הורוסקופ לתאריך: 19.09

גדי

מי מבניכם שנמצא בקשר מחייב, יהנה מהמשכיות חיובית שלו ובטחון במערכת היחסים. אתם נהנים מהתחושה של להיות בשייכות עם הצד השני, אך זכרו להתנהל בצורה שלא תאיים על בן הזוג שלכם עם התלהבות יתר. קבלו את תחושת האופוריה הזו בשתי ידיים ונהלו אותה נכון עם הצד השני. מבחינה חברתית, הראו לסביבה שלכם שאתם נהנים מחברתה ואל תתנו לויכוחים ישנים לפגוע בחברויות של שנים.

דלי

היזהרו לא לדחות את בן הזוג שלכם או להתייחס אליו באופן לא נעים, בייחוד אם הוא שואל לשלומכם ספציפית היום. אם אתם חווים מצב רוח רע פשוט אימרו זאת בגלוי ואל תתנו לרגשות שלכם להתפרץ עליו. מבחינה מקצועית אתם מקבלים ביקורת וחווים עימותים. אל תתנו לזה להרוס לכם את היום, כיוון שגם זה יעבור וישוב להתנהל על מי מנוחות.

דגים

אם אתם מרגישים היום צורך מוגבר בתשומת לב מבני הזוג שלכם, אימרו זאת באופן פתוח ומשתף, ואל תצפו שהם יקראו את המחשבות שלכם. כך תשחררו אנרגיה עצורה ותטיבו את הקשר שלכם באופן מיידי. מבחינה של אינטראקציה עם משפחה וחברים, שימו לב למילים בהן אתם בוחרים להשתמש כדי שלא יווצר מצב פוגעני. גם אם זה קשה, השתמשו ביכולות הדיפלומטיות שלכם כדי לפשר עניינים באופן תקשורתי ורגוע.

טלה

מצב הרוח שלכם היום הוא מעל הממוצע. אתם מרגישים דברנים ופופולריים בקרב הסביבה שלכם, ואנשים אומרים לכם בדיוק את הדברים שמתחשק לכם לשמוע. לכן, אתם חשים תחושת שביעות רצון, גם בזוגיות שלכם. זכרו לא לצפות מהצד השני את הבלתי אפשרי, אלא קחו צעד אחורה כשצריך וחישבו על הדברים באופן רב מימדי. אל תתנו לראייה מצומצמת של הדברים להוביל למקום של ריבים ומאבקים.

שור

מבחינה זוגית, המצב טוב משהיה אי פעם. הקשר שלכם נהנה מיחסים של אהבה עוצמתית וכבוד הדדי. אם אתם נמצאים בתחילתה של מערכת יחסים, אתם מצליחים לבנות בסיס איתן ויציב, וצפוי כאן עתיד חיובי. זכרו שכמוכם, גם בני הזוג שלכם נהנים מפידבקים חיוביים ומחמאות קטנות, אז אל תתקמצנו בהן. אתם חשים אנרגטיים, אך היזהרו שלא להסחף למקומות בהם האנרגיה הזו יכולה להפוך לשחצנות, בעיקר לנוכח העובדה שלאנשים קל מאוד להסחף אחריכם.

תאומים

אם אתם נמצאים כרגע בסוג של מערבולת ביחסים שלכם, אל תניחו באופן אוטומטי שהאשם באיך שדברים מתגלגלים הוא בן הזוג שלכם. שימו לב שאתם לא מביאים את המתח הזה שאתם חווים בבית אל מקום העבודה שלכם, והשקיעו אנרגיות בפיוס בן הזוג ובבילוי משותף ביחד. מבחינה חברתית יתכן ותחוו תקופה קצת מעיקה, אולי אתם חווים ריבים כאלה ואחרים עם משפחה וחברים. קחו מבט רחב על הדברים וחישבו אם יש סיבה מסוימת שאתם אחראים לה או לאופן בו הדברים קורים.

סרטן

מבחינה זוגית, אמון במערכת יחסים זה כבר 50% מהדרך. אבל, חשוב להשקיע במערכת היחסים במגוון אלמנטים, בין אם זה סקס, הקשבה והתעניינות בבן הזוג. אל תזניחו את העניין הרגשי על מנת שלא תגרמו לקשר שלכם לדעוך. בלו ביחד, אם בזמן איכות משותף, טיול, פעילות ספורטיבית נעימה. הרווקים מבניכם חשים אנרגיה חברתית חזקה ואפילו רצון לפלרטטנות שנובע מתחושת בטחון חזקה אצלכם. זכרו להביע עניין גם בצד השני בזמן ההכרות, על מנת לא לגרום לו לחוש כאילו אין לו מקום בתקשורת אתכם.

אריה

נראה כי יש סערת רגשות שאתם חווים בזוגיות שלכם. אל תחששו ממנה אלא מנפו אותה על מנת לברר דברים ולהסיר חששות ומתחים עם הצד השני. שתפו את בן הזוג מה עובר עליכם  וזכרו להיות ספציפיים. אל תדברו על דברים באופן כללי. בנוסף, אתם חשים כי כל מיני דברים שאתם מנסים להשיג לאחרונה לא ממש צולחים לכם. אל תתרגשו מזה ודחו החלטות חשובות כאלה ואחרות למועד אחר, אחרי שתרגישו שאתם שוב במסלול חיובי יותר.

 

בתולה

היום זהו יום משמעותי לקבלת החלטות הנוגעות למערכת יחסים בה אתם נמצאים. חשוב שתדברו בפתיחות ובכנות עם בן הזוג שלכם כדי שתוכלו להגיע לתובנות משותפות ואמיתיות יחד. אל תתעלמו ממה שיש לצד השני להגיד אלא תנו לו את מלוא הבמה והקשב. הרווקים מבניכם יחוו הזדמנויות רומנטיות לתחילת קשר חדש, היו כריזמטיים וסבלניים על מנת להוביל אותו למקום של המשכיות בעתיד.

 

מאזניים

היום בני הזוג שלכם יפתיעו אתכם עם רומנטיקה מוגברת ואולי אפילו נשיקה נעימה ומלאת אהבה. התחושה הזו ממלאת אתכם בפרפרים בבטן , לכן נצלו את המעמד הזה ותכננו ערב רומנטי משותף יחד, על מנת להגביר את ההרמוניה הקיימת בניכם. אל תחמיצו את ההזדמנות לעשות טוב למערכת היחסים שלכם ואל תקחו דברים כמובן מאליו.

עקרב

אתם חווים תקופה קצת מתוחה במערכת היחסים בה אתם נמצאים. זכרו לא להגביר את חוסר האיזון שקיים כרגע עם תגובות מוגזמות למצבים כאלה ואחרים. העריכו והתמקדו במה שיש לכם ונסו להתמודד עם הדברים באופן רגוע ושליו. הרווקים מבניכם יהנו מתקופה בה קורים המון דברים חדשים ומרגשים. קבלו אותם בחיוך ובגישה מקבלת, גם אם בהתחלה הם לא נראים כמו בדיוק מה שרציתם לעצמכם.

קשת

יש לכם נטיה להגיב באופן מעט חמום מוח כשאתם מרגישים שאתם נדחקים לפינה בזוגיות שלכם, והדבר יכול להוביל לריב גדול. למרבה המזל ישנן מגוון דרכים בהן אתם יכולים להימנע מהדרדרות היחסים ולשחרר קיטור. צאו לערב כיפי ביחד והשקיעו אנרגיות איפה שחשוב – התמקדות בדברים שמחברים אתכם אחד לשני.