ניתוח שמות הנומרולוגיה וסוד האותיות -ליאור

השם ליאור מתחלק לשתי משמעויות עוצמתיות – לי (לעצמי) ו-אור. הכוכב השולט בשם זה הוא נוגה יחד עם הצבע המאפיין אותו שמביע גוון של וורוד.

אנשים הקרויים בשם זה, ניחנים באינטיליגנציה גבוהה ובאופן חשיבה חד ורציונלי, כזה שאוהב להתבסס על עובדות ודברים שיש להם אישוש במציאות הסובבת אותנו. השם ליאור מסמל אנשים מאוד מדויקים, כאלה שחייבים ארגון וסדר כחלק משגרת החיים שלהם והאופן בו ניגשים לדברים. יש להם משמעת עצמית מאוד חזקה והם תמיד בעשייה ולא יכולים לסבול מצב של חוסר תעסוקה. הם מאוד פרקטיים ופחות נוטים לשלב רגש בקבלת החלטות, כך שהם גם כמעט ולא חשים הססנות בנוגע לביצוע דבר מה. הם מאוד מחושבים ושקולים, לכן פחות נוטים לספונטניות שלא מתירה להם מקום לחשב את צעדיהם.

השם ליאור מסמל נחישות, הגינות ומחויבות, לכן מושג הנישואין יהיה מסגרת מאוד נוחה להתנהלות עבור אלו שקרויים ליאור. האהבה שהם מעניקים לבני הזוג היא אהבה מובנית ומבוססת ולא כזו שנסחפת בלי עוגן במציאות.

האות הפותחת את השם היא ל', כאשר לפי הקבלה היא מסמלת תכונה של למידה וחניכה. אנשים בשם זה באמת נוטים לרצות להיות המחנכים אליהם יצטרפו השאר, אך גם צריכים ללמוד לקבל על עצמם תובנות גם מצד אחרים. כך יתמלאו באנרגיה ויוכלו להעצים תהליך של הילינג עצמי בכל מצב.