כל מה שרציתם לדעת על בני מזל שור

כל אחד מאיתנו שונה ומיוחד, ויש אנשים שקל מאד להבין את ההתנהגות שלהם ויש כאלה שלעולם יישארו עבורנו לקושייה שאי אפשר לפתור. מזל שור – אחד המזלות המסתוריים והעקשניים בהורוסקופ, אבל בו בזמן הם גם נאמנים ומלאי רוך עמוק בפנים. והנה כמה הסברים ועצות למי שרוצה להבין ולהכיר אותם קצת יותר מקרוב.

הכל מתוכנן אצלם

החיים של שור מתוכננים מא' עד ת'. הם תמיד מקפידים על כללי ההתנהגות שהגו בעצמם, מה שהופך אותם למאורגנים מאד. לכן כדאי מאד להשתדל לא להפתיע אותם עם השינויים, כי הם לא יהיו סבבה עם זה.

הם עקשניים

תשתדלו לא להתווכח איתם, כי זה גורם להם להיות רגשניים. אם הטיעונים שלכם לא מוצאים חן בעיניהם, הם פשוט מסוגלים לסרב לקבל אותם, ללא שום הסבר הגיוני.

יש להם פיוז קצר

הם רגשניים ומתלהטים מהר והסיבה לכן היא הרגישות הפנימית שלהם. לכן, אם אתם רוצים לשמור על רוגע במערכת היחסים ביניכם, תצטרכו לשקול מילים.

הם אוהבים לשמור סודות

במיוחד כשמדובר בנושאים הקשורים לאהבה ולרגשות שלהם. הם מעדיפים לא להגיד כלום, כי הם מפחדים שבסופו של דבר, הרגשות שלהם ישמשו נגדם ולכן הרבה פעמים הם בוחרים להיות מעריצים סודיים.

הם סקרנים מאד

אם הם רוצים לדעת משהו על משהו או מישהו, הם ימשיכו לחקור ולחפור ולחפש תשובה עד שימצאו אחת שמספקת אותם. אגב, הסקרנות שלהם תמיד מושפעת מהעובדה שהם קצת יותר מדי מרוכזים בעצמם.

הם מופנמים

ולמרות הסקרנות שלהם, הם תמיד מעדיפים להסתיר את מה שקורה להם מאחרים. זה מגן ושומר עליהם. הם תמיד מניחים שלא כולם מסוגלים להבין אותם ולכן הם משאירים את גילויי הלב שלהם לאנשים שהם באמת קרובים אליהם.

יש להם לב רגיש

נכון, הם נראים חזקים כלפי חוץ, אבל עמוק בפנים הם עוגיית חמאה רכה. לכן כדאי מאד להיזהר ממה שאתם אומרים. אפילו מילה אחת לא במקום יכולה לפגוע בהם ולאכזב אותם. ואז הם מעולם לא יסמכו עליכם יותר.

הרבה פעמים מאד קשה להבין את השוורים כי לא כולם מסוגלים להתמודד איתם. אבל למרות האופי המסתורי והמרוכז בעצמו, בני ובנות מזל שור יכולים להיות חברים מאד טובים שלכם. הנה כמה סיבות לכך:

הם אוהבים לעזור לאחרים

הם לעולם לא יסרבו לכם, אם אתם נמצאים במצב בעייתי או מרגישים לא טוב. הם תמיד יהיו שם עבורכם.

הם אוהבים להיות בקרבת החברים שלהם

למרות העקשנות, הם מאד מעריכים את החברות של האחרים. הם אף פעם לא חוסכים את אהבתם ואת חיבתם מהחברים שלהם. בסופו של דבר, למרות כל הכוח והעוצמה החיצוניים שלהם, הם אוהבים להיות לצד מישהו. הם נהנים לבלות עם חברים ויעדיפו את זה על להישאר לבד בבית.

הם הכי נאמנים

עבורם חברות היא מחויבות. ולכן הם תמיד יישארו נאמנים לכם. הם יתמכו בכם ויעודדו אתכם לעשות דברים כדי להצליח ולהגשים את החתומות שלכם. וצריך לקרות משהו מאד חמור, כדי שהם יוותרו עליכם.

t

אז איך מתמודדים עם בני ובנות מזל שור? האם זה בכלל שווה להתמודד עם העקשנות הזאת? הנה כמה רעיונות שיכולים לעזור לכם.

תהיו חכמים

אל תמהרו לזכות באמונה של מזל שור. אם תהיו אגרסיביים או נמהרים, השוורים ירגישו לא בנוח ויידחו אתכם על הסף.

תהיו מסתוריים

המסתוריות שאתם משדרים תגרום להם להיות סקרנים כלפיכם. הם תצפיתנים מלידה ולכן הם מיד יתקרבו אליכם.

גלו מה התשוקה שלהם

אם אתם רוצים לכבוש את ליבם, תמצאו נושא מעניין לשיחה. עדיף לברר מה התחביב שלהם ותתחילו לדבר על זה.

תנו להם תשומת לב

האופי העקשן של מזל שור נמס מיד כשהם מגלים את הנחמדות ואת תשומת הלב. אם אתם נחמדים, יש לכם סיכוי לזכות בליבו של מזל שור. אם הם בחרו אתכם, שמרו על מערכת היחסים הזאת, כי אם תאכזבו אותו, אל תצפו ממנו למחילה.

תהיו עצמכם

פשוט תהיו עצמכם ותנו למזל שור להחליט אם מגיע לכם לקבל תשומת לב או לא. שמרו זאת לעצמכם ואל תנסו להשתנות כדי להתקרב. שוורים הם מזל מאד יציב ויודע לזהות בקלות כשמשחקים איתו.
בסופו של דבר, נציגי מזל שור יכולים להיות אנשים די משעממים. הם מאד ריאליסטיים וקשיי אמונה. הם יכולים לסמוך רק על האנשים הקרובים ביותר אליהם. ובזכות כל אלה הם אנשים מאד כנים ועומדים במילה שלהם. והם תמיד שומרים על האנשים שהם אוהבים.