עשרה דברים שאתם חייבים לדעת על מזל בתולה

בין אם אתם משתייכים מזל בתולה בעצמכם או שיש לכם בחיים נציגים ונציגות של המזל הזה, אנחנו ממליצים לכם להמשיך לקרוא כדי להבין מה הסיפור המורכב כל כך עם המזל הזה. אחרי שתסיימו – יהיה בידיכם הרבה יותר מידע.

למזל בתולה שייכים אנשים שנולדו בין 23 באוגוסט ל-22 בספטמבר. הם מאד פרקטיים, רגישים ונאמנים וזה מה שהופך אותם לחברים ובני זוג נהדרים. בני מזל בתולה ידועים בשאיפה שלהם לפרפקציוניזם והם יכולים להיות מאד נחושים במרדף שלהם אחרי השלמות. זה עוזר להם להיות נאמנים מאד לאנשים בחייהם ומאפשר להם להגשים את החלומות המקצועיים שלהם.

בתולה

נתחיל מהדברים הטובים – מזל בתולה הוא מזל ארצי ולכן הם פרקטיים והגיוניים מאד, מחושבים ונמצאים, כאמור, עם הרגליים על הקרקע.

מזל בתולה אוהב לעבוד קשה

נציגי מזל בתולה יודעים שעבודה טובה משתלמת. הם לא מפחדים להתחיל פרויקטים חדשים ולהשקיע בהם את כל זמנם ומרצם, גם אם יצטרכו לוותר בשביל זה על השינה.

מזל בתולה – יצירתי

יצירתיות זו התשוקה האמיתית שלהם. הם תמיד מוצאים את עצמם עוסקים באומנות, ריקוד או כתיבה – בין אם כמקצוע ובין אם כתחביב.
הם גם אמינים מאד
מאד קשה למצוא מישהו יותר אחראי ואמין ממזל בתולה. כשנותנים להם משימה, הם מבצעים אותה באחריות גדולה.

הם סבלניים

אולי אין להם סבלנות אין קץ, אבל בני מזל בתולה הרבה יותר סבלניים מאחרים. הם תמיד אוהבים לראות את הטוב ביותר באנשים ומוכנים לתת הרבה קרדיט לאחרים.

הם נחמדים מאד

אולי זה בא בעקבות הצניעות שלהם, יחד עם התשוקה שלהם לראות את הדברים הטובים ביותר באנשים, הם תמיד רוצים לעזור לאחרים.
עם זאת, כמו כל בני אדם, בנות ובני מזל בתולה לא מושלמים, ויש להם גם נקודות חולשה מסוימות.

הם ביקורתיים

אולי בגלל שהם עצמם עובדים קשה טובים במה שהם עושים, הם לא חוסכים ביקורת מאחרים, מה שהרבה פעמים מציג אותם כשיפוטיים מאד.

הם עקשניים

הם תמיד רוצים שהדברים בהתאם למה שהם תכננו. הם מאד מסורים ולכן הרבה פעמים בטוחים שהם יודעים הכי טוב וקשה להם לשנות את קו המחשבה.

הם חושבים יותר מדי

מזל בתולה מסוגל להריץ בראש שלו תסריטים אינסופיים של דברים. המוח שלהם כל הזמן עסוק, הם כל הזמן חושבים מה עליהם לעשות ואיך עליהם לפעול עכשיו וגם בעתיד. אגב הם גם חושבים יתר מדי כשמדובר ברגשות ומערכות היחסים.

הם בררנים

שוב, בגלל שהם מאד משוכנעים בנכונות דרכם, לא קל לשכנע אותם לנסות משהו חדש. הם יכולים גם להביע דעה לא מחמיאה לגבי הבחירות של אחרים, אם הן שונות מהבחירות שלהם, כמובן.

הם לחוצים מדי

הם חושבים יותר מדי ודואגים יותר מדי. הם מוטרדים על ידי מיליון דברים קטנים ותמיד שומעים מהחברים שלהם שהם צריכים להירגע או להשתחרר.

ומה קורה עם מזל בתולה במערכות יחסים? שאלה מעניינת, כי מדובר בבעלי אישיות אינטנסיבית שמצד אחד יודעים איך ליצור קשרים הדדיים וארוכים, ומצד שני – לפעמים זה יכול להיות קצת מלחיץ.

אינטלקטואלים במערכות יחסים רומנטיות

הם מאד תומכים, נאמנים ותמיד מתעניינים בחייהם של בני הזוג שלהם, אבל קצת מתקשים להראות את הרגשות את עצמם. מבחינת ההתאמה הם יכולים להסתדר מאד יפה עם מזל שור, עקרב, סרטן וגדי.

קשה להם להיפתח במערכות יחסים אפלטוניות

בני מזל בתולה מאד ביישנים ומופנמים מטבעם. קשה להם למצוא חברים חדשים, אבל ברגע שהם מוצאים כאלה, הם תמיד יהיו עבורם בחיוג מהיר כדי לסייע בכל מה שצריך. חברים בני מזל בתולה תמיד יהיו זמינים לכם לשיחה טובה על החיים. הם אוהבים לתקשר עם אחרים וזה מתבטא גם במערכות יחסים שלהם עם קרובי המשפחה.

הם עובדים נהדרים

לא מפתיע שמקומות העבודה יודעים להעריך את בני מזל בתולה. יש להם חשיבה ביקורתית מפותחת, יכולת אנליטית והם תמיד נמצאים עם העיניים על המטרה. חוץ מזה הם תמיד שואפים לשפר את הביצועים שלהם עוד יותר.
אגב, כשהם בעבודה, הם מאד מודעים לביקורתיות שלהם ויודעים לשמור על הפה שלהם.