תחזית אסטרולוגית לשנת 2021 לכל המזלות

בטח לא תאמינו, אבל 2020 מסתיימת לה אוטוטו, וזה הזמן לדבר על השנה החדשה. בואו נקווה שהיא תהיה יותר מוצלחת מהקודמת ותביא איתה הרבה הפתעות טובות וכיפיות. ובכן, נכון לעכשיו לפחות שנת 2021 היא שנה מלאת חיים. כמובן, ייתכן קצת לחץ פה ושם, אבל זה רגיל, כשיש יותר מדי אקשן. השנה נהיה יותר מרוכזים בעצמנו וגם לא נשכח לעזור לאחרים, נשמור על קשר משפחתי פורח ונפתח קריירה.

מזל טלה

נושאים פיננסיים ישפיע על חייכם במהלך שנה זו ולכן כדאי לכם להיות מוכנים לכמה הפתעות. חשוב מאד להקפיד לנהל את ענייני התזרים ולא לחרוג מהתקציב. אחרת זה יכול לגרום לבלגן בחיים. אם תרצו להרחיב את מעגל החברים שלכם, שנה זו תעניק לכם אינספור הזדמנויות כאלה.
רווקים מבינכם יתחילו מערכת יחסים מבטיחה. זוגיות מהעבר שתקום תחייה תעזור לכם גם מבחינה פיננסית. כדי לשמור על הבריאות, כדאי לכם להקפיד על שגרת אימונים קבועה.

מזל שור

שנת 2021 תהיה עבורכם מלאה בדרמה והתרגשות תודות וצירוף כוכבי הלכת השונים במזל שלכם. יהיו לא מעט עימותים, אבל הם יגיעו מהם מאד על פתרונם. יש לכם הזדמנות לבנות מערכת יחסים הרמונית עם בן או בת הזוג, אם תסלקו את כל האי-הבנות ביניכם. החיים שלכם יכולים להיות מרגשים מאד ואפילו להוביל להריון.
אתם תזכו לפריצה גם בתחום הקריירה בזכות פיתוח רעיונות חדשים. כל מה שצריך זה ליצור קשר עם האנשים הנכונים וזה יסייע לכם באופן משמעותי לשפר את המצב הפיננסי. כדי לחזק את בריאותכם, כדאי למצוא תחביב מרענן.

מזל תאומים

מזל תאומים יכול להשיג את המטרות שלו השנה אם ישמור על הדיפלומטיות ביחסים עם אחרים. אל תיכנסו לעימותים, זה יגרור השלכות לא רצויות. עליכם להיות נאמנים וכנים בקשרים שלכם. כוכב יופיטר יעזור לכם להצליח בפרויקטים שלכם, בזמן שסטורן ישמור עליכם מקורקעים.
מערכות היחסים שלכם יזכו בתמיכה של מאדים ונגה השנה. כל בעיות הזוגיות שלכם ייפתרו. יופיטר וסטורן יעזרו לכם בוויזואליזציה של פרויקטים חדשים. עם זאת, ההצלחה מובטחת רק אם תהיה לכם תוכנית פעולה ברורה. ענייני בריאות יכולים להיות קצת מאתגרים, עם זאת ההשפעה של המאדים תעזור לכם לשמור על בריאות תקינה על ידי שגרת אימונים קבועה.

מזל סרטן

שנת 2021 תהיה בסימן יצירת קשרים חדשים. זה יסייע לכם גם לבנות את העתיד שלכם אחרי שתקבלו החלטות חשובות עם עזרת החברים החדשים. בתהליך תהפכו לחברים מאד קרובים והחברות הזו תימשך כל החיים.
ההשפעה של יופיטר תורגש בכל הקשור לאמביציות והצלחה שלכם בחיים. מאדים ונגה יגרמו לכם להיות רומנטיים וחושניים במערכות היחסים שלכם במהלך השנה. מאדים ידאג לבריאות וחיוניות. שום דבר מבחוץ לא יוכל להשפיע עליכם בתנאי שתקפידו לשמור על הבריאות. עליכם להיות נחושים ולהתמיד בעשייה שלכם.

מזל אריה

לנושאים מקצועיים תהיה חשיבות עליונה עבור מזל אריה בשנת 2021. תהיה לכם התעוזה לקדם את הקריירה שלכם. צפו לקידום תפקידים בכירים והעלאה בשכר.
הכוכים שולחים מסרי מעורבים בנוגע לעתידכם במהלך השנה. חיי האהבה יהיו מלאים רגשות מעורבים. עליכם להיות זהירים לגבי הקשרים החברתיים שלכם ובו זמנית להיזהר מקונפליקטים. כוכב המאדים יעזור לכם לשמור על הגזרה וגם על מצב הרוח. ובסופו של דבר, שנה זו תסייע לכם גם להחכים.

מזל בתולה

מזל בתולה חייב לסמוך על החוכמה שלו כשהוא מקבל החלטות חשובות במהלך שנת 2021. עליכם להקפיד לא להיות תלויים באחרים וברעיונות שלהם. תחילת השנה תהיה לא מאד מבטיחה בכל הקשור למערכות יחסים בעקבות נסיגתו של מרקורי.
מיקום הכוכבים משפיע לטובה על הגשמת החלומות שלכם בשנה זו. מסירות ואהבה, הבריאות הטובה יעזרו לכם לתחזק את רמת האנרגיה. השנה עליכם לקחת את הדברים כפי שהם ולא להשתדל לקפוץ מעל הפופיק.

מזל מאזניים

מזל מאזניים יכול להגשים את כל השאיפות שלהם על ידי שינויים קטנים מאד בפעילותם היום-יומית והימנעות משינויים משמעותיים. הכוכבים עומדים כך שהבריאות והחיוניות שלכם ישתפרו במהלך השנה. יופטר וסטורן יעזרו לכם להגשים את המטרות שלכם בשנת 2021 ללא מאמץ ניכר.
נגה ויופטר יעזרו לכם ליצירה ותחזוקה של מערכות יחסים רומנטיות. חיי חברה יהיו נהדרים בעזרת הכוכבים. תקפידו גם לשמור על הבריאות הגופנית והנפשית שלכם וכמובן ליהנות מכל מה שאתם עושים.

מזל עקרב

אהבה משחקת תפקיד מכריע בחיי האנשים הנשואים במהלך שנת 2021. מרקורי ונגה יעזרו לכם להבין טוב יותר את בן או בת הזוג, בתנאי שתבלו יותר זמן איכות יחד. חוץ מזה, מערכות היחסים יהיו נעימות, חושניות ומלאות תשוקה.
עקרבים יהיו מסוגלים לבצע את הפרויקטים שלהם בעזרת כמות מצומצמת מאד של חברים קרובים. באמצע השנה הם יקבלו הרבה הזדמנויות. עם זאת, חשוב להיות זהירים בכל הקשור להוצאות. ייתכן ויהיה לכם קשה להירגע בכל הפעילות, אבל זה מאד חשוב. חוץ מזה, הקפידו לשמור על משטר האימונים והתזונה.

מזל קשת

למזל קשת מצפה הרבה רומנטיקה בשנת 2021. יהיו לכם הזדמנויות רבות להיכנס למערכות יחסים ואיך תנצלו את זה תלוי אך ורק בכם. אגב, את הצעד הראשון צריכים לעשות דווקא אתם ואם זה לא מספיק, על אחריותכם גם לגרום לבן או בת הזוג להרגיש בנוח לתקשר איתכם בצורה פתוחה.
 יופיטר יעזור לכם לשמור על רוח ההרפתקנות והחדשנות בשנה הבאה ואילו הסטורן יסייע לכם להישאר מפוכחים ולשים גבולות לדמיון. תהיה לכם אפשרות לתכנן יוזמות חדשות בסיוע של חברים קרובים. אפשר לשמור על בריאות בתנאי שתקפידו על תזונה וספורט. תנו לדמיון להתפרע, אך שמרו על גישה מעשית בחיים שלכם.

מזל גדי

שנת 2021 תהיה בסימן אחריות ודאגות לילדים. זה יעסיק אתכם בכל הרמות ולכן חשוב מאד לדעת להירגע מהסטרס. נצלו הזדמנות ועשו ספורט באופן קבוע, אמצו תחביבים חדשים – זה יעזור לכם בהתמודדות.
מאדים וכוכבי לכת אחרים יעזרו לכם לבצע פרויקטים שתוכננו בשנת 2020. זה יהיה גם זמן מעולה למערכות יחסים, בעזרתם של יופיטר ונגה. יש לכם גם התמיכה של מעגל החברים הקרוב. בריאות וחיוניות ישגשגו במידה ותקפידו להתאמן ולנהל את הסטרס נכון. וכמובן, יש להקפיד לשמור על התקציב.

מזל דלי

למזל זה קצת קשה יותר לצפות מה הולך לקרות להם בשנת 2021. חשוב שתישארו רגועים ותתמודדו עם חוסר הוודאות באומץ וחוכמה. הרבה פרויקטים ישנים יסתיימו ומיזמים חדשים יתחילו בשנה זו. הדברים יהיו חיוביים ומעודדים יותר.
תחילת השנה לא ממש תתאים לאהבה ומערכות יחסים. אבל זה ישתפר מחודש לחודש. אם אתם חייבים להצליח בפרויקטים שלכם, תידרש לא מעט עבודה קשה ומיומנויות חדשות. תצטרכו להתמודד עם מצבי לחץ רבים במהלך השנה. זו בדיוק הסיבה מדוע חשוב ללמוד גם לשמור על הבריאות, זה יעזור לכם לעמוד איתן כנגד האתגרים בחיים שלכם.

מזל דגים

מזל דגים חייב ללמוד לשמור על הפה שלו ולא לפעול במהירות, כדי לא לפגוע ברגשות של אחרים במהלך שנת 2021. שמרו על יחסים טובים עם הקולגות ומבוגרים במקום העבודה. האם מזל דגים ימצא אהבה בשנת 2021? יהיו לכך לא מעט הזדמנויות, בסיוע של נגה ויופיטר.
תהיה לכם התמיכה של החברים שלכם, כדי לקדם את הפרויקטים השונים בשנה זו. התחלות חדשות באחריות הכוכבי יופיטר. כדי לסיים אותם בהצלחה, כבר נדרש הסיוע של מארד. הבריאות תסתדר בזכות שגרת אימונים קבועה וניהול סטרס. השתמשו באינטואיציה שלכם כדי להצליח השנה.