מה המזל שלכם אומר על איך שאתם מתנשקים?

נשיקות...פעולה כל כך כיפית ומלאת תשוקה, או ניקור עוקצני על הלחי שגורם לכם לרצות לשים תחבושת הרגעה? גלגל המזלות שלנו נכנס גם כאן לתמונה ומציג תובנות מלאות שפתיים לגבי אופן הנישוק של כל אחד מבין 12 המזלות. רוצים לדעת מה צופנת הלשון שלכם?

 

גדי

תמיד בלחץ, בריצה אחרי מה שיש להספיק לאורך היום, לכן בעת הנשיקה, יש לכם פתאום את הרגע הקדוש הזה בו אתם יכולים להירגע, לקחת אוויר ולהתרגש באופן חיובי ונעים. נשקו כאילו אתם מרחפים על ענן וקבלו אל תוככם שלווה נעימה של מגע חיוכים מלאי הנאה.

דלי

מזל שמאפיין כלי קיבול למים, ואתם בהחלט מנשקים עם המון רטיבות וכוונה גועשת ושוצפת. אתם לא מחשבנים לאף אחד בתחום הזה ונותנים בוסה מלאת תשוקה והתנגשות שיניים.

דגים

המזל החולמני, הנסחף והאומנותי, וכך גם הנשיקות שלכם, מלאות רגש ומסתורין סוחפני. הצורה בה אתם מנשקים ישר מוציאה את האהבה האדירה הטמונה בכם, ונותנת לבן הזוג תחושה עילאית של פיצוץ מיקרו-קוסמי.

טלה

נוטים לבוא בעוצמה על ההתחלה ולנשק בתשוקה שיכולה להבעיר שדה קוצים. אבל מה, כמו שהיא באה מהר ככה היא גם מסתיימת מהר, ואחרי כמה נישקוקים הם מאטים את הקצב וחוזרים חזרה לקונכיה שלהם.

שור

לאן שאתם לא הולכים אנשים נהנים מהנוכחות שלכם, מהבטחון העצמי שלכם ומההתנהלות שלכם. היו זמינים לאחרים כאשר הם מבקשים את עצתכם ונסיונכם בעניינים של הלב, והראו עניין ואמפטיה באלו שפונים אליכם לעזרה. מבחינה מקצועית הדברים מתקדמים כמצופה. אתם מבצעים בהצלחה מטלות מאתגרות ומקבלים החלטות חשובות וגם בפרויקטים חדשים. זכרו להתנהל בצניעות אל מול מנהלים ועמיתים שמעריכים אתכם מאוד.

תאומים

מנשקים מצחקקים, ככה אפשר לתאר אתכם בזמן האקט, כי אתם אוהבים לתבל את הנשיקה עם המון הומור ודיבורים תוך כדי. זכרו לשלב נכון בין דיבורים לנישוקים או שתסיימו עם נשיקה על היד של עצמכם.

סרטן

מנשקים כמו מאהבים מהספרים הרומנטיים. נשיקות ארוכות, מלאות כוונה ומחשבה, כאלה שעוטפות את מושא הנשיקה בסחרחרת כלל חושית של אף אוזן גרון.

אריה

כמו טורפים אמיתיים אתם מתנפלים על המנושק שלכם ברוב שפתיים, שיניים, לשון וידיים. הנשיקות שלכם מלאות תאווה וכוח, ממש כאילו אתם טורפים את הקורבן שלכם, אפילו תוך כדי כמה שריטות ונשיכות פה ושם. אל תשכחו שמי שאתם מנשקים צריך להישאר בחיים גם.

בתולה

מנשקים עדינים, לפעמים עדינים מידי. האופי המבוייש והמופנם שלכם מתבטא גם בנשיקה שמרפרפת כמו כנפיים של פרפר. אל תחששו להיות נועזים בתחום הזה כי יש בכם עוצמות שאתם וודאי מודעים להן, בכל תחומי החיים.

.מאזניים

מאוזנים, שקולים ומחושבים, תמיד חושבים על הנשימה תוך כדי כל פעולה שאתם עושים, וגם כאן אין הבדל. אבל ברגע שהנשימה מתאזנת, היכונו לסערת שפתיים משולחת רסן.

עקרב

נשיקה זמנית, בואו נקרא לה כך. מה הכוונה? הנשיקה אצלכם היא שלב התחלתי שמבשר על העתיד לבוא. לפעמים אתם נוטים לעשות אותה בחופזה כדי להגיע לשלב השני, השלישי...אל תמהרו, גם שלב זה הוא חשוב מאוד ומומלץ שלא יהיה עוקצני

קשת

נשקנים בהפתעה! הנשיקות שלכם יוצאות באופן טבעי וספונטיני, ותמיד משאירות את בן הזוג מבקש עוד ועוד. אתם יצירתיים באופן כללי בחיים, וגם בנושא השפתיים לא חסרה לכם קריאיטיביות.