מי הם המזלות האמפתיים ביותר בגלגל המזלות? 

בואו נפתח את זה אחת ולתמיד: אמפתיה זה משהו שיש לכל אחד מאיתנו, אך כל אחד מאיתנו ניחן במידה שונה של אמפתיה. לפעמים מתייחסים לאמפתיה כאל מתנה גדולה, איזו דרגה גבוהה יותר של רוחניות. אבל זה ממש לא ככה. זה פשוט חלק מהטבע האנושי.

יש אנשים שיש להם יותר אמפתיה, יש אנשים שיש להם פחות, אבל זה לא עושה מישהו מיוחד או חריג: זה רק מעיד על הפתיחות הרגשית שלנו כלפי מה חשים האחרים.

מהי אמפתיה? עבור חלק מהמזלות בהורוסקופ זה משהו שהם אפילו לא מפקפקים בו. אמפתיה היא יכולת להבין מה מרגישים אנשים שנמצאים מולנו ולעבד אותן, עיבוד פנימי ועמוק. רוב האנשים מזייפים אמפתיה.
אנשים שבאמת חשים אותה, חשים גם את הכאב וגם את העונג של העולם. הם לא זקוקים להכרזת הכרזות ומחיאות כפיים.

אמפתיה היא אחות קרובה מאד של חיבה. היא לוקחת את החיבה כמה רמות למעלה. כשהחיבה מאפשרת לנו להצטער עבור האחר, אמפתיה מאפשרת לנו להבין אותו ולהתייחס למה שהוא מרגיש.
את היכולת הזו יש לכל אחד, אבל יש כאלה שהיא בולטת אצלם יותר מאשר אצל אחרים. אמפתיה מאפשרת לנו להתנסות ברגשות של אחרים ולעתים קרובות זה גם יכול להיות סיוט.

אז מהם המזלות האמפתיים ביותר בהורוסקופ? 

מקום ראשון - מזל דגים

זה מספיק קשה כשלעצמו – ריצוי של אנשים אחרים, אבל אם אתם בעלי אמפתיה אמיתיים, שני הדברים האלה מכניסים אתכם למצב קבוע של התרגשות וחרדות. אתם יודעים בדיוק מתי כל אחד מבני המשפחה שלכם סובל מכאב רגשי ואתם פשוט מתנפלים עליהם כדי להעלים מהם את הנגטיביות. לא כי אתם רוצים אלא כי אתם פשוט לא יכולים לא להושיט עזרה.
ברוב המקרים הנוכחות שלכם מאד מרגיעה ומפייסת. אתם מרגישים את משקל העולם כולו ואתם מנסים מאד חזק לא לאפשר לבעלי אמפתיה אחרים להבין שאתם מוטרדים מכך.

מקום שני - מזל שור

אי אפשר אוטומטית להניח שמזל אותו מסמל שור, יהיה מספיק עדין כדי לעבור את כל מעגלי הרגישות, אבל בסופו של דבר מדובר בסטראוטיפ. בני מזל שור מאד קשובים למה שמרגישים אחרים, הם משדרים על אותו תדר עם אלה שנמצאים סביבם. אתם יודעים זאת טוב מאד אבל מעדיפים לא להשוויץ בכך.
אתם מרשים לעצמכם כל הזמן להיות שם עבור האחרים. אתם לוקחים את הכאב שלהם, את האופי הנעים שלכם ויש לכם רצון להיות לעזר. אתם החברים הכי טובים עבור מישהו, כי אתם מלאי אמפתיה ויודעים בדיוק איך להרגיע בן אדם עם אהבה וטוב לב.

מקום שלישי - מזל בתולה

אתם נקרעים כל חייכם בין השאיפה לשלמות ללהיות שם למען האחרים. אחת הסיבות שהעולם תופס אתכם בתור קרים ומנוכרים הוא כי אתם חייבים להגן על עצמכם. אתם מגיבים לרגשות של אחרים וזה כואב.
בתור מנגנון הישרדות באה הקרירות וחוסר הקבלה, עם זאת, זו רק הפסדה. אתם מרגישים כל דבר מאד עמוק, במיוחד כשזה נוגע לבעלי החיים. אם אתם רואים בעל חיים במצוקה, אתם לא מסוגלים לנשום. האמפתיה מעוגנת בתוככם מאד עמוק והיא מענה אתכם.

מקום רביעי - מזל עקרב

עוד מזל, שבדרך כלל נתפס כאחד שאין לו שום קשר לאמפתיה ורגישות. האירוניה היא שדווקא המזל הזה, הידוע כקשוח ואפילו אכזרי, בפועל הכי רגיש, דואג ואמפתי. אתם רוצים לעזור, אתם רוצים להפוך אנשים למאושרים, אבל לפעמים אתם קצת מעמיסים על האחרים ההצעות לעזרה.
כשהחבר שלכם בצרה, אתם מוכנים לעשות הכל למענו, אבל הבעיה היא שאתם לא תמיד צודקים. אתם מסוגלים להרגיש כל האמוציות בעולם, אבל לא תמיד מזהים מה בדיוק מרגיש האדם שמולכם. אתם אמפתיים, אבל לפעמים מערבבים את האמפתיה עם הרגשות של עצמכם.

מקום חמישי - מזל דלי

האמפתיה שלכם אדירה ואתם מטפלים בעולם בדיוק כמו ההורה מטפל בילד. אתם מאד מודאגים לאלה שנמצאים סביבכם, ואם אתם מרגישים את הכאב שלהם, אתם רוצים שהוא יעבור מיד. אתם לא מסוגלים אפילו לחשוב על הרעיון שמישהו נשאר בודד או עצוב ולכן אתם מבזבזים את השנים שלכם בניסיון לגרום לאנשים אושר, כי אתם מרגישים את זה אפילו יותר מהם.
לפעמים הם רוצים את עזרתכם וזה גורם אושר לכם, אבל אם לא מעריכים את האמפתיה שלכם, אתם נוטים לכעוס. והכעס הזה הוא העניין. כעס מקהה את האמפתיה שלכם והופך אתכם לפחות קשובים לסביבתכם.

מקום שישי - מזל תאומים

אתם באמת מלאים באמפתיה וזה לא תמיד קל לחיות ככה. אתם סופגים פנימה רגשות של אחרים ולפעמים, כשזה עובר עיבוד בתוך המוח שלכם, זה מתחיל להרגיש רע יותר.
אתם ידועים ביכולת שלכם להתרחק מאנשים כי פשוט כואב לכם לחוש את הכאב ואת החרדות של אחרים, אבל אם מישהו יעדיף להתקרב, אתם תהיו שם בשבילה או בשבילו. אתם לא אוהבים להישאר בעמדה של "מסוגל לעזור", כי זה באמת יותר מדי בשבילכם. עם זאת, אתם תמיד עושים את המיטב, גם לעצמכם וגם לאחרים שמעורבים.