מוכנים לחתונה? דירוג המזלות לפי היכולת שלהם להתחייב לכל החיים

נכון, בשנים האחרונות מוסד הנישואין לא זוכה לפופולריות רבה, אבל עדיין מתהלכים בינינו רומנטיקנים שרק מחכים ליום החתונה שלהם, כשהמשפחה והחברים יתאספו יחד כדי לראות אותם מחליפים נדרים של אהבה לכל החיים.
אם גם אתם כאלה, בטח תהיו סקרנים לגלות מי יכול להיות השותף המושלם או השותפה המושלמת לזה. לקבל החלטה לבלות את שארית ימיכם עם אדם אחד זו לא החלטה שמקבלים בקלות. לכן החלטנו לתת לכם כמה כיוונים שיוכלו לסייע בתהליך.

כן, לגלגל המזלות יש גם תשובה לגבי האנשים שהכי מתאימים לחתונה. קבלו את הדירוג של המזלות לפי מידת התאמתם להתחייבות ארוכת טווח (מהמתאים ביותר להכי פחות מתאים):

סרטן (21 ביוני – 22 ביולי)

מזל סרטן – אמוציונלי, רומנטי ונועד להיות בזוגיות. הם ממש נהנים מזה, הם נאמנים ואם יש לכם מזל להתחתן עם אחד כזה, תוכלו ליהנות יחד מחיים ארוכים של אהבה.

גדי (22 בדצמבר – 19 בינואר)

מזל גדי מאד מחובר למסורת, בעל ערכים מיושנים ומאד מכוון משפחה. הם נאמנים, אפשר לסמוך עליהם ולמרות שהם עובדים מאד קשה בעבודתם, הם תמיד ימצאו זמן למישהו מיוחד בחיים שלהם.

טלה (21 במרץ – 19 באפריל)

אם הצלחתם לזכות בתשומת לב של מזל אריה, תחזיקו חזק. הם מלאי תשוקה, אימפולסיביים ואוהבים, מה שהופך אותם לאחד מהמזלות השווים ביותר להתחתן איתם. עם זאת, למרות האימפולסיביות, הם מתקשים מאד לקבל החלטה לגבי מערכת היחסים, כך שאם הם כבר החליטו, תוכלו לסמוך על הרגשות שיש להם כלפיכם.

דגים (19 בפברואר – 20 במרץ)

להתחתן עם דגים זה נהדר. הם מוטים ללכת לאיבוד לפעמים בתוך המחשבות והחלומות של עצמם, אבל הרבה פעמים הם חולמים על להרעיף עליכם מחמאות ומחוות רומנטיות. הם לא ממהרים ולכן ייקח זמן עד שיראו לכם את מה הם מרגישי כלפיכם באמת, אבל כשכבר יראו, אפשר לסמוך על זה לחלוטין.

שור (20 באפריל – 20 במאי)

מזל שור – מיוחדים וחמקמקים אבל מצד שני, הם גם מאד נאמנים. אם הצלחתם לעניין את מזל שור מספיק, זה יכול ליצור מערכת יחסים רומנטית, אוהבת ולטווח ארוך.

תאומים (21 במאי – 20 ביוני)

תאומים – מחושבים ואינטליגנטיים, אבל יש להם בעיה קשה ככל שזה נוגע לקבלת החלטות. אם הצלחתם לכבוש את ליבם של בן או בת מזל תאומים, זכיתם. הם תמיד ידעו להתחשב במחשבות ורגשות שלכם.

עקרב (23 באוקטובר – 21 בנובמבר)

עקרבים עמוקים ונמשכים לתעלומות החיים. רק מישהו מאד מיוחד ורב-גוני יכול למשוך את תשומת הלב שלהם. אבל אם הצלחתם לעניין אותם, קיבלתם פרטנר נפלא לכל החיים. עם זאת ,כדאי לזכור שההתלהבות שלהם נרגעת יחסית בקלות.

קשת (22 בנובמבר – 21 בדצמבר)

מזל קשת הוא סמל של עצמאות וחופש. בדרך כלל מאד קשה ליישב אותם. עם זאת, הם הופכים לבני זוג נהדרים, מצחיקים, ספונטניים ועם חוש הרפתקני.

מאזניים (23 בספטמבר – 22 באוקטובר)

בתולות אוהבות להיות מוקפות בדברים יפים והם יכולים להיות בני זוג נהדרים, שמשקיעים בחיצוניות. הם יוצרים אווירה נהדרת בכל מקום בו הם נמצאים, הם מאריכים איזון וצדק וזה הופך אותם לדיפלומטים בכל דבר.

בתולה (23 באוגוסט – 22 בספטמבר)

מזל בתולה – עצמאי ועובד קשה. הם לא ממהרים להיכנס למערכת היחסים, אבל אם יש לכם סבלנות, בהחלט תוכלו לקשור את עצמכם מישהו מהם. ואם כן, תמצאו הרבה נחמה ביכולות האמפתיה והתמיכה שלהם.

אריה (23 ביולי – 22 באוגוסט)

חייהם של מזל אריה – מסיבה אחת גדולה, אבל הם דורשים את כל תשומת הלב אך ורק לעצמם. כדי למשוך את תשומת ליבו של מזל אריה, צריך להיות בן אדם מאד מיוחד. אבל אם הצלחתם לעניין אותו בהקשר זוגי, מערכת היחסים שלכם תמיד תהיה מספקת.

דלי (20 בינואר – 18 בפברואר)

מזל דלי נחשב לפרפר חברתי של ההורוסקופ. הם יצירתיים וחדשנים, הם בדרך כלל כל כך עסוקים בפרויקטים ובהמצאות שלהם שכמעט אין להם זמן לרומנטיקה. הם נהדרים בתור בני ובנות זוג אבל אין להם גם בעיה להיות לבד, ולכן גם לא ממהרים להתיישב.