איך לקרוא את המפה האסטרולוגית שלך

המפה האסטרולוגית היא ניתוח אנליטי מפורט שנותן לנו את הכלים לחקור את עצמינו ואת האחרים הסובבים אותנו, על פי תכונות המזל הקיימות בעולם. אז איך נדע למצות את התובנות האלו ולהעשיר את עצמנו בידע רוחני יקר מפז? בואו נראה.

קודם כל – איזה מזל אני?

המפה האסטרולוגית מחולקת ל-12 אזורים, כאשר תאריך יום ההולדת שלנו נמצא באחד מהם, לפי היום והחודש בו הגענו לעולם. הכוכבים, המזלות וכוכבי הלכת משליכים כמובן על קווי האופי של אותו המזל המייצג את תארך הלידה שלנו. על מנת למקם את עצמינו על פני המפה האסטרולוגית, אנחנו מתחילים במרכז גלגל המזלות ויוצאים בקו ישר, מפנימה כלפי חוץ, אל השוליים החיצוניים של הגלגל, וכך בעצם יודעים מהו המזל האסטרולוגי המשוייך לנו.

 

via GIPHY

 

מה אומרת עלי המפה האסטרולוגית?

המזל האסטרולוגי שלנו מאפיין בעצם את תכונות האופי הקיימות בנו, לדוגמה, בני מזל טלה מתאפיינים באמביציה חזקה, תשוקה לחיים ובאופי חברותי וקל לתקשורת. חשוב לזכור שהמזל שלנו הוא רק חלק אחד מתוך כלל התורה האסטרולוגית שמוצגת על גבי המפה, וכי צריך לקחת בחשבון מגוון פרמטרים המופיעים בה, לפי מקום וזמן בו נולדנו. נוסף על אלו יש את עניין האופק האסטרולוגי שלנו. האופק הוא בעצם מחושב ככזה הנמצא מעל האופק המזרחי שעל המפה, בדיוק בזמן בו מצוין תאריך הלידה שלנו. כשאנחנו מוצאים את האופק שלנו על גבי המפה, כך אנו יכולים להבין את הבית בו אנו נמצאים.
אם נסתכל מלמעלה על גלגל המזלות, נוכל לראות שהוא בנוי כמו שעון. החלק הפנימי של הגלגל מציג לנו חלוקה ל-12 אזורים פנימיים בצורת משולש, כאשר כל אחד מהם מייצג בית מסויים, כגון בית קריירה, מערכות יחסים ואהבה, תקוות וחלומות, סקרנות מנטלית, יצירתיות ועוד. הבתים מסודרים בסדר עולה נגד כיוון השעון, כאשר הבית הראשון מתחיל בחצי התחתון של גלגל המזלות, בצידו השמאלי.

 

כוכבי הלכת המוליכים את האישיות שלנו

על מנת לקרוא את המפה האסטרולוגית שלנו בהצלחה ולחקור לעומק את התכונות והמאפיינים שלנו, אנחנו צריכים להבין את השפעת כוכבי הלכת עלינו על פי האופן בו הם מופיעים במפה. כך נקבל מושג ותובנות חשובות גם לגבי מסלול החיים שלנו והארועים הצפויים לנו בהמשך הדרך.
כוכבי הלכת מייצגים את מה שמניע אותנו, מה אנחנו בעצם עושים וממה אנחנו נהנים כבני אדם בעולם. הבתים לצורך העניין, מייצגים את האופן בו אנחנו פועלים כדי להשיג דברים בחיים, מתי צפויה לנו צמיחה ומתי רגיעה. למשל, נאמר שכוכב צדק נמצא בבית הרביעי אצל בני מזל טלה. כוכב צדק מייצג את היכולת שלנו ללמוד ולצמוח, מזל טלה כאמור מייצג אמביציה, תשוקה ורגש חזק ונוכח. הבית הרביעי מייצג משמעות של בית, משפחתיות ורכוש. לכן המשמעות כאן מעידה על תחושה של רצון עז לזוגיות ואופי משפחתי חזק, נוסף על הקשר החזק שיש לאותו אדם עם המשפחה שלו וההתנהלות אתה ביומיום.

יש עוד כל כך הרבה תובנות שאנחנו יכולים לגלות על עצמנו ועל אנשים סביבנו דרך המפה האסטרולוגית, אז המלצה שלנו אליכם – פשוט תתחילו לקרוא!