויות שיש לעולם הזה להציע לכם.

 

גדי

אוהבים לטייל ביעדים פופולריים ורוצים להבין על מה כל המהומה בעצם. אוהבים לראות אתרים תרבותיים מפורסמים, נהנים מחיי לילה תוססים וחקירה מעמיקה של המדינה או האזור אליו הם נכנסים. תרבויות רחוקות ומלאות מיסטיות יקסמו להם באופן הרב ביותר.

דלי

אוהבים חוויות מיוחדות לכן יחקרו טוב טוב את היעד אליו עומדים לנסוע. תמיד יחזרו מטיול עם ספר טוב או מזכרת ייחודית, ואפילו אפליקציה חדשה שליוותה אותם במהלך טיול מוצלח. הם מאוד ספונטיניים ונהנים להיסחף אחר הלא נודע.

דגים

בגלל האופי הנסחף והחולמני שלהם, תמיד ירגישו כאילו יש חלק מתוכם שנמצא במימי האוקיינוס. יעדיפו לטייל במקומות עם קו חוף, לחגוג במסיבות ולהנות מקוקטיילים ססגוניים, אך תמיד תוך כדי חיפוש משהו שמרגיש להם מסתורי ומרוחק.

טלה

אנשים אוהבי הרפתקאות ואקטיביות. המקום חייב להיות מלא אפשרויות לפעילות כמו טיפוס הרים, מראות טבע מטורפים ונופים עוצרי נשימה. הם הכי יהנו במקום בו תהיה חברה גדולה של אנשים איתם יוכלו להתחבר ולכלול בהרפתקה הבאה.

שור

מנעמי החיים, זה העניין של השוורים, לכן הטיול חייב להיות אקסטרה מפנק, כזה שיאפשר רגיעה ודברים אניני טעם. הם אוהבים דברים שקשורים בקולינריה מיוחדת, יצירה ושווקים, והם תמיד ירצו להנות מחוויה כלל חושית בכל מקום אליו יגיעו.

תאומים

חייבים להיות בתנועה מתמדת ואפילו ללא אכפת להם ללכת קצת לאיבוד תוך כדי. אין להם בעיה להסתדר בכל מקום, ותמיד ימצאו דרך לתקשר עם הסביבה המקומית גם אם הם אינם דוברים את השפה.

סרטן

טיפוסים ביתיים, אבל ברגע שהם עומדים לנסוע לטיול, הם חייבים מקומות רחוקים בהם יוכלו לראות נופים חדשים ואופקים שונים מחיי היומיום שלהם. הם מאוד מתחברים לתרבויות זרות ונהנים לטעום מאכלים אקזוטיים ולהכיר אנשים חדשים.

אריה

נמשכים לחום ומקומות עם הרבה פינוקים. יהנו מאוד מטיולים בארמונות מלאי עושר ושפע ויזואלי, מבנים יוקרתיים ומקומות עם אקלים חם ומלא שמש. תמיד ישאפו לראות כמה שיותר במהלך הטיול ולצבור המון חוויות מידי יום.

בתולה

אוהבים טיולים במקומות היסטוריים עם תחושה של עבר שקם לתחיה. בנוסף, אוהבים לטפס על הרים ולטייל בנחלים ונהרות. הם בדרך כלל ירצו לשלב בין טיולים בהם יש להם זמן לעצמם עם טיולים שכוללים אינטרקציה חברתית נעימה.

מאזניים

רואים בכל טיול הזדמנות להכיר אנשים חדשים ולהחשף למקומות מיוחדים. אוהבים טיולים שיכולים ללמד אותם על התרבות, השפה וההיסטוריה של מקום היעד שלהם. בדרך כלל חייבים לקחת מזכרת מכל מקום אליו הולכים.

עקרב

אינדיאנה ג'ונס של ממש. אוהבים מקומות מרוחקים שצופנים הרפתקה בכל צעד וצעד. יש מצב טוב שגם יהיו מוכנים לעבור לגור במקום מסוים בו טיילו, אפילו במחיר של לוותר על הבית שלהם במדינה בה חיים.

קשת

לא ממש משנה להם לאן יסעו לטייל, אבל ברגע שיכנסו לנמל התעופה, הלב שלהם יתחיל להתרגש ברמות. בכל מקום אליו יגיעו ינסו למצות כמה שאפשר את כל מה שיש למקום להציע, אם בניחוחות, בנופים, טעמים וחוויות.