כל האמת על זוגיות עם מזל מאזניים

ההורוסקופ מתאר את בני ובנות מזל מאזניים כאנשים מאד נעימים, שואפים להרמוניה ואיזון. סה"כ מתאים מאד לשם, נכון? אבל אם נחפור טיפה לעומק, פתאום מתגלה האמת. אם יצאתם פעם עם מישהו ממזל מאזניים או התאהבתם בו או רק מתכננים לנהל מערכת יחסים עם אחד כזה או אחת כזאת, הנה כמה פרטים חשובים לגבי האישיות שלהם שיעזרו לכם לפלס את הדרך לליבם. כי בואו, עם יד על הלב – אתם תרצו שהם יישארו קרובים אליכם.

הם קצת לא מהעולם הזה

או במילים אחרות – מוזרים. הם יכולים לעשות קולות של בעלי חיים תוך כדי שיחה או לאמץ התנהגות של חתול כאילו זו התנהגות שלהם, לפעמים הם רוקדים עם עצמם במטבח שלהם. לא משנה מה, זה קיים וצריך להיות מוכנים לזה.

הם מתקשים לקבל החלטות

לא משנה אם מדובר בהחלטה גדולה, למשל, לחפש עבודה חדשה או קטנה יותר, כמו מה אוכלים לארוחת הערב, אצל מזל מאזניים זה תמיד הופך לדרמה גדולה. תחילה הם ישקלו בצורה אובססיבית את כל ה-"בעד" וה-"נגד", כשהם מתלוננים על לחץ בחזה והפנים שלהם משדרות סימני מצוקה.
אחרי שההחלטה סוף סוף מתקבלת (בדרך כלל על ידי הלחץ של מישהו אחר), יש סיכוי טוב שמזל בתולה יתחרט כמעט מיד או יבלה את שארית חייו במחשבות איך הדברים היו יכולים להיראות, לו רק היו בוחרים משהו אחר.

הם אוהבים לפייס

הם פשוט רוצים להיות מוקפים בעולם טוב יותר, מכל הבחינות. אם הם מגלים שבן או בת הזוג שונאים מישהו, גם אם הם די שונאים את אותו אדם, הם ימשיכו לשכנע לקחת את הדברים יותר בקלות כי חשובה להם ההוגנות. אם שני חברים של מזל מאזניים רבים ביניהם, מאזניים ישקיעו את כל האנרגיה כדי לגרום להם להשלים ביניהם, כי הם פשוט לא מסוגלים לעמוד בלחץ הזה.

קשה להם להגיד "לא"

הם תמיד יסכימו לקחת על עצמם פרויקט נוסף בעבודה, גם אם זה ברגע אחרון, ללכת לסידורים במקום מישהו מהמשפחה או לעזור לחבר לכתוב קורות חיים. הם עושים את זה עם חיוך ו... אחרי זה מתלוננים. אז בפעם הבאה כשאתם רוצים לבקש משהו ממזל מאזניים, עדיף שתחשבו פעמיים, כי הם יסכימו אבל אחרי זה כבר יהיה פחות כיף.

הם מפחדים לפספס דברים וקנאיים מאד

הם רוצים לקחת חלק בכל דבר, כל הזמן, לדעת הכל ולהיות בעניינים. זו גם כנראה הסיבה שהם מתקשים לקבל החלטות ואומרים "כן" על כל בקשה. וחוץ מזה, הם קנאיים מאד ולא משנה עד כמה הם סומכים עליכם. זה לא אתם, זה לגמרי הם.

הם אוהבים לפלרטט

אבל יחד עם זאת, הם מאד נאמנים לבני ובנות הזוג שלהם. הם פשוט מאד כריזמטיים ואוהבים להראות את זה לאחרים.

הם זקוקים לזמן כדי להיטען מחדש

לפעמים מתייחסים לזה כאל "עצלנות". אבל בפועל, מזל מאזניים פשוט מאד אוהב לצבור כוחות לפני יציאה להרפתקה חדשה. צריך פשוט לקבל את זה.

הם אוהבים דברים יפים

מזל מאזניים מאד חומרי ואוהב שופינג. אבל הם משקיעים רק בדברים איכותיים ומיוחדים ותמיד יעדיפו ייחודיות ואיכות על יוקרה נוצצת.

הם יודעים להקשיב

אם יש לכם בעיה, דברו איתם. לא מובטח שהם ימצאו פתרון, אבל הם יהיו תמיד האוזן הקשבת והאמפטית כדי להעניק לכם את כל התמיכה הדרושה ולהקל על המצב.

הם אוהבים אתגרים

מזל מאזניים לא אוהבים לשהות באזור הנוחות. הם תמיד יהיו בחיפוש אחרי התחביב הבא: ללמוד גיטרה, שפה חדשה או להתאמן לתחרות איש הברזל. גם כשהם מאד מרוצים מהחיים ומהעבודה שלהם, הם לא יפסיקו לחפש אתגר.