התאהבתם במזל עקרב? אתם חייבים לדעת את 11 הדברים הבאים

לצאת עם מזל עקרב זה לא תמיד קל. אם אתם בדיוק בשלבי התאהבות במזל עקרב, כנראה שהדברים הבאים נכונים ואל תגידו שלא הזהרנו אתכם.

העקרב הוא היצור הכי חושני שקיים - יותר מכל אדם שנתקלת בו בחייך. אל תנסו להתנגד. אתם פשוט לא תוכלו. אם אתם מוצאים את עצמכם נמשכים באופן מסתורי לאותו עקרב משונה, עם זקן שישן על עיתונים ברכבת התחתית ואוהב לומד שסוף העולם קרב, אז רוב הסיכויים שהוא נולד בנובמבר והוא מזל עקרב, והוא מדהים במיטה. ככה זה. 

מזלות עקרב תמיד דומיננטיים ונמצאים בשליטה. גם כשאתם חושבים שהוא או היא הם לא אלו שלובשים את המכנסיים בבית אז טעות בידכם - הם כן.  הם פשוט משחקים כל כך טוב, ומחכים עד הרגע המתאים להעמיד אתכם במקומכם. אז אל תרגישו יותר מדי בנוח…

עקרבים תמיד מנצחים - עקרבים הם אנשים מתמידים. אולי בכל דבר באופן מעטי מוגזם ומניפולטיבי. אבל אם אתם רוצים שעקרב יהיה בקבוצה שלכם כנראה שהקבוצה תנצח - חזק, גדול ובטוח.
עקרבים הם אנשים פרטיים מאוד. לפעמים אפשר לחשוב שהעקרב מאוד רשמי ומרוחק, אבל זה לא בגלל שהוא בוגד בכם חס וחלילה, אלא בגלל שהוא לא רוצה שכל העולם יתעסק בעסק שלו, אז תקבלו את זה פשוט.

הם סקרנים לדעת מה קורה אצלך - למרות המסתוריות שלהם, הם עדיין רוצים לדעת מה קורה בעולם הפנימי שלך. הם חוקרים תמידיים ורוצים להבין מה קורה לכם בלב. אחרת הם יתבוננו בכם לנצח ויתהו מה אתם מסתירים.

חושך מסקרן אותם - אם אתם תופסים אותם כשהם חוזרים הביתה, מחטטים באינטרנט וחוקרים תיקים פליליים, אתם יכולים להירגע, זה ממש לא אומר שהם רוצחים סדרתיים. העקרבים פשוט וקסמים מדברים אפלים. האפלה מניע אותם בחיים. הם מסוקרנים מנושאים כמו מוות, אפלה, אימה וחוקרים את  תורת הנסתר. 

אהבתם של העקרבים לחושך, משתלטת על חוש ההומור הסרקסטי שלהם. הדברים שהם מוצאים כמצחיקים יכולים להפוך אותם ל"אנשים רעים", אבל אל תשפטו אותם על זה! במקום זאת, תשמחו שיש להם את היכולת למצוא הומור בדברים נוראיים אחרים, כי זה פשוט מקל על החיים!

הם כנים בקטע אכזרי - מכירים את זה שאנשים אומרים שלא איכפת להם מה אנשים  אחרים חושבים עליהם? אז עקרבים, באמת מתכוונים לזה. אז אם את רוצה לשאול עקרב, האם השמלה הזאת גורמת לך להראות שמנה, כדאי שתהי מוכנה לשמוע את האמת. ואולי היא תהיה קשה. 

הם יכולים להיות קצת פסיכיים -

העקרבים יכולים להיתפס קצת משוגעים, תלויי עד כמה הם ציניים באותו היום. לעקרבים יש כשרון לחזות את העתיד, ולדעת מה אתם חושבים עוד לפני שאתם פותחים את הפה. ניתן לייחס את זה לכישורי התצפית שלהם, ולזכרון החזק שלכם. אתם חייבים ללמוד לקבל את זה, אבל אל תצפו שהם יתחילו לעשות עליכם קסמים וטריקים בזכות היכולות האלו. 

הם נאמנים ומגנים על חברים שלהם - אם תספרו להם שמישהו דחף אתכם ברכבת, או דפק אתם בעבודה, או הציק לכם בכיתה ג', העקרבים יעשו הכל כדי לשמור עליכם ולהחזיק אתכם קרוב, ולמצוא את מי שפגע בכם, ולנקום.