מה המזל שלך אומר על חיי המין שלך?

בעוד שהמזל שלך יכול לספר לך הרבה על האישיות וההתנהגות שלך, על אחד כמה וכמה הוא יכול לגלות לך מי אתה כשמדובר במערכות היחסים ובחיי המין שלך. הבנת תכונות המזל שלך בכל הנוגע לנושאים האלו, יכולה להיות נהדרת לזיהוי התאמה מינית עם בן/בת זוג פוטנציאליים

פרנצ'סקה אודי, אסטרולוגית, מסבירה מה המזל שלך באמת אומר עליך ועל חיי המין שלך. 

שור
שור הוא מזל נלהב במיוחד, על פי פרנצ'סקה. "השוורים מאוד חושניים ובלתי ניתן לעמוד בפניהם, הם אוהבים לקחת את הזמן ולחוות יחסי מין בכל חמשת החושים. בו זמנית הם נחשבים עדינים ואינטנסיביים, הם ייקחו אותך לפסגה הגבוהה ביותר בתוך דקות ספורות, או יעניקו לך עונג שעות על גבי שעות".

בתולה
את התכונות הפרפקציוניסטיות הקלאסיות שלהם, הבתולות מביאות  גם לחדר השינה. "הבתולות מדויקות ומחושבות, מדודות וקשובות, נפתחות רק כשהן בטוחות בבן / בת הזוג שלהן", אומרת פרנצ'סקה. "ברגע שיש להן ביטחון, כל המחסומים צונחים וההנאה הופכת להיות המטרה הסופית. אל תתנו לאופן המגן שלהן להטעות אתכם, תנו להן להכיר אתכם קצת יותר וליהנות מהתודעה המפוצצת"

גדי
בני מזל גדי אוהבים לקחת את זה לאט. "מזל גדי זהיר באופן טבעי, ורוצה להכיר את בן או בת הזוג לפני שמתקדמים עם החלק הפיזי של היחסים", מסביר פרנצ'סקה. "הגדיים מחפשים קשר רגשי מעל הכל, אבל ברגע שהם יודעים בדיוק איפה הם עומדים, הם לא יתקשו להרפות".

טלה
טלה הוא מזל האש האולטימטיבי, ולכן אין זה מפתיע שהטליים מתחממים מהר כשמדובר במין. "הם נלהבים ומלאים בתשוקה. מי שנולד במזל טלה מעדיף ספונטניות ופעולה", אומרת פרנצ'סקה. "הם מבקשים לשלוט במיטה, ובהחלט לא אוהבים לחכות".

אריה
מזל אש נועז נוסף הוא האריה כמובן. "הם משגשגים כשהם מקבלים הרבה תשומת לב ושבחים ורואים במין את הבמה להפגנת יכולותיהם הכבירות. בני מזל אריה פתוחים לחוויות חדשות, כל עוד הם משחקים בכוחותיהם."

קשת
פרנצ'סקה אומרת כי הקשת הוא המזל ההרפתקני ביותר של גלגל המזלות. "מזל קשת הוא שובב, פתוח וקל מאוד לאהוב אותו. הקשתים לא משחקים משחקים, אלא אם כן אנחנו מדברים על משחקי מין, באופן טבעי. הם ספונטניים, מחפשים ריגושים ונוטים להתנסות." 

סרטן
"הסרטן נשלט על ידי רגש וחפש אינטימיות רגשית. הסרטנים פונים יותר לתחושות עדינות ומפגשים רומנטיים מאשר למפגש ללילה אחד ומין מחוספס", מסביר פרנצ'סקה. "בדומה לגדי, סרטן יחשוף את הפחד והביישנות שלו ברגע שהוא ירגישו בנוח ובטוח. ואז, סוף סוף תוכלו לחוות את הצד האירוטי העמוק שלהם כשהם מתמסרים לחלוטין."

עקרב
עקרבים אולי נראים מעט מפחידים בהתחלה, אבל מתחת לכל המסכה הזו, יש להם הרבה מה לתת. "העקרב נחשב המזל הכי מפחיד מכל סימני גלגל המזלות, הוא מסתורי ומהווה אתגר מרתיע בכל מה שקשור לאהבה ולמין. לפחות בהתחלה", אומרת פרנצ'סקה. "קילוף שכבות התככים ופיזור ההילה שלהם בעוצמה מאיימת, יאפשר לך לחזות בכדור הגולמי של האנרגיה המינית שנמצאת מתחת. לעקרב, אין טאבו, אין עכבות ואין בושה."

דגים
"בהתאמה לסביבתם ובאמפתיה עמוקה, מזל דגים מרגישים הכי טוב כשהם חולקים קשר רגשי עמוק עם בן / בת הזוג שלהם. ברגע שהם מרגישים בטוחים במערכת היחסים, מזל דגים יכול להיות מפתה להפליא ופתוח להתנסות", מגלה פרנצ'סקה.

תאומים
מזל תאומים ידועים באישיותם הכפולה והמגוונת. "התאומים אוהבים טריקים שובבים, ובעיקר לשחק משחקים", אומרת פרנצ'סקה. "הם מחפשי ריגושים ואוהבים ניסויים, ולכן מבחינתם, המין צריך להיות קליל ומהנה מעל הכל. הם נהנים מהריגוש שבמרדף, מתחושות ממושכות ומאובדן עצמיותם בגלים אינסופיים של עונג והנאה."

מאזניים
"מאזניים מפתים וחמקמקים, נחשבים מאהבים מסובכים. המאזניים בררניים וספציפיים בטעמם, אך גם נהנים לרדוף אחר תחומי האהבה שלהם", מסביר פרנצ'סקה. "מבחינתם, הכל קשור ליופי ואיזון - הם נוטים להתאהב ברעיון של בן הזוג שלהם ובסופו של דבר מאוכזבים כשהם לא עומדים בציפיות שלהם. הם מאוהבים באהבה, אך לעיתים נדירות הם מניחים לעצמם להתפתות באמת "

דלי
בעוד שלדליים קשה להתחייב, אין זה אומר שהם לא נלהבים."צריך לעורר אותם נפשית לפני שהם נפתחים מינית", אומרת פרנצ'סקה. "הם מוכנים לפעול על פי הדחפים הפרועים שלהם ולתת לעצמם לצלול ולהתנסות עם בן / בת הזוג שלהם, אבל זה לא אומר שהם יתחייבו אי פעם. הדליים לא שגרתיים ומחשמלים, ויכולים לקחת אותך למסע מיני מדהים."