מה מצחיק כל אחד מהמזלות?

כל אחד יודע שצחוק טוב לנשמה – אבל מה שגורם למישהו אחד להתפקע, משאיר אחרים מבולבלים לחלוטין. מזלות מסוימים צוחקים מקומדיות סלפסטיק ואחרים חייבים שההומור שמוגש להם יהיה קודם כל אפל וסרקסטי.
בואו נראה – מה הבדיחות המועדפות על כל אחד מהמזלות?

מזל טלה

מזל שאוהב מצד אחד לראות אנשים מחליקים על קליפת בננה ומצד שני – מתים על קומדיות שחורות. העלילה מבחינתם פחות חשובה כל עוד הם רואים על המסך מישהו שנורה מהתותח כמו כדור. הם אוהבים סרטים מצוירים ישנים כמו טום וג'רי או קומדיות ציניות כמו "רעם טרופי".

מזל שור

השוורים מעדיפים קלאסיקה וקומדיות ישנות שעומדות במבחן הזמן. הם נהנים מהומור עדין וחכם של הסרטים הקלאסיים, אבל זקוקים שהעלילה עצמה תהיה נהדרת. הם אוהבים את ההומור הבריטי של "מונטי פייטון", את הציניות של "היהודים באים" או קלאסיקה כמו "גברת דאוטפייר".

מזל תאומים

בהיותם מספרי סיפורים נדירים בעצמם, תאומים אוהבים לשמוע סיפורים מצחיקים ובדיחות גסות. הם אוהבים את ההומור שלהם בנוי משכבות רבות ומפתיעות. במיוחד הם מתחברים לקומדיות בהן אחרי כל צפייה אפשר לגלות רובד חדש. אם תבדקו אצלם במועדפים, רוב הסיכויים שתמצאו שם "ספרות זולה", "חברים" ו-"קופה ראשית".

מזל סרטן

מאד מתחברים להומור שמציב במרכז אנשים שהם "עוף מוזר" או "כבשה שחורה". בהיותם רגישים ומודעים מאד לעצמם, סרטנים אוהבים קומדיות על אנשים שמרגישים לא שייכים ומפיקים מכל סיטואציה משהו מצחיק. הם גם אוהבים הומור מוזר, מהסוג שיכול לגרום לאחרים להירתע. אם תשאלו אותם, הם יספרו לכם שהם מעריצים את "המשרד", "מיסטר בין" ו-"טיסת הקונקורדים".

מזל אריה

כל מי ששייכים למזל זה אוהבים מאד הומור מוגזם והופעות סטנד-אפ. הם גם מאד מעודכנים בכל מה שקורה עכשיו בשוק הקומדיות האפלות. הם אוהבים שטויות ואבסורד וכמה שיותר שטויות ואבסורד, ככה יותר טוב. הם מאד יתחברו להופעות של סטנדאפיסטים בעלי הומור גבולי. הם אוהבים מאד גם אלתורים על הבמה. ברשימת הצפייה שלהם תמצאו את "זולנדר" ואת "סקס והעיר הגדולה".

מזל בתולה

מזל שמחבב הומור סרקסטי ויבש מאד. הם מסוגלים לזהות ניצוצות של מצחיק גם במקומות האפלים ביותר ונהנים מהקומדיות שלא מפחדות לשחוט פרות קדושות. הם יצפו בשמחה בסרטים כמו "פחד ותיעוב בלאס-ווגאס", "אמריקן ביוטי", "להיות ג'ון מלקוביץ'" ו-"הכל אודות מרי".

מזל מאזניים

מאזניים מאד אוהבים כל סוג של קומדיה מוזיקלית. המילים מאד חשובות להם והם תמיד ישימו לב לניואנסים, כדי להתעמק בהומור עוד יותר. הם יכולים לשיר כשהם לבד מול המסך וגם לצחוק עד דמעות כשאף אחד לא בבית. "מופע הקולנוע של רוקי", "שרק" או "ספר מורמונים" – זה משה שהם אף פעם לא יסרבו לראות.

מזל עקרב

עקרבים אוהבים קומדיות שחורות ומסוכנות, בדיוק כמו האופי שלהם, במובן מסוים כמובן. הם אוהבים להיבהל גם כשהם צופים בקומדיה ולבחון כל הזמן את גבולות המצפן המוסרים שלהם. הם מוצאים הומור גם בסיטואציות הזויות ביותר. אולי זה כי העקרבים בטוחים שאנשים מופעלים על ידי היצרים האפלים ביותר שלהם. הם יכולים לגמרי ליהנות מהצפייה בסרטים כמו "כלבי אשמורת" ו-"אמריקן פסיכו".

מזל קשת

למזל קשת יש טעם מאד נרחב לגבי כל מה שנוגע להומור – הם יכולים ליהנות מהופעת סטנד-אפ או מקומדיה מוזיקלית והם תמיד נמשכים לנושאים שמאתגרים איסורים חברתיים. הם אוהבים את קומדיית האבסורד, כמו, לדוגמא, "סאות' פארק".

מזל גדי

הומור יבש וכתיבה אינטליגנטית – שני אלה גורמים למזל הזה לצחוק ממש. קומדיות מצבים חכמות – הם פחות אוהבים פאנצ'ים, יותר קומדיה חכמה. הם מאד אוהבים הומור יבש ולעתים קרובות רואות קומדיה במקומות בהם אחרים רואים דרמה. זה בגלל שהם עצמם מתהלכים על הגבול הדק בין רצינות לשטותיות. עבורם אין משהו מצחיק יותר מ-"סיינפלד", למשל.

מזל דלי

גם המזל הזה אוהב מאד לשחוט פרות קדושות ולהציג מראה למציאות. הם טיפוסים מאד פוליטיים ולכן יעריצו כל אחד שיקרע לגרים פרות קדושות עם הבדיחות או פאנצ'ים שלו. הם לא אוהבים הומור שירותים ותמיד יעדיפו יחד עם הצחוק לקבל גם מנה של חומר לחשיבה. תנו להם את "כן, אדוני השר" הבריטית, או "SNL" האמריקאית והם יהיה מרוצים עד השמיים.

מזל דגים

המזל הזה ישמח מאד אם אפשר לצחוק מקומדיות מצבים בתוספת נונסנס. הם אוהבים פרופס, אפקטים מיוחדים וסגנון ויזואלי. הם מתפוצצים מהומור מוזר אבל הם גם אוהבים קומדיות שמערבות טריקים, קסמים ודברים דומים. הם ממש יאהבו, למשל, את "שומרי הגלקסיה" או את "דדפול".