מצעד העצלנים והחרוצים: מי מהמזלות עצלן מדופלם ומי עובד קשה?

עצלן

כולנו אוהבים לשכב על הספה ולצפות באיזו סדרה ממכרת, השאלה – באיזו תדירות זה קורה לנו: כל שבוע, שבועיים או אולי כל יום?
בואו לא ניקח את זה לאקסטרים, ברור שכל אחד מאיתנו מחליט על החיים שלו בעצמו, אבל השאלה מה אתם מספיקים תוך כדי והאם אתם עושים את המיטב כדי לעשות זאת? או, בשורה התחתונה – כמה עצלנים אתם?

מצד שני, יש את אלה שאוהבים לעבוד קשה. הם גם לא פוסלים את עצמם מלהציע עזרה לאחרים. למשל, אם צריך "להיכנס מתחת לאלונקה" באיזשהו פרויקט ספציפי, הם תמיד שמחים להיענות.

נכון, בין הקיצוניות אחת לשנייה יש ספקטרום שלם ולכן דירגנו על פיו כל אחד מהמזלות. אז תודו שאתם כבר ממש מתים לדעת איפה על הספקטרום נמצא המזל שלכם. אז נתחיל עם שלישיית המזלות הכי עצלנים בהורוסקופ ונמשיך עם שלישיית החרוצים.

מזל אריה (23 ביולי – 22 באוגוסט)

תשמעו, מדובר במזל שבהחלט יכול לחיות את החיים כשהוא משתמש בקסם האישי שלו. הם יצירתיים, אוהבים להיות במרכז תשומת לב ולכן הרבה פעמים הם חולמים לאמץ לעצמם מקצוע של שחקן, זמר, בלוגר או וולוגר.
נכון, הם אוהבים את אור הזרקורים, אבל לא את העבודה הקשה שמתלווה לכך. העצלנות היא החולשה הרשמית של מזל אריה ולכן הוא בהחלט נמצא בראש הדירוג שלנו. מה שכן, לו רק הייתם מוכנים לעבוד קשה יותר, הייתם מצליחים באמת להגשים את החלומות ולא להתבונן עליהם מאחורי הקלעים.

דגים (20 בינואר – 18 בפברואר)

תופתעו, אבל מזל דגים גם נחשב לאחד העצלנים ביותר בהורוסקופ. כן, הם מאד אוהבים להילחם למען הצדק ומטרות הומניטריות אחרות, אבל הבעיה שהדבר בדרך כלל דורש מהם להשקיע בזה לא מעט זמן ועשייה. כן, גם כשרוצים לתקן את העולם, זה נופל דווקא על החלק של העבודה הקשה.
לכן תראו את מזל דגים מדבר על העשייה, מצייץ עליהם ברשת וכותב פוסטים נלהבים, אבל בסופו של דבר, ככל שזה נוגע לנדב לכך את זמנם הפנוי, זה איכשהו מתמסמס. זה פשוט כי אתם לא ממש אוהבים למצוא את עצמכם במצבים משעממים ובואו נודה עם יד על הלב – עבודה קשה יכולה להיות בדיוק כזאת.
אז דגים, אם אתם ממש רוצים להתחיל לעזור לעולם, זה הזמן לעשות משהו ממשי, לא רק במילים.

קשת (22 בנובמבר – 21 בדצמבר)

אפילו הזכיר את הרעיון להגביל את עצמם בחיים גורם לבטן של מזל קשת להתהפך. הם אוהבים את החופש שלהם, הם אוהבים לטייל בכל העולם, וכשנדרש מהם לעבוד קשה, כלומר לקום כל בוקר, להגיע לעבודה או להתיישב ליד המחשב ולהישאר מסורים לאותה עבודה, זה פשוט עושה להם רע. הם מרגישים שזה מגביל אותם. זה לא שהם לא יעבדו יום אחד בחיים שלהם, אבל הם אף פעם לא ישקיעו את כל כולם וינסו לצאת ידי חובה.
ולכן, הקשתים תמיד יעשו הכי טוב רק את הדברים שהם רוצים באמת.

והנה, הגענו לחלק השני – בואו נכתיר את שלישיית העובדים החרוצים והמצטיינים שלנו. לכו תדעו, אולי מצפה לכם הפתעה!

טלה (21 במרץ – 19 באפריל)

אולי קשה להאמין אבל מדובר במזל שעובד הכי קשה. הם תמיד רוצים להיות הכי טובים ומוצאים כל הזדמנות להציג לראווה את היכולות ואת הכישורים שלהם. הם לא אוהבים לשבת בחיבוק ידיים, ולכן הם מחפשים איך להעסיק את עצמם.
רגע אחרי שהם סיימו משימה או פרויקט, הם עוברים לעבוד על משימה או פרויקט הבא. ואם אין אחד כזה, אתם מבקשים שיתנו לכם אחד. יש להם תושייה רבה לעבודה קשה ולכן הם מאד מוערכים על ידי הקולגות והמנהלים, ואם לא – אז כדאי מאד שתחשבו על זה שוב!

בתולה (23 באוגוסט – 22 בספטמבר)

את המזל הזה תמיד מתארים בתור אחד שעובד מאד קשה. הם משקיעים מאמצים רבים בעשייה שלהם, בלי לשחרר עד שהם עוברים על הכל, כולל הפרטים הקטנים ביותר. מזל בתולה ניחן בחשיבה אנליטית, ועבורם לא מספיק לבצע את המשימה, צריך לבצע אותה על הצד הטוב ביותר.
בנוסף, מזל בתולה מאד ביקורתי כלפי עצמו ולכן הוא ממש שואף להצטיין בכל דבר שהוא נוגע בלו. עם זאת, כדאי להם להיות קצת יותר נחמדים כלפי עצמם, במיוחד בהתחשב בעובדה שהם עובדים באמת מאד קשה.

גדי (22 בדצמבר – 19 בינואר)

אם המזל הזה צריך לעשות משהו, הוא לא ייתן לשום דבר להפריע לו בדרכו. הם אלופים בכל הנוגע למשמעת עצמית, זו תכונה נהדרת והופכת אותם לאחד מהמזלות בהורוסקופ שעובדים הכי קשה. בזמן שאנשים רבים חייבים שאחרים יגידו להם להמשיך לעבוד, הם יודעים לעשות זאת מאד יפה גם בלי תזכורת.
גם אם מדובר בפשוט עוד יום של סידורים, לעולם לא תמצאו אותם בוהים בטלוויזיה או מבלים ברשתות החברתיות, לפני שהם מסיימים את כל מה שתכננו. אגב, חשובה להם גם האיכות, בדיוק כמו מזל בתולה הם יודעים להעריך כשהדברים נעשים בצורה נכונה. הם זכו במקום מכובד ברשימה לא רק בגלל שהם עושים דברים, אלא כי הם עושים אותם הכי טוב שאפשר.
 
 
 
 

Viralemon must receive the following info:
"Friends list, Photos, Posts"
in order to show you profile pictures of all you friends list. We will never post or tag on your behalf or access your (or your friend's) information without your permission.
אין מספיק מידע בחשבון הפייסבוק שלך על מנת להשלים את התהליך, נסה אפליקציה אחרת.