7 סיבות למה אתם צריכים מזל קשת בחייכם!

מזל קשת הוא מזל מלא פאן ואנרגיה, עם נטייה גדולה להרפתקאות. אתם מזל קשת? מכירים בני מזל קשת? הנה הסיבות למה אתה חייב להקיף את עצמכם ביותר מזלות קשת! 

הם מצחיקים!

לקשת יש דרך להראות את הטירוף של האנושות ולהפוך אותה לקומדיה. הקשתים נחשבים לאנשים כריזמטיים מאוד ובעלי שנינות נושכת וחדה. מזלות קשת ידועים לשמצה בזכות היכולת שלהם לחיות את החיים כמו מסיבה אחת גדולה!

הם נאמנים!

אנשי מזל קשים ידועים בכך שהם טיפוסים מאוד חברותיים ונאמנים. הם לא מדחיקים מצבים קשים, אלא    עובדים איתם, ולכן הם לא מפחדים לעבור דרך הקושי גם עם חברים טובים. הם נאמנים ומבינים שעל מערכות היחסים הטובות ביותר שווה להילחם. 

הם הרפתקנים!

אנשי מזל קשת מרגישים בנוח עם שינויים ואוהבים לחקור דברים חדשים כל הזמן. הם לוקחים סיכונים בקלות ותמיד מוכנים לצאת מאזור הנוחות ולבדוק את הגבולות שלהם. הם נחשבים לפורצי דרך, מלאי אש, ותמיד מוכנים לפעול. 

הם אופטימיים!

מזלות קשות נחשבים האופטימיסטיים הנצחיים בגלגל המזלות. הם מחפשים השראה בכל מקום ומוצאים את הטוב בכל סיטואציה. הם יודעים תמיד להפוך כל מצב רע למצב טוב. יודעים לעשות לימונדה מכל לימון!

הם פילוסופיים!

מזלות קשת נחשבים לסטודנטיים הנצחיים של החיים. הם מוקסמים מהתמונה הגדולה והמטרה הבסיסית ביותר שלהם היא לחיות ולחקור את הקיום. הם משתנים וסקרנים לגלות את סודות העולם, ומביאים את החכמה שהם לומדים בסוף העליות והירידות של כל עונה.

הם אוהבים לטייל! 

ההרפתקנות של בני מזל קשת, הופכת אותם לבני הזוכ האידיאלים למסעות. הם אוהבים חופש והרפתקאות, לפעמים הם אימפולסיביים מדי, ולא חושבים על הדברים מראש, אבל דבר אחד בטוח - טיול יחד עם מזל קשת - יהיה טיול מרגש ללא צל של ספק. 

7.  הם כנים!

הקשתים מאמינים בכנות. לפעמים האופי הבוטה שלהם מגיע עם כנות אכזרית, אבל אפשר להיות בטוחים שהם יגידו לכם תמיד את מה שאתם צריכים לשמוע, ולא רק את מה שאתם רוצים לשמוע. כמו חברים אמיתיים. 

האם מישהו מהחברים הכי קרובים שלכם הוא מזל קשת? האם אתם מסכימים שהקשתים הם החברים הכי טובים? מהי האיכות הקשתית האהובה עליכם? ספרו לנו איזה מזל לדעתם הוא החבר הטוב ביותר!