התאמה זוגית בין מזלות זהים: הצלחה מטורפת או כישלון מוחץ? 

האם בני אותו מזל יכולים להתאים לזוגיות רומנטית משגשגת? הרשימה המלאה לפניכם:

טלה וטלה

כשזוג זה ייפגש לראשונה המשיכה תהיה קיצונית. מצד שני, שניהם נלהבים, אנרגטיים ואימפולסיביים, דבר שמהווה את הבעיה הכי גדולה שלהם בקשר. מריבות ואי הבנות הן בלתי נמנעות במערכת היחסים של טלה וטלה, אבל אם הם אוהבים זה את זה, ואם הם מוכנים לעשות הכל כדי להציל את מערכת היחסים שלהם, האיחוד הזה יכול להוביל לנישואין. 

שור ושור

קשר בין שני שוורים יהיה יציב וארוך טווח מכיוון ששני בני הזוג רציונלים, מסורתיים, נאמנים ומעשיים. הם בעלי גישה דומה ואותן מטרות בחיים, שמהווים בסיס חזק לזוגיות ארוכת טווח. התנהגותם הפסיבית אחד מול השני יכולה להקשות על הקשר, אבל בשורה התחתונה, שני שוורים מסתדרים בצורה מושלמת אחד עם השניה.

תאומים ותאומים

מערכת יחסים בין שני תאומים תהיה מהנה, מלאה בתקשורת נהדרת, הומור ויצירתיות במיטה. מכיוון ששניהם יודעים לתקשר מעולה, הם יכולים לדבר שעות על גבי שעות על כל דבר ולעולם לא להשתעמם ביחד. עם זאת, הם מאוד לא יציבים, ולכן זקוקים לבן זוג שמסוגל לשמור אותם על הקרקע.

סרטן עם סרטן

כששני סרטנים נכנסים למערכת יחסים, אפשר לומר בוודאות שמדובר באחד האיחודים המבטיחים ביותר בגלגל המזלות. חשוב לזכור שמכיוון ששניהם רגישים, הם צריכים ללמוד לכבד את הרגשות אחד של השניה וללמוד להפסיק לנתח את מערכת היחסים כל הזמן. עם זאת, שניהם עדינים ודואגים זה לזו, מה שהופך אותם לשותפים מדהימים והורים מעולים. 

אריה ואריה

מערכת יחסים בין שני אריות, בדרך כלל תהיה לא יציבה וזאת בגלל אופיים הבולט והתחרותי. אמנם יש להם כימיה מינית נהדרת, אך מכיוון שלשניהם יש נטייה להיות דומיננטיים, יהיה מאבק מתמיד על כוח בתוך מערכת היחסים. עם זאת, התשוקה שלהם והערצתם זה לזה תשמור אותם ביחד. אם הם לומדים לחלוק את הכוח ולשחרר את האגו שלהם, אין ספק שהזוג הזה יישאר ביחד הרבה זמן. 

בתולה ובתולה

כשמדובר באהבה וזוגיות, שתי הבתולות נחשבים לזוג הכי רציונלי בגלגל המזלות. הם פרפקציוניסטים, ביקורתיים, אנליטיים, ובעלי ציפיות גדולות זה מזה. היופי הוא שהם מודעים לכך. לעתים קרובות הם נחשבים קרים מכיוון שהם לא מביעים את רגשותיהם כל כך הרבה. אבל הם מבינים זה את זה מעולה ותמיד יתמכו ויוציאו את המיטב אחד מהשניה.

מאזניים ומאזניים

שני מאזניים ביחד יכולים להפוך לשילוב ממש טוב, או ממש רע. למרות ששניהם שואפים להרמוניה ואיזון בחיים ונחשבים לאנשים רומנטיים ושלווים הנמנעים מקונפליקטים, ברגע שהבעיות בתוך הזוגיות יתחילו להתעורר, יגיע המון תסכול וכעס שיכול להקשות על מערכת היחסים.

עקרב ועקרב

עקרבים נחשבים נלהבים ומסתוריים, ולכן מערכת היחסים ביניהם תהיה מאוד אינטנסיבית. יהיו להם חילוקי דעות בתחילת הקשר שיכולים להפוך להרסניים. הם עשויים לומר דברים קשים שיתחרטו עליהם אחר כך. בנוסף לכך, הם מאוד רגישים ולא שוכחים בקלות, אז אם הם יצליחו להתגבר על הבעיות שלהם ולהישאר חיובים, מערכת היחסים הזו יכולה להצליח.

קשת וקשת

מערכת יחסים ארוכת טווח בני שני קשתים היא בעלת סיכוי קטן להצלחה. לשניהם יש רוח תחרותית ורצון לטייל ולחקור את העולם, ורצון לחופש. במידה והם יתחברו ברמה עמוקה, הם יפחדו לאבד את החופש שלהם. למרבה המזל, אם הם יהיו כנים אחד עם השניה, יכול להיות שהיחסים יהיו נחמדים.

גדי וגדי

גדי וגדי הם התאמה משמיים! שניהם מחפשים ביטחון ויציבות ויודעים בדיוק מה הם רוצים בחיים. ולכן כשהם נכנסים לזוגיות אחד עם השניה הם יכבדו את הרצונות והמשאלות של הפרטנר. בנוסף הם יתמכו אחד בשניה ללא תנאי, ולאט לאט יבנו מערכת יחסים יציבה לאורך זמן.

דלי ודלי

שני דליים יכולים להיות חברים מאוד טובים ולתמוך אחד בשניה בתקופות קשות, אבל בקשר רומנטי הם יכולים להיות מאוד אגואיסטים. השותפות שלהם יכולה להיות מהנה בהתחלה, אך מכיוון שהם חופשיים מדי ומסרבים להתחייב, קרוב לוודאי שמערכת היחסים שלהם תישאר שטחית.

דגים ודגים

זוגיות של שני דגיגונים, היא השילוב הכי מושלם בגלגל המזלות. הם רגישים ורומנטיים ללא תקנה מה שהופך את הזוגיות לעוצמתית במיוחד. מצד שני, הם פסיביים ותלותיים ויש להם נטייה לחיות בפנטזיה. מערכת היחסים שלהם תהיה מלאת אהבה הדדית, כבוד והבנה, ולכן יש להם סיכויים גדולים להיות בזוגיות מאושרת.