המזלות הכי מתאימים: אלו הם הפאוור קאפלס של גלגל המזלות

אם אתם מחובבי אסטרולוגיה, רוב הסיכויים שאתם בודקים מדי פעם מי המזלות שמתאימים לכם ביותר מבחינת הזוגיות וממי כדאי לברוח כמו מאש? אז ריכזנו את כל המידע הרלוונטי במאמר הבא – הזוגות הכי חזקים של ההורוסקופ.

טלה ודלי

אין בין שני אלה רגע דל, מה שהופך את מערכת היחסים ביניהם לפשוט מלהיבה. שניהם אוהבים הרפתקאות ותמיד מוכנים לנסות דברים חדשים יחד. בזמן שהזוגות האחרים יכולים להתעייף אחד מהשני, שני אלה תמיד ייהנו לבלות יחד. אבל הם גם יודעים שלא פחות חשוב מבחינתם גם לבלות עם חברים.

שור וסרטן

שור וסרטן מסתדרים יחד מצוין. עבורם הדברים עובדים מצוין בכל המישורים, הפיזי והרגשי. הם מבינים אחד את השני מחצי מילה וזה עושה להם לחזק את הזוגיות עוד יותר. הם גם מעריכים מאד אחד את השני, והם יודעים מה כל אחד מהם שווה ביחד ובנפרד. מדובר כאן בעוצמה זוגית אמיתית, כי הם לגמרי משלימים אחד את השני.

תאומים ודלי

שני המזלות האלה מחוברים ברמה מנטלית ורגשית והם גם יודעים להכיל אחד את השני. גם אם הם מכירים אחד את השני כמה שבועות או חודשים, נראה כאילו הם יחד נצח. הם יצירתיים, מלאים ברעיונות ואוהבים לעשות סיעור מוחות אחד עם השני. עם זאת, הם גם נהנים מהעצמאות שלהם, אבל זה לא מפריע למערכת יחסים, להיפך, מחזק אותה.

סרטן ודגים

בהיותם שני מזלות בסימן מים, יש ביניהם חיבור מדהים. הם עובדים נהדר יחד כי כל אחד מהם מכיר אחד את השני והם גאים בכך מאד. המזלות האלה גם מאד מודעים לעצמם וזה מחזק עוד קצת את החיבור ביניהם. דגים מאד טובים בהכלה ואילו סרטן אוהב מאד לטפל באחרים. זה מאפשר להם ליצור זוגיות חזקה ועמוקה.

אריה וקשת

המשותף בין שני המזלות האלה הוא שהם אוהבים ליהנות מהחיים. הם יודעים טוב מאד מה הם רוצים להשיג ולכן גם עוזרים אחד לשני להגשים את החלומות שלהם. שניהם מזלות בסימן אש, מה שגם מקר ביניהם וחוץ מזה – כל מה שהם עושים זה פשוט כיף וכל מי שמסתכל עליהם חולם להיות כמוהם. יש להם תשוקה נדירה לחיים, אהבה ואחד כלפי השני.

בתולה ושור

שני מזלות בסימן אדמה, מצליחים להסתדר נהדר. הם קלילים ומעשיים מאד בחיי היום יום ומערכת היחסים ביניהם רגוע ונהדרת. שניהם מאד כנים, מה שגורם לכל האחרים לרצות להתחבר אליהם. הם מסורים ונאמנים אחד לשני והם גם מאד דומים מבחינת האופי והערכים. זה מאפשר להם להבין אחד את השני הכי טוב.

בתולה ותאומים

מערכת יחסים בין בתולה לתאומים קשורה לאינטלקט. שניהם מזלות בסימן מים ולכן אוהבים לצרוך ידע וללמוד דברים חדשים. הם נדלקים מהחוכמה ומנת המשכל אחד של השני. הם מבינים אחד את השני ומעריכים אחד את השני וזה הופך אותם להתאמה מושלמת. הם יודעים לייצר הרמוניה מזוגיות שלהם ותמיד יהיו שם אחד בשביל השני.

עקרב וסרטן

לפעמים כששני בני הזוג מלאי תשוקה, זה פשוט לא עובד. עם זאת, במקרה של עקרב וסרטן זה פשוט לא נכון. שניהם מאד אינטנסיביים לגבי הרגשות שלהם וזה הופך אותם למתאימים אחד לשני עוד יותר.

הם ניזונים מתשוקת אחד של השני, הם מסורים אחד לשני ותומכים אחד בשני. לשניהם יש עקרונות דומים והם דואגים גם אחד לשני וגם לאלה שסביבם.

קשת וטלה

שני מזלות בסימן אש ולכן גם ניצתת ביניהם תשוקה מטורפת, אבל היא מעצימה ומזינה אותם. יש לשניהם כמויות מטורפות של אנרגיה שהם מכניסים לזוגיות וכך מחזקים אותה עוד יותר. הם דומים מאד אחד לשני ולכן יכולים להתמודד עם כל האתגרים שיעמדו בדרכם.

גדי ושור

יש סיבה שיש בין שני אלה כימיה מטורפת, היכולת להעריך אחד את השני. הם מאד נהנים לבלות יחד, ממשיכים להתעניין אחד בשני גם אחרי שנים של שגרה ואפשר להגיד באופן חד משמעי – אלה באמת שתי נפשות תאומות.

דלי ותאומים

שני מזלות בסימן אוויר שיש ביניהם קשר על-חושי ממש. והוא גם מעמיק עם השנים, כך שבסופו של דבר הם משלימים משפטים אחד של השני. כי בסופו של דבר רק הם עצמם יודעים מה עובר להם בראש ולא האחרים.

דגים ועקרב

עוד זוג שמחובר ברמה אינטואיטיבית ממש. הם מצליחים לקרוא את המחשבות אחד של השני, אבל הם גם צמאים להכיר ולהבין אחד את השני גם ברמה של מגע גופני. כל זה כי יש להם הערכה וכבוד אחד כלפי השני, הם מלאי תשוקה אך גם לא מפחדים להיות רומנטיים.