ניתוח מעמיק למזל מאזניים

אלו שנולדו במסגרת מזל המאזניים ידועים כאנשים שלווים, הגונים וכאלה שאינם אוהבים להישאר בגפם. שותפות וזוגיות הן במעלה ראשונה אצלם כאשר בן הזוג שלהם חייב להיות תואם להם ולהציג להם השתקפות של עצמם. החיים מבחינתם הם עניין של איזונים, שוויון ושאיפה לסימטריות, לכן תמיד ירצו לשמור על שלום בית ולהימנע מעימותים שיכולים להכניס אותם למצב מלחיץ ומתוח. שלווה ורוגע, זה שם המשחק כאן.

 

מאזניים

 

מאהבים מעולים בחסות אלת האהבה

בני מזל מאזניים מקבלים את תכונות האופי שלהם מאלת האהבה ונוס. על מנת למצוא את בן הזוג המושלם עבורם הם תמיד ישאפו למצוא בו את האיזון וההרמוניה שיחמיאו לשלהם, ככאלו שישקיטו את הדאגה המתמדת שלהם בשאיפה לשוויון בכל אספקט של החיים. יש להם אופי שנוטה למסורתיות מסויימת, אפילו כזו שתשאף תמיד למסד את הקשר אחרי שהם הצליחו לבנות תחושת אמון חזקה עם בן הזוג. מי שיהיה השותף שלהם בחיים חייב להיות בעל גבולות מאוד ברורים, כאלו שלא יתנגשו עם מזל המאזניים ולא יתנשאו מעליו בצורה שתכבה אותו. אחרי הכל, בני המאזניים מתרחקים מעימותים ורוצים לשמור את הדברים על מי מנוחות.

מבחינת המשיכה של בני המאזניים לכאלה שאיתם יוכלו לממש קשר חזק ורציני, הם חייבים להימשך באופן עוצמתי גם לחיצוניות וגם לפנימיות של בן הזוג. כאשר הם מחליטים שזה יהיה באדם איתו ירצו להיות בקשר, הם יפגינו מולו מחויבות גדולה ורצון לכבוש פסגות ולהתגבר על מכשולים, ויהי מה. על מנת להגיע איתם לרמת יחסים כזו צריך להיות מסוגלים לתקשר איתם ברמה פתוחה ועמוקה, מענייני יומיום ועד לשיתוף הסודות הנסתרים של הנפש. הגברים בני המאזניים תמיד יחפשו אחר בת זוג מלאת בטחון עצמי ועוצמה פנימית, כאלו שידעו להנחות אותם כשירגישו מעט אבודים. יש להם נטיה להתמסר טוטאלית כאשר הם אוהבים מישהו באופן אמיתי ויעשו הכל על מנת לגרום לו להיות מאושר, גם אם הם מאבדים את עצמם בתהליך.

נשות המאזניים מתאפיינות כנשות שיחה נהדרות, מלאות הקשבה והתעניינות בצד השני. השיתוף והתקשורת מאוד חשובים לה, לכן תמיד תשאף לדעת כמה שיוצר על בן הזוג וכמובן לשתף פרטים ורגשות שמתחוללים בתוכה. אלו נשים מאוד אינטיליגנטיות ומלאות כריזמה, אך בגלל הרגישות המנטלית והנפשית הגבוהה יהיו לעיתים במצבי רוח שמשתנים בתכיפות, אך זה לא יגרע ולו בקמצוץ מהאהבה והמסירות שיפגינו כלפי מי שהן אוהבות ודואגות לו.