הטוב, הרע והחרמן– מיהו המזל הכי סקסי בשכונה?

אנחנו כבר יודעים שהמזל האסטרולוגי שלנו אומר המון על מה צופן לנו העתיד ואיך כדאי לנו להתנהל ביום יום, מהם תכונות האופי החזקות יותר והחזקות פחות אצל כל אחד ואחד מאתנו. אבל, זה לא מסתכם רק בזה, ממש לא. מה אם נגיד לכם שהמזלות שלנו מאפיינים גם את איך שאנחנו מתנהגים במיטה?
סקרנים? קדימה, להחליף מצעים!

 

גדי

מתקדם בזהירות, לא תמיד יזום את הצעד הראשון, אבל בעת התאחדות הבשרים, יתן את כל מה שיש לו במסירות ומיקוד במטרה. עם בני מזל זה הסבלנות יותר ממשתלמת.

דלי

נסייני בצורה בלתי רגילה, כזה שאוהב משחקים ולא רק בטלויזיה. אל תופתעו אם תבחינו בחדר המיטות שלו בצעצועים מסקרנים שיגרמו לכם להרגיש ברכבת הרים של ממש.

דגים

רגישים בצורה שלוקחת את הסקס לרמות של זיקוקי דינור. פיתוי מלא כוונה, משחק מקדים שלוקח את הזמן, אבל בדרך כלל כאלה שאוהבים להיות בצד המתפנק, בזמן שאחרים עושים את רוב העבודה.

טלה

מזל האש הזה ידוע ככזה שמגיע, בוא נאמר לסיום די מהיר. מכיוון שהם אוהבים להוריד את המסך בלי הרבה חוכמות, הם בדרך כלל גם ינסו לשלוט בקצב העניינים ובתנוחות של הרגע.

שור

בעוד שהטלה הוא שפנפנן רעב ותאב, השור לעומתו הוא רומנטיקן שלוקח את הזמן. מישהו אמר משחק מקדים?

תאומים

בני מזל זה הם מאוהבי השיחות במיטה. כיוון שהם ניחנו באינטיליגנציה גבוהה, הם לא מתייחסים לאקט עצמו כפעולה של זבנג וגמרנו, אלא ירצו למשוך את התשוקה באופן שפונה לאינטלקט, תוך כדי דיבור מפתה ואפילו...מלוכלך.

סרטן

בעלי רגישות ברמה עוצמתית ומורגשת, ולכן יעדיפו לגעת בהמון עדינות, בתנועות שמראות אהבה, סגידה לגוף, ממש כמו שיר הלל לתינת אהבהבים.

אריה

אופיו התשוקתי וההרפתקני של האריה לא יכול להיות מרוסן. כמו חתלתול, גם האריה מתנועע בענטוזים מסוקסים ומפגין בטחון עצמי שלוקח את העניין לידיים (טלפיים) שלו. תתכוננו למסע מיני חוויתי ומלא דמיון כשאתם נכנסים לסדינים עם מלך החיות.

בתולה

בניגוד לאופיים המבוייש המוחצן כלפי חוץ, בני מזל בתולה דווקא מאוד פראיים בחדר המיטות. בוא נאמר שבין המצעים הביישנות היא מהם והלאה.

מאזניים

מחפשים הרמוניה מושלמת עם בני הזוג שלהם, ומשקיעים באווירה הכוללת של חוויה מינית כלל חושית. מוזיקה רומנטית, לבני תחרה, מסאז' ארוטי – כל האלמנטים לערב שלא ישכח במהרה.

עקרב

הרעב מכולם, החצוף מכולם, וזה שלא בוחל באמצעים. מרבה להשתמש בעוקץ שלו באופן שלא משאיר מקום לדמיון. חגיגת בשרים אמיתית זה כאן.

קשת

אמן הפיתוי, דון חואן, צייד אמיתי שאוהב לתפוס את הטרף שלו כנוע ומסופק לחלוטין. אל תפחדו לקבל חץ ישר בבטן, זה ישאיר אתכם כמהים לעוד.