4 המזלות בעלי הסיכוי הגדול ביותר להתעשר

כשמדובר בכסף, חלקנו פשוט לא מסוגלים לשמור אותו בבנק (כן מזל קשת, מדברים עליך). 
בעוד שאנשים מסוימים לא בדיוק מתמצאים בכסף, כמה מאיתנו יודעים עליו דבר או שניים, והאסטרולוגיה יכולה להסביר לנו מדוע. אז בואו נדבר על ארבעת המזלות שרוב הסיכויים הולכים להתעשר ובגדול!

אם קראתם את אחד מספרי "המפתחות לאושר", אתה בטח יודע שכדי להתעשר, עליכם להיות בעלי 3 תכונות מרכזיות. הראשונה - חכמה. יש כמה מזלות (לא חשוב שמות - מזל דגים, אהם אהם), שלא תמיד מצליחים לשמור על פוקוס רב בכל הקשור למספרים, בעוד שאחרים (מזל טלה למשל) טובים הרבה יותר בכל הקשור לאיזון פנקסי הצ'קים שלהם.

התכונה השנייה שחשוב שתהיה לכם, היא "אישיות אנרגטית". אתם צריכים שתהיה לכם את המוטיבציה הפנימית לעבוד ולפעמים לעבוד הרבה. מזלות כמו שור, שמעדיפים יוקרה, יהיו פחות מתאימים לתכונה זו. ומי כן? הו, טוב ששאלתם. מזלות האש למשל הם אלו שירשו לעצמם להתפלש בבוץ. 

התכונה השלישית הדרושה היא כריזמה. אמנם קל להתעשר כשיש לכם מוח ואנרגיה, אבל הרבה יותר קל להתעשר כשתדעו להציב את עצמכם כבר שם. למשל בני ובנות מזל בתולה, אמנם נהדרים עם מספרים, אבל לא הכי חברתיים (למרות יש להם פרופיל מנצח בלינקדאין) וזה בא בעוכרם. 

אז רוצים לדעת אם אתם נמצאים ברשימת המזלות שעשויים להתעשר?

 

טלה

 הטלאים יודעים לשבת על התחת, לעבוד קשה ולדרוש את המוזמנים שלהם עבור זאת, ולכן סיכוי מאוד גדול שיתעשרו. אתם יכולים לתפוס את הטלאים בכיף בראש הסטארט אפ החדש החם ביותר בעמק הסיליקון או בעלי בלוג מצליח שאתם ממש מחוברים אליו. הטליה, היא אותה בחורה שחרשה ללא הרף בתיכון ובמקביל עבדה 40 שעות בשבוע והייתה גם ראש מועצת תלמידים. כל הכבוד לך ילדה! תודה על האנרגיה העוצמתית שזכית להיוולד בתוכה!

תאומים

 מזל תאומים יודעים להתעשר מהר כי הם מקצוענים ברשתות החברתיות. פרופיל הלינקדאין שלהם מנוהל בקפידה, וכך גם האינסטוש והפייס. הם מצחיקים בטירוף, ואלופים בראיונות עבודה. איך הם עושים את זה כל פעם מחדש?
לתאומים יש את היכולת העצמתית להסתגל לכל אדם שעומד מולם וזו תכונה שעוזרת  מאוד בכל הקשור לעסקים וכסף. מזל תאומים תמיד יודעים מה לומר כדי שאחרים יאהבו אותם (וכדי שאתם בסופו של דבר תשקיעו בפרויקט האחרון שלהם). 

מאזניים

אם אי פעם ראיתם מישהו שפשוט צץ משום מקום לתוך חדר הישיבות ובסוף השתלט על ניהול ההצגה, כנראה שמדובר במאזניים. מאזניים נחשב לאחד הסימנים הבולטים שיהפכו לעשירים מכיוון שהם יודעים לעבוד גם קשה וגם חכם. כשאתם חוסכים כסף, או מגישים מועמדות לעבודה, או מתעסקים בפרויקט צד חדש ומתוק, חשוב לדעת לשמור על פרופיל נמוך. מאזניים נהדרים בזה, מכיוון שהם מזל אוויר אינטלקטואלי שיודע לאזן בין הדברים. סירובים להתרברב לפני שהם בוקעים, עוזר להם להפוך לגדולים בטווח הארוך. 

גדי

אוי גדי, אוי גדי - כמה שאנחנו אוהבים אותך ומתעבים אותך בו"ז (סליחה, זו האמת). מצד אחד יש לך מוניטין אכזרי וקר, ומצד שני, אלה בדיוק התכונות שעוזרות לך להגיע לצמרת. יש הרבה אנשים שרוצים להפיל אותך, אנחנו בהחלט לא אלו שיעשו את זה :) יש לגדיים אסטרטגיית התעשרות נפלאה שאפשר רק לקנא בה.  
לגדיים כל כך קל להתעשר כי הם לא מפחדים להגיד לאנשים מה לעשות. גדיים צריכים להיות בעמדת כח מכיוון שהם מנהלים צוות מקצוענים, והיושר ומוסר העבודה שלהם הופכים אותם למנהיגים ראוים להערצה. בקשה אחת לנו לגדי - תתן איזה חיוך מדי פעם לאנשים סביבך כדי שיזכרו שאתה אנושי טוב?