בזוגיות עם מזל תאומים? אלה הדברים שאתם חייבים לדעת!

גם אם אתם רק מתכננים לצאת עם אחד כזה, כדאי שתלמדו מראש 9 דברים חשובים שיעזרו לכם להתמודד עם המזל הזה שמלא כפילויות. בסופו של דבר קחו בחשבון, כי מדובר כאן בעסקת חבילה של 1+1.
מצד אחד, לקבל 2 בני או בנות זוג בתור אדם אחד יכול להיות גם כיף, אבל גם טרחה, כי זה אומר שעליכם לדאוג גם לשמח אותם כפול וגם להקפיד שהם לא ישתעממו, כי מזל תאומים משועמם – זו בעיה גדולה.

מזל תאומים אלה אנשים שנולדו בין 21 במאי ל-20 ביוני, הם נשלטים על ידי כוכב מרקורי והינם מזל אוויר. הצבע האהוב עליהם ירוק, אבן חן – אמרלד. כל החברים של בנות ובני מזל תאומים יודעים – מדובר באנשים אנרגטיים, חסרי החלטיות, חמקמקים, ייחודיים ומלאי אינטלקט. הנה 9 דברים שאתם חייבים לדעת אם אתם בקשר עם מזל תאומים:

1.תנו להם את הזמן לעצמם

בדרך כלל הם במצב רוח טוב, אבל כשהם מרגישים על הפנים, הם זקוקים לזמן לבד כדי לעבד את התחושות שלהם. הם אוהבים לקרוא וללמוד, לכן אפשר להציע להם ספרים מעניינים כדי לעודד את הדמיון שלהם.

2. תנו להם לשחק עם אחרים

למזל תאומים יש בדרך כלל כמה וכמה חברים הכי טובים, כי אין מה לעשות, בסופו של דבר מדובר בשני אנשים. תאומים נוטים למשוך לעצמם קהל תודות לכריזמה הטבעית שלהם.

3. תאפשרו להם להיות צודקים

מזל תאומים אוהב להיות שונה מהאחרים ולכן הדעות המנוגדות למיינסטרים באות לנציגי מזל זה בטבעיות. כן, זה יכול להיות הכי מבאס עבור החברים של התאומים, אבל כל שאר התכונות הנהדרות שלהם מכפות על זה.

4. תגרמו להם קצת לקנא

בנות ובני זוג של תאומים יודעים כמה הם יכולים, מצד אחד, להיות דומיננטיים, ומצד שני מאד קל להם להשתעמם ולכן הם גורמים לכם תמיד להיות בכוננות. לכן, כדי להוסיף קצת עניין למערכת היחסים, תגרמו להם קצת לקנא מדי פעם. אם הם מעוניינים בכם, תישארו קצת קשים להשגה. כך הם תמיד ירצו אתכם לעצמם, כי הם רוצים לעצמם את הדברים הטובים ביותר.

5. תהיו איתם אמיתיים לגבי הרגשות שלכם

שיחות על רגשות לא מפחידות את התאומים. הם אוהבים כנות וישאלו אתכם על הדברים שאחרים מעדיפים לטאטא מתחת לשטיח. כתוצאה מכך, הם תמיד יודעים על האחרים הרבה יותר. הם לא שיפוטיים או סולדים מרגשות של אחרים, אבל הם יוכלו לעזור לכם לעבד את הרגשות שלכם. אבל אם מחביאים מהם את הרגשות האמיתיים, זה יגרום להם לאבד בכם אמונה, כי הם יודעים לזהות דברים כאלה טוב מאד.

6. תאפשרו להם להיות לא החלטיים

תאומים אוהבים לראות את שני הצדדים של אותו פתרון. זה לא שהם לא יכולים להחליט, הם פשוט אוהבים את שתי האופציות בו זמנית. עד כמה שאפשר אל תבקשו מהם לבחור, כדי שזה לא יקשה עליהם וגם עליכם.

7. קבלו בהבנה שאתם רק במקום השלישי בלב שלהם

מזל תאומים אוהב קודם כל את עצמו ואז את התאום השקט השני שלהם. זה אומר שבני הזוג שלהם תמיד יהיו במקום השלישי. הם נראים מרוכזים בעצמם, אבל הם תמיד חייבים לדאוג גם לתאום השני שלהם, ובפועל הם דווקא ממש לא אנוכיים.

8. תאומים מתקשים להתחייב במערכות יחסים רומנטיות

זה לא שהם לא אוהבים אתכם, אבל הם אוהבים גם את האחרים. קשה להם להיקשר לבן זוג אחד. הם יכולים להיות מאושרים בזוגיות מונוגמית, אבל הם יותר מדי אוהבים גיוון ולכן צריך לעבוד מאד קשה כדי לגרום לתאומים להתחייב.

9. תקשיבו יותר, תדברו פחות

כמובן, בזוגיות שני בני הזוג חייבים להיות קשובים אחד לשני, אבל התאומים פשוט לא יכול לחכות עוד רגע כדי לספר לך על כל מה שעבר עליו או עליה באותו יום או מהם הדברים החדשים שהם למדו. אם תתנו להם אוזן קשבת, קשר עין טוב, תשאלו שאלות ותישמעו מעוניינים במה שהם מספרים, זו מתנה מדהימה עבורם שהם יודעים להעריך.