אפיון האופי של מזל בתולה

בני מזל בתולה ידועים ככאלה שנותנים תשומת לב רבה לפרטים הקטנים, ולכן נחשבים לאנשים זהירים במיוחד.
דבר אינו נשאר מבחינתם בשליטתה של המקריות ועדיף כי הדברים שצריכים להעשות, יעשו באופן עצמאי ויזום. לכן, בני מזל זה לעיתים ייחשבו ככאלה שמחצינים מופנמות כלפי אחרים וכלפי העולם החיצוני, כיוון שהם אינם נוטים לחשוף הרבה רגשות, וקול ההגיון שלהם הוא במעלה ראשונה. אם ירגישו שהלך הדברים נוגד את ההגיון הזה, יהיה להם קשה לשהות במצב כזה מבלי להעביר ביקורת. הם אנשים מאוד מחושבים, ולעיתים מתייחסים לדברים כאילו זו הפעם הראשונה שחווים אותם.

בתולה

 

אופי חזק מלא אש

מזל בתולה הוא אחד ממזלות האש, מאופיין באופי חזק ויחד עם זאת שמרני יחסית, מאמין חזק בסדר וארגון, המניעים אותו להשיג מטרות וחלומות ללא היסוס. לבני מזל זה יש נטיה לחשוב על דברים לעומק עומקים שלמזלות אחרים נראים לפעמים קטנוניים או יותר מידי פרטניים, לכן האכפתיות שהם משקיעים ביחס שלהם כלפי הכל שואב מהם המון אנרגיות. הכוכב השולט במזל בתולה הוא מרקורי, כאשר הוא נותן לו תכונות של יכולת כתיבה מעולה ודיבור מצוין בפני קהל, אופי שכישורי התקשורת הבינאישית שלו הם במעלה ראשונה. רבים מהם פונים למקצועות המילה הכתובה, הספרות והעיתונות, או מקצועות שמתמקדים בדאגה לזולת ורצון לעזור.

סיפור שמתחיל בבתולה

בני מזל זה מיוצגים על ידי האלה הבתולה שנחתה בכדור הארץ לאחר שעזבה את העננים. האכזבה שחוותה כשהגיעה לכאן מתבטאה בחיפוש המתמיד אחר צדק והוגנות של מזל בתולה, שתמיד שואף להשיג איזון בחיי האישיים, ובחיים של אנשים אחרים בעולם. הרצון להצליח ויהי מה מביא את בני מזל זה להיות קשים עם עצמם במקרה של כשלון כזה או אחר, בין אם במשהו שמנסים להשיג כדי להיטיב עם עצמם או עם הזולת. חשוב להם לדעת שהם עשו כל שביכולתם על מנת להשיג את הטוב ביותר שיכלו לצפות לו, ולכן טוב הלב שלהם מוחצן כל כך ומאפיין אותם כייחודיים ומלאי חמלה.

איך למשוך את הגבר או האישה הבתוליים?

בתול

בתחום האהבה והזוגיות, אם אנו רוצים לפתות את הגבר בן מזל בתולה אנו צריכים לפנות לאופי המצוחצח והמסודר שלו, כאשר ההתנהלות איתו צריכה להיות מלאת סבלנות, רומנטיקה וקצב איטי שבונה את הקשר בזהירות. צריך לקחת בחשבון שגם אם הגבר הבתולי מציג חזות מעט מופנמת ואינו מתמסר בקלות, זה לא אומר שהחמימות לא תצא ממנו בסופו של דבר, כשירגיש נוח ונאהב מספיק על ידי הצד השני. חשוב להיות איתו מלאי כנות ולהתנהל באופן רציונלי שיתאם את ההגיון שלו, על מנת להנות מעוצמת האהבה שהוא נותן בחזרה.

מבחינת הנשים בנות מזל בתולה, הן מאוד אינטיליגנטיות ובעלות הגיון בריא ונוכח. הן מתנהלות בצניעות ובאופן מחושב מאוד, לכן אם רוצים לפתות אותן לזוגיות איתנו צריך להתנהל באופן פרקטי ומציאותי, ולא חולמני או כזה שנסחף למחוזות לא מוכרים. נשות הבתולה אינן פונות לצד החומרני או זה שהולך אחרי פינוקים כאלה ואחרים, ומה שחשוב להן הוא אמון והכלה. כשהן מרגישות מספיק בטחון עם בן הזוג, הן יתנו את כל עולמן במסירות מלאה.

צפו בתכונות הבולטות של מזל בתולה:

Source: דברים שלא ידעתם על מזל בתולה

גלו על פי המזל האסטרולוגי מהי החיה הרוחנית שלכם: