מה הסוד של כל אחד מהמזלות בהורוסקופ?

אנחנו בטוחים שאנחנו מכירים את כל מה שצריך לגבי גלגל המזלות. ובכן, בין אם אתם מקפידים על קריאה שבועית או יומית של התחזית או דווקא מחפשים לקרוא סקירות שמוקדשות למזל מסוים או קבוצת מזלות אחת בכל פעם, מאמר הבא יהיה מעניין עבורכם כי הוא נוגע בסודות – ולא רק, הוא משטח בפניכם את כל מה שאתם צריכים לדעת. שנתחיל?

מזל טלה

מזל האש, שנמצא תחת שליטתו של כוכב המאדים. מתאים לו מאד לקשור את החיים שלו למזל מאזניים או מזל אריה. בני מזל טלה בדרך כלל מאד סקרנים ומלאי תשוקה, אך בו זמנית יכולים להיות חסרי סבלנות ואפילו אגרסיביים.
מאחר ומדובר במזל הראשון של ההורוסקופ, הם גם בדרך כלל יהיו הראשונים לפעול. הם גם נחשבים לאחד המזלות הפעילים ביותר, בעלי אנרגיית נעורים בכל גיל, מראים לכולם את התשוקה שלהם לחיים.
כשהם אוהבים הם מלאי תשוקה. הם מעניקים לאנשים שהם אוהבים מחמאות, אפילו בצורה מוגזמת. הם תמיד מחפשים הרפתקאות והתרגשות גם בזוגיות. הם זקוקים לבן או בת זוג שיוכלו להתמודד עם כל האנרגטיות המתפרצת שלהם.

מזל אריה

מזל אש שנמצא בשליטה של כוכב השמש עצמו. מתאים מאד לבלות את חייב עם דלי או תאומים. החוזקה שלהם – יצירתיות ולב רחב, עם זאת, הם גם מאד שחצנים ומרוכזים בעצמם.
בני מזל אריה – מנהיגים מילדה, הם בטוחים בעצמם, יצירתיים ומסוגלים להצליח בכל תחום שהם בוחרים. יש להם הרבה חברים, הם מאד מודעים לעצמם, אבל הרבה פעמים המעשים שלהם נתפסים כאנוכיים.
כשהם מאוהבים הם מאד נדיבים עם בני הזוג. הם זקוקים לבן אדם שמאד מודע לעצמו לצידם וחכם לפחות כמוהם. אבל שלא תטעו, הם תמיד יהיו אלה שייקחו על עצמם את תפקיד המנהיג. גם בזוגיות.

מזל קשת

מזל אש שמונהג על ידי כוכב שבתאי. מסתדר מעולה עם תאומים וטלה. אידיאליסט ובעל חוש הומור, מזל קשת הרבה פעמים נופל, כשנדרש ממנו להיות סבלני או לחשוב לפני שהוא מדבר.
בני ובנות מזל קשת מאד מוחצנים, מלאי יוזמות ודינמיים. הם אוהבים חופש, אוהבים לטייל בעולם ולחקור תרבויות אחרות. כשהם רוצים משהם, הם מאבדים כל יכולת לדחות סיפוקים ולכן צריכים ללמוד לכבד את האחרים.
בזוגיות הם חייבים מישהו שיצחיק אותם, הם אוהבים גיוון ולכן ימצאו את עצמם נקשרים לאנשים שונים, אבל כשהם אוהבים באמת, הם נאמנים עד הסוף.

מזל שור

מזל בסימן אדמה, מונהג על ידי כוכב נגה. מאד מסתדר עם סרטן או עקרב. בני מזל זה מאד אמינים ומסורים, אבל גם רכושניים ועקשנים. בזכות היותו מזל בסימן אדמה, הם מסוגלים לראות את החיים בצורה מאד מציאותית. בזכות העקשנות שלהם, אגב, הם מסוגלים להתמיד במשימות ולסיים פרויקטים, מה שהופך אותם לעובדים מעולים, חברים טובים ובני זוג נהדרים.
מזל שור מאד אוהב יופי, אוהב להימשך לאחרים, מחפש תחושת סיפוק והודיה. כשמדובר בזוגיות, חשוב לתת לשור זמן להרגיש בטוח בעצמו, לפני שהוא נפתח. שוורים מאד חושניים ונהנים מהמגע. במערכות יחסים ארוכות הם מחפשים בני זוג מאותה סביבה חברתית כמוהם.

מזל בתולה

מזל בסימן אדמה שנשלט על ידי כוכב מרקורי. מתאים לו להסתדר עם דגים וסרטן. בני ובנות מזל בתולה מאד נאמנים ואוהבים לעבוד קשה. אבל הם גם נוטים לדאוג בהגזמה ולשפוט את עצמם ואת האחרים.
מזל בתולה נחשב למזל טיפולי, הם אוהבים לתכנן דברים מראש, אבל הרבה פעמים מתברר שלא מבינים אותם בגלל חוסר היכולת שלהם לקבל את הרגשות של עצמם. הם מאד וורבליים ובדרך כלל אוהבים לכתוב – ספרים או יומנים.
באהבה הם מאד זהירים, אבל אוהבים אינטימיות. מזל בתולה מעדיפה מערכות יחסים יציבות לסטוצים,

מזל גדי

מזל בסימן אדמה, הנשלט על ידי סטורן. מאד מסתדר עם סרטן ושור. מזל גדי מאד אחראי, ממושמע ושולט בעצמו, אבל הם גם אוהבים להשוויץ בידע שלהם ולא יודעים לסלוח. אנשים שנולדו במזל זה בעלי חוש עצמאות פנימי, המעניק להם יכולת להתקדם במישור האישי והמקצועי. הם מומחים בלעשות תוכניות ולהיצמד אליהם. הם גם אלופים בכל הנוגע לשליטה עצמית.
זה לא פשוט לשבור את חומות ההגנה שמקים סביבו מזל גדי, אבל ברגע שזה קורה, יש להם מחויבות לכל החיים. הם לא מדברים בקלות על הרגשות שלהם, אבל ברגע שהם נפתחים, זה מרגיש מדהים.

מזל תאומים

מזל בסימן אוויר, הנשלט על ידי מרקורי. מאד מסתדר עם קשת ודלי. מזל תאומים בדרך כלל מלא תשוקה וסקרן, אבל בו זמנית נוירוטי, מתקשה להתמיד בעשייה ולא מצליח לקבל החלטות. מזל תאומים – מזל חברתי, תקשורתי ואוהב ליהנות. בזכות האישיות הכפולה שלהם הם יכולים להיות בו-זמנית רציניים וסקרנים מאד. אנשים שנולדו בסימן זה הרבה פעמים מרגישים שחסר להם משהו, החצי השני, ולכן הם תמיד מחפשים אנשים חדשים לדבר איתם.
כשזה מגיע לאהבה, תאומים מאמינים שהתקשורת חשובה כמו המגע הפיזי. הם מוכנים לפלרטט ולכן יכולים להמשיך לנהל שיחות כאלה ואחרות עם חבורה של מעריצים עד שהם יחליטו שיש להם אחד שמתאים. האתגר הגדול ביותר שלהם במערכת היחסים הוא למצוא קשר רגשי עם בן או בת הזוג.

מזל מאזניים

מזל בסימן אוויר, הנמצא בשליטתו של כוכב נוגע. מתאים מאד למזל טלה או קשת. מזל מאזניים ידוע בכישרון שלו לשתף פעולה ולשמור על ההגינות. עם זאת, הם גם מאד לא החלטיים ונמנעים מעימותים.
מזל מאזניים מאד אוהב איזון ולכן מוכן להינע מעימות בכל דרך, גם במחיר של וויתור. הם חייבים לזכור שגם להם יש דעה משלהם. הם תמיד מחפשים ללמוד דברים חדשים ואוהבים להעשיר את החיים שלהם במוזיקה ואומנות.
בזוגיות חשובה להם ההרמוניה, הם מחפשים קשר עמוק ורגשי עם בני הזוג. הם מאד מסורתיים, מאמינים במוסד הנישואין ובאופן כללי מחפשים בן או בת זוג לחיים.

מזל דלי

מזל בסימן אוויר, נשלט על ידי אורנוס. מאד מתאים לו להיות בקשר עם אריה או קשת. מדובר במזל מאד פרוגרסיבי, מקורי ועצמאי, אבל באותו זמן נמנע מלהפגין רגשות. הם אוהבים לחשוב ואוהבים לעזור לאנשים.
הם מרגישים מאד בנוח בקבוצה ובקהילה, כי זה גורם להם להרגיש שהם כל הזמן מוקפים באנשים. אבל לפני שהם מספרים את מה שעל ליבם, הם חייבים לוודא שבן אדם שמולם משדר איתם באותו גל.
אם מישהו רוצה מערכת יחסים ארוכה ויציבה עם מזל דלי, חשוב לשמור על כנות. בני ובנות מזל דלי מאד דואגים לעצמאות שלהם, אך גם לעצמאותם של בני בזוג שלהם.

מזל עקרב

מזל בסימן מים שנשלט על ידי כוכב פלוטו. מאד מתאים לו להתקרב לשור או סרטן. בני ובנות מזל סרטן מאד אמיצים ובעלי משאבים אישיים רבים. אבל בו זמנית, הם קנאיים ושומרים סודות מאחרים. הם מלאי תשוקה ומאד אסרטיביים, זו הסיבה שהם רואים את החיים כאתגר אחד גדול. הם מאד מעריכים כנות ואם תספרו להם סוד, הם ישמרו עליו.
מזל עקרב בדרך כלל מתאפיין במזג רגוע ואף מסתוריות. הם נחשבים למזל הכי חושני בהורוסקופ. לכן, הצד האינטימי של מערכת היחסים מאד חשוב להם. הם ניגשים לזוגיות פוטנציאלית בזהירות, כדי להצליח לבסס אמון הדדי.

מזל סרטן

מזל בסימן מים שנשלט על ידי ירח. מסתדר מצוין עם גדי ושור. בעלי דמיון מפותח, נאמנים ומלאי אמפתיה, בני ובנות מזל סרטן הרבה פעמים מתאפיינים על ידי שינויי מצב רוח ומניפולטיביות. הם מאד רגישים ואמוציונליים ואוהבים להיות קשורים לבית. הם מאד דואגים למשפחות שלהם ומחוברים לחבריהם הקרובים.
למזל סרטן מאד חשובה מערכת היחסים והרגשות שלהם. הם בוחרים בני זוג שיבינו אותם מחצי מילה או אפילו בלי מילים בכלל. הם אוהבים לבלות הרבה זמן יחד עם בני הזוג כי זה מעצים את מערכת היחסים.

מזל דגים

מזל בסימן מים, הנשלט על ידי נפטון. מסתדר מצוין עם מזל בתולה ושור. מלאי תשוקה ובעלי אינטואיציה טובה, בנות ובני מזל דגים מאד אוהבים לברוח מהמציאות ולרחם על עצמם. הם מאד חברותיים ומוקפים על ידי אנשים שונים. מאד רוצים לעזור לאחרים ואוהבים לתת. הם אינטואיטיביים, נאמנים ואוהבים לטפל באחרים.
מזל דגים מאד אוהב מוזיקה ואומנות, אפשר לומר שהם רומנטיקנים מכל הלב. זו הסיבה שהם מאהבים מלאי תשוקה שרוצים להכיר את בני הזוג שלהם לעומק. הם נאמנים בצורה עיוורת ואוהבים לדאוג לכל הצרכים של בני או בנות הזוג שלהם.