6 מזלות שאוהבים להיות לבד - ואפילו מצוינים בזה!

להיות לבד, זה לא אומר להיות בודד. מי שנמצאים לבד מבחירה, הם אנשים שאינם מרגישים כי הם צריכים להיות מוקפים כל הזמן בחברים - להפך! אלה טיפוסים "סוליסטים", מתבודדים מרצון שנהנים מחברת עצמם. מי שאוהב את ההרגשה שהוא לבדו, אוהב לעשות דברים באופן עצמי ללא עזרה של מישהו אחר, בעוד שטיפוסים אלה יודעים מהי החשיבות של היכולת להתנהל באופן עצמאי ולבלות זמן עם עצמם בלבד. על פי ההורוסקופ וגלגל המזלות: יש כמה מזלות ששייכים אל הטיפוסים המתבודדים. מי שנולד בסימן שנחשב מתבודד -  באמת מעדיף להיות לבד, אבל גם אין לו בעיה עם יחסים חברתיים - כל עוד הם מוגבלים. 

חשוב לדעת כי אנשים אלה עלולים להיות מוצפים כשיש סביבם קבוצות גדולות של אנשים ורובם מעדיפים לקחת הפסקה מהאינטראקציה החברתית כדי להוריד את הלחץ שהצטבר ולהטעין את האנרגיות שלהם. 
מלבד אנשים שמעדיפים לפעול לבד, תמצאו גם סוגים אחרים של מתבודדים כמו אלה שמארגנים אירועים חברתיים אך אינם רוצים להיות חלק מהם, כמו למשל מפיקים או אנשי שיווק ואדמיניסטרציה. בנוסף לכך, יש אנשים מופנמים שרוצים לשהות בבדידות אבל מידי פעם זקוקים לאנשים כדי לא להתחרפן. מסקרן נכון?

אז מיהם 6 המזלות שאוהבים להיות לבד? הנה הרשימה: 


מזל עקרב (23 באוקטובר - 21 בנובמבר)

זה לא שעקרבים לא אוהבים להיות בסביבה של אנשים - הם כן, אבל הם לא מוכנים להודות בכך. בני מזל עקרב נוטים "להשתבלל" כשהם רואים אנשים שמוצאים חן בעיניהם והם לא נוטים להשתלב מהר בחברה שיש בה קבוצות של אנשים. עקרבים יכולים להיות מעט אובססיביים עבור בן אדם או קבוצה, ובכול זאת הם לא יראו זאת עד שמישהו לא יפנה אליהם מיוזמתו: מה שגורם להם לחיות בבדידות, וחבל. עקרבים אוהבים בין היתר לשבת ולחשוב לבד ללא הפרעה, לכן הם יעדיפו להיות לבד ולא בחברת בני אדם. 
 

מזל בתולה (23 באוגוסט - 22 בספטמבר)

בני מזל בתולה הם אנשים שאוהבים להיות בחברת אנשים ממש באותה מידה שהם אוהבים להיות לבד. בני המזל אוהבים לאבד את עצמם במחקר או בכתיבה והם תמיד מנסים לשפר את עצמם. מכיוון שבתולים נוטים להיות ביישנים וזהירים -  בעיקר אם הם לא מרגישים בנוח במצב חברתי - הם יבחרו להישאר בלי נפש חיה בביתם, אלא אם הם מאמינים שהאירוע החברתי יועיל להם באיזה אופן. בני מזל בתולה נוטים להתמקד בעבודה ובמשימות שהם מבצעים בעוד שההתבודדות חשובה עבורם כדי להצליח. דבר שמוביל לכך שהבתולים יבלו המון זמן רק עם עצמם ופחות עם הסביבה. 
 

סרטן (21 ביוני - 22 ביולי)

בואו נתחיל בכך שבני מזל סרטן הם טיפוסים שאוהבים אנשים ואוהבים לארח, אך הם חשים טינה ונפגעים בשל מאורעות חברתיים או משפחתיים שקרו בעבר. לכן קשה להם לארח בקלות או להסתובב בחברה ללא נקיטת זהירות. הסרטנים אוהבים להיות בבית והם הופכים את הבית למאורה המגנה עליהם מפני העולם שלעיתים יכול להיות מקום קשה ואכזרי. בשל הרגישות הרבה של בני מזל סרטן, הם נוטים להסתתר ולהקדיש יותר זמן לבית ולעצמם מאשר לאחרים. 
 

מזל דגים (19 בפברואר - 20 במרץ)
 
גם בני מזל דגים אוהבים להיות לבד. הדגים מקדישים זמן ליצירה והם יכולים לעשות זאת שעות בתוך חדר סגור. הדגיגונים שלנו יכולים להיות קצת עצלנים, כך שאם אירוע חברתי כלשהו כרוך בהתארגנות ונסיעה ארוכה: הם תמיד יבחרו להישאר במיטה ולהירגע. 
בני מזל דגים יכולים להיות מרוצים מאוד מעצמם, ולהישאב בקלות אל עולמם הפנימי. עם זאת, יש מקרים בהם מזל דגים זקוק נואשות למגע חברתי כלשהו, ​​אך ברגע שצורך זה יסופק, הם יחזרו לבדידות המוכרת ולהסתגרות המבורכת שלהם.  
 

מזל גדי (22 בדצמבר - 19 בינואר)

מזל גדי יכול להיות חברתי במיוחד אבל דקה לאחר מכן הוא ייסוג לתוך הבדידות שלו אותה הוא מעריץ. הגדיים לעיתים חברותיים ולעיתים מנוכרים, כאשר הכול תלוי בתקופה שהם עוברים ובמצב הרוח הנוכחי. קשה לדעת כיצד לאימוד את הכישורים החברתיים של מזל גדי, משום שהרצון להיות עם אנשים תלוי במצב רוחם שמשתנה מקצה לקצה. בשורה התחתונה -  מזל גדי יכול להתמודד עם בדידות טוב מאוד.

מזל דלי (20 בינואר - 18 בפברואר)

בני מזל דלי אוהבים אנשים ובד בבד אוהבים להיות עצמאיים ולעשות דברים בעצמם. לדליים אין בעיה לנסוע ולחקור מקומות חדשים לבדם; למעשה, הם מעדיפים את זה. הדליים מעדיפים לפעול למען דברים שהם רוצים בקצב שלהם וללא צורך לקחת בחשבון את הצרכים של מישהו אחר. הדליים מסוגלים ליהנות מחברה, אבל על פי רוב הם מעדיפים לא להשתתף בפעילויות קבוצתיות גדולות. 
 
אז מה איתכם? איך אתם נהנים מהלבד שלכם? זה הזמן להבין כיצד מתנהלים כשאין יותר מידי אנשים מסביב.