איך כל אחד מהמזלות מגיב למחמאות?

כל אחד מאיתנו מגיב למחמאות בדרך שונה. יש כאלה שאומרים "תודה" מחייכים ויש כאלה שמרגישים לא בנוח ומתחילים להכחיש כל מה שנאמר עליהם, גם אם מדובר באמת צרופה. וכמובן, אופן התגובה הרבה פעמים תלוי במזל של מקבל המחמאה. אז אם אתם רוצים לא רק להחמיא אלא גם שהמחמאה תהיה הכי מדויקת, קבלו את המדריך המלא – איך כל אחד מהמזלות בהורוסקופ מגיב למחמאות.

מזל טלה

הם אוהבים מחמאות ולכן יחכו לקבל עוד ועוד כאלה. הם אף פעם לא יסרבו לקבל מחמאה, הם רואים את עצמם כנועזים, סקרנים ומוכנים לקחת סיכונים במקומות בהם האחרים לא מעיזים לעשות זאת. לכן, אם תחמיאו להם על הנועזות והסקרנות שלהם, הם יסמיקו וייהנו. אגב, הרבה פעמים הם אפילו יתקנו אתכם ויגידו שהמחמאה לא הייתה מספיק מחמיאה. כן, הם יכולים להיות מעט זחוחים, אבל אין ספק, כשהמחמאה קולעת בול, הם מתרגשים.

מזל שור

דווקא הם לא תמיד מרגישים בנוח כשמחמיאים להם. אם תחמיאו להם, יש סיכוי שהם יסמיקו ויתחילו לגמגם, ישפילו את המבט ויחכו עד שזה יעבור. עם זאת, הם די סבבה כשהם צריכים לדבר על היכולות והכישורים של עצמם ולהזכיר לאחרים מה הם שווים באמת.

מזל תאומים

"תודה, אבל אל תעשו זאת שוב". תאומים לא תמיד בטוחים מה הם מרגישים בנוגע למחמאות. יש ימים שהם בסדר עם זה ויש ימים שזה מרגיש להם מזויף. מה שכן, הם הכי שונאים מחמאות שמגיעות עם אג'נדה מצורפת. ואם הם יחשדו במישהו שהוא מחמיא להם כדי לקבל מהם משהו, הם יכולים להיות מאד מגעילים בתגובות שלהם.

מזל סרטן

עבורם המחמאות הן זריקת מוטיבציה אמיתית. מחמאות מחממות אותן ומעודדים אותם להחזיר את הטובה הזו במילים או מעשים. מאחר והאישיות של מזל סרטן מכוונת משפחה ומערכות יחסים, הם תמיד מתרגשים מהמחמאות של האנשים הקרובים אליהם ביותר ופחות למחמאות של הזרים. כשהם מוחמאים, הם מאד אוהבים להראות את הכרת התודה שלהם, כך שתפו למחמאות ומתנות בחזרה.

מזל אריה

"ספרו לי עוד, אל תעצרו", כי לפעמים נראה שהמחמאות הומצאו כדי לעשות נעים למזל הזה. הם גאים בעצמם ומאד אוהבים לבקש מחמאות לעצמם. אבל הם גם יודעים להודות למי שמחמיא להם, ואם תמשיכו בדרך זו, תהפכו לחבר קרוב לאורך השנים.

מזל בתולה

"כן, זה ידוע, מה עוד חדש?", נראה שמזל בתולה הוא מזל פרקטי וסקפטי והן יעדיפו מעשים במקום מילים ריקות, גם אם מאד נעימות. הם מאד אוהבים להגיב בפקפוק אם מחמיאים להם. מצד שני, הם גם יודעים היטב את הערך שלהם, ולכן תמיד נראה שכשמחמיאים להם, פשוט מציינים את העובדות.

מזל מאזניים

הם מודים למחמאה ומיד מחזירים אחת משלהם. זה מזל שלרוב מעניק מחמאות לאחרים, אבל כשמחמיאים להם, הם מתחילים לצחקק, להסמיק ולחבק את המחמיא. כדי לאזן את המצב, הם מיד יחזירו לכם באותו מטבע ובסופו של דבר השיחה בקלות יכולה להפוך לחילופי מחמאות הדדיות.

מזל עקרב

למזל הזה חשובה האיכות, לא הכמות. הם נראים כאילו לא אכפת להם כשמחמיאים להם, אבל בפועל הם פשוט מעבדים ומעריכים אם זה שווה להם. הם יגיבו כשהם יחליטו על איכות המחמאה. הם שונאים מחמאות מזויפות אבל מאד נהנים ממחמאות ייחודיות שהושקעה בהן מחשבה.

מזל קשת

הם יצחקו על המחמאה כאילו זה כלום, גם אם הם מאד אהבו את מה ששמעו. זה לא אומר שהם לא אוהבים לקבל מחמאות, הם פשוט אוהבים לצחוק על כל דבר. כן, בפועל הם אפילו אוהבים וזה מעלה את רמת המוטיבציה שלהם, ולכן לפעמים זה בהחלט יכול לשפר את הביצועים שלהם בצורה משמעותית.

מזל גדי

הם תוהים תמיד, איך המחמאות שקיבלו יכולות לסייע להם. הם פשוט מאד פרקטיים ומחושבים ולכן ינצלו את המחמאה כדי לשאוף עוד יותר למצוינות. הם אוהבים לחבר את הנקודות וייתכן וירצו לבקש מכם עוד מחמאות או יציעו לכם לעבוד ביחד. אגב, אם הגדי מחמיא לכם, תדעו שהם רציניים מאד.

מזל דלי

אם הם מרגישים שאתם כנים איתם, הם יתנו לכם חיבוק ויודו לכם מכל הלב. יכול לקחת להם רגע להגיב, כי הם צריכים להבין אם אתם אמיתיים או רק מנסים להשיג משהו מהם. אם הם מרגישים שמדובר במחמאה מכל הלב, הם יודו לכם בשמחה. אגב, הם תמיד אוהבים כשמחמיאים להם על החוכמה שלהם.

מזל דגים

הם ינתחו כל מילה ואז ינסו להבין אם באמת התכוונתם לכך. כי מזל דגים אוהבים לנתח כל דבר ולכן גם המחמאות לא יוצאות מן הכלל הזה. כלפי חוץ זה נראה כאילו הם מאד לחוצים מהמחמאה. אבל אחרי שהם יעשו ניתוח מדוקדק לכל מילה ויבדקו האם אין לה קונוטציה שלילית, ויוסיפו לזה דברים שלא נאמרו (והם המציאו), ורק בסוף, אם נראה להם שהמחמאה נהדרת, הם יחליטו אם לקבל אותה או לא.