איזה סוג ספורט "תפור עליך" על פי המזל שלך?

כולנו יודעים שפעילות ספורטיבית היא בעלת משמעות גדולה וחיונית לתפקוד היומיומי שלנו, וגם לתפקוד שלנו לטווח ארוך. הכי נכון יהיה לעסוק בספורט שהכי מתאים לנו, כי ככה לא נרגיש שאנחנו סובלים או מתים כבר לשכב על הספה עם שקית במבה.

 

גדי

ניחנים ביכולות סיבולת וכושר פיזי אדיר, ובצורך לכבוש עוד פסגה ועד מטרה. לפעמים יעשו זאת עד כדי תחשות כאב וסבל, הכל למען הנצחון. יהנו מאוד מהוקי, שחמט,מרתון ריצה, הודות לאופי הסבלני שלהם ולהתלהבות בנצחון קרב.

דלי

רכיבה על אופניים זה הספורט האולטימטיבי עבורם. מאוד נהנים באופן כללי מספורט אקסטרים, גם כזה שצופים בו בטלויזיה, כאשר האנרגיות שלהן מופנות לכבישת פחדים ורצון להצטיין בכל דבר ודבר. יהנו מאוד מרחיפה עם מצנח וצניחה חופשית כפעילות שתעמת אותם עם הפחד ותרגש אותם מאוד.

דגים

אוהבים כל פעילות שקשורה במים, לכן שחיה וצלילה יתנו להם הכי הרבה סיפוק ושחרור אנרגטי. הם מוצאים את השקט והשלווה שלהם מתחת לפני המים, ובוער בהם הצורך הנצחי לרסן את החייתיות שבתוכם, כמו אילוף הסוררת.

 

טלה

תחרותי וחייב ריגושים באופן מתמיד, לכן סוגי הספורט המתאימים להם יהיו כאלה שדורשים מיקוד ורוח תחרותית גבוה. אגרוף, ריצה בספרינטפוטבול וראגבי, משחקים כאלה ימצו את החוזק העוצמתי שלהם באופן משחרר אגרסיות.

 

שור

בעלי כוח סיבולת חזק במיוחד, לכן הכי יהנו מספורט שדורש תנועה המשכית וארוכה כמו כדורגל. השוורים מאוד מסורים לספורט כפעילות חשובה בשגרת החיים שלהם ולכן יתמידו באימונים כדי לשמר את הסיבולת שלהם.

תאומים

אוהבים ספורט שדורש הפעלה של הידיים. הם קלילים ואנרגטיים, מהירים וגמישים ויש להם יכולת משחק בקבוצה שמעודד עבודת צוות יעילה. הספורט הכי טוב עבורם הוא כדורעף, חתירה וטניס.

סרטן

לא ספורטיביים במיוחד אבל עדיין קשובים לחשיבות של שילוב פעילות גופנית ותזונה נכונה. הכי מתאימים לאתלטיקה קלה ולשייט בים. יש להם משמעת נשימתית שעוזרת מאוד בטכניקת התעמלות נכונה כמו יוגה.

אריה

עם רצון רצון טוב וכושר גופני מטופח, אריות יכולים להצליח בכל סוג ספורט שיבחרו. אם ישחקו בספורט קבוצתי ידאגו לעודד את חבריהם לקבוצה ולהוביל אותם באופן מנהיגותי וכריזמטי. יהנו מסנואובורד וכדורסל כמשחקים שיחצינו את היכולות שלהם.

בתולה

רואים בספורט כפרמטר מהותי לקיום חיים בריאים. יאהבו הליכות מהירות כחלק משיגרת היומיום, ואוהבים סוגי ספורט כמו קריקט וכדור יד. הם מקבלים סיפוק אדיר מספורט שדורש שילוב של כוח וריכוז באותו הזמן.

מאזניים

אוהבים ספורט אלגנטי, כזה שמתיישב טוב עם האופי המעודן שלהם. החלקה אומנותית על הקרח, סייף, התעמלות אומנותית – כל אלו יחמיאו לאופי אוהב התנועות הארוכות והעדינות. יהיו מעולים בהליכה על חבל ככזו הדורשת איזון רב ופוקוס במטרה.

עקרב

חייבים ספורט אקסטרים ואתגר פיזי אדיר כדי להתרגש מפעילות ספורטיבית ברמה שיתמידו בה. הספורט שהכי יהנו ממנו הוא טיפוס הרים, צניחה חופשית, ראפטינג ופעילות בטבע. הריגוש החזק ביותר אצלם מתעורר מספורט ימי.

קשת

בעל יכולת לפגוע במטרה ממרחקים גדולים, ממש כמו חץ וקשת...מאוד נהנים במשחקי ספורט קבוצתיים, במיוחד עם אנשים שלאו דווקא מגיעים מאותה מדינה כמוהם. מאוד יהנו מרכיבה על סוסים ומשחק פולו, הודות לחיבור שלהם לחיה העוצמתית הזו.