מה הופך את מזל תאומים למזל מיוחד במינו?

מהם המזלות המתאימים ביותר לבני מזל תאומים? לאילו מזלות אסור להם להתקרב? האם כדאי להם בכלל להתחתן? מה התכונה שיכולה להוציא אנשים מדעתם, ומה הופך אותם לאחד המזלות המיוחדים ביותר בגלגל?  
לבני מזל תאומים תכונות ומאפיינים טבעיים ייחודים ומרתקים. על גבי המפה האסטרולוגית של המזל, ניתן לראות בבירור כיצד הכוכבים משפיעים על האירועים בהתפתחות חייהם.

אז אם בא לכם להכיר את הצדדים המסתוריים של התאומים לעומק, או שאולי מדגדג לכם לכם לזהות כמה דפוסים שמשפיעים על האופי שלהם טובה(ולעיתים לרעה), קחו נשימה גדולה וקראו את הרשימה שהכנו לכם בכתבה הבאה

מספרי מזל: 3 ו- 5 לרוב נחשבים כמספרי המזל של אנשי מזל תאומים.

צבעי המזל: לבישת בגדים בגווני צהוב וירוק מביאה מזל ושגשוג לבני ובנות מזל תאומים.

יום המזל: יום ורביעי וחמישי הם ימים חזקים מבחינה אנרגטית ומשפיעים לטובה על התאומים.

אבן חן: אבן המזל היא ספיר אמרלד, שאותה כדאי לענוד על גבי טבעת באצבע האמצעית.

מזלות עם חיבור טוב: טלה, אריה, מאזניים, דלי.

מזלות שאינם מתאימים: שור, סרטן, בתולה, עקרב, גדי, דגים.

עבודה: בהיותם סימן כפול, מזל תאומים ידועים כאנשים שיכולים לבצע מספר משימות במקביל. המשרות שמתאימות לבני המזל - מכירות, סוכנים, מורים, עורכים, כתבים, מרצים, עיתונאים, אמנים, מורים בבתי ספר, מדריכים, צלמים, עוזרים אישיים. 

אהבה: בני ובנות מזל תאומים מתאהבים ונמשכים בקצב מהיר מאוד אל בני או בנות הזוג הפוטנציאלים שלהם. הם אוהבים לשים את מושא אהבתם בראש סדר העדיפויות ולעשות את מיטב המאמצים בהתקרבות אליהם, ובכך לגרום להם להרגיש חשובים. התנאי היחיד של התאומים הוא שמערכת היחסים תהיה ללא התחייבות, וזאת  כי הם ידועים כיצורים הקנאים לחופש שלהם. חשוב שלא לשכוח, שבני מזל תאומים צריכים זוגיות שתעניק להם נוחות מרבית, אחרת הם יעזבו מהר מאוד.
 

קודם מדברים, אחרי זה חושבים: בהיותם נשמות סקרניות, אנשי מזל תאומים צמאים בכל רגע ורגע למידע חדש. הם בדרך כלל יהיו אלה ש"יודעים הכל" בקבוצה, ולא יאפשרו לאף אחד לסיים את הדברים. פעמים רבות זה יכול ממש לעצבן אנשים אחרים. 

הדור הבא של המזל: לבני מזל תאומים יש כשרונות רבים, והם נחשבים אנשים יצירתיים ומלאי תשוקה גדולה לאמנות. מכיוון שהם חיים את חייהם בתשוקה גדולה, ילדיהם יגדלו להיות בוגרים מרוצים ומאושרים יותר.

משתעממים בקלות: זה לא סוד שבני המזל משתעממים מהר מאוד ומאבדים עניין באמצע הדרך. סיכויים נמוכים שיסיימו משימות. כדי שתהיה לתאומים המוטיבציה להמשיך במשימה, כדאי שמשהו יתפוס את תשומת ליבם חזק, אחרת אין לכם סיכוי לשכנע אותם.

רוגע וריפוי עצמי: לתאומים יש אישיות בלתי צפויה, ודווקא בגלל זה, הם מרפאים את עצמם מהר, סולחים מהם, שוכחים ולא שומרים טינה.

מיתוס "דו פרצופיים:"  מכיוון שתאומים הוא מזל כפול, רבים טועים לחשוב שבני המזל הם אנשים דו פרצופיים. יכול להיות שיש אמת כזו בגזרת המזלות הכפולים האחרים, אבל זו ממש לא האמת אצל התאומים. 

התאקלמות חברתית: לבני מזל תאומים יכולת התאקלמות גבוהה בחברה, הם מבינים את לבבות האנשים הסובבים אותם לעומק, זורמים עם הסביבה ולא עושים מהומה ודרמה גדולה מדי.

טיולים והסתגלות לשינויים: בני מזל תאומים אוהבים לטייל בכל מקום, לפגוש אנשים ומקומות חדשים ולצאת למסעות ארוכים. זו אחת הסיבות לכך שהם נחשבים אנשים אינטליגנטים מאוד ובעלי יכולת הסתגלות מהירה לשינויים.

נישואים: הם בני זוג ושותפים מענגים, ומתגלים כמוצלחים במיוחד במידה ושותפיהם חולקים איתם את התשוקות ואת המטרות שלהם לחיים.