לאיזה מזל יש את ההרגלים הרעים המעצבנים ביותר?

לכל אחד מהמזלות יש המון תכונות נהדרות, אבל יש להם גם הרגלים רעים, שמתחילים לבלוט דווקא עכשיו, כשכולנו צריכים להתמודד עם הריחוק החברתי מצד אחד ומצד שני עם הנוכחות התמידים של עוד אנשים בבית איתנו.
רשימה הבאה תאפשר לכם קצת יותר טוב להכיר את עצמכם ואת האנשים הקרובים אליכם, לסייע להם ולעצמכם להסתגל למצב ולסגל לעצמם הרגלים חדשים, טובים יותר.

רוב הזמן דגים נוטים להיות אידאליסטים, כלומר גם אם הם זוכים במשהו טוב, הם תמיד יעדיפו משהו טוב עוד יותר במקום.
חוץ מזה, הם תמיד מנסים לברוח מהאחריות שלהם, ברגע שהם מרגישים שמשהו לא מסתדר להם בחיים, אולי בעקבות האישיות הרגישה מדי שלהם.
חוץ מזה, יש להם נטייה להתעצל ואף להפוך לפסימיים אם אין בסביבתם שום דבר שמעניין אותם.


בני מזל דלי מאד אוהבים אקסטרים ותמיד לוקחים את הדברים עד הקצה, גם אולי, בגלל שהם מאד עקשנים.
פעמים רבות דליים אוהבים להתבודד או לבלוט, רק כי הם לא רוצים להיות בקרבת אנשים אחרים מסיבה כלשהי. וכשמדובר בהתנהגות שלהם, הם יכולים להיות מאד בלתי צפויים. לכן, אם אתם מבקשים מהם דברים, אל תצפו מהם להיות עקביים.

גדיים נוטים להיות מאד ביישנים, הם מעדיפים להיות עם אנשים שמכירים אותם כבר זמן מה, למשל משפחה או חברים קרובים.
הם נוטים להיות מאד עקשנים, אולי כי הם מאד פסימיים לגבי העולם סביבם. זה מקשה עליהם לייצר מוטיבציה, כי הם פשוט מעדיפים לא להתחיל משהו שאין להם מושג איך יסתיים.


פעמים רבות קשתים נראים בטוחים מאד בעצמם ובמה שהם עושים באותו רגע. מצד שני, הם גם מאד לא אכפתיים כשמדובר בצורך להודות על הדברים שכבר יש להם, וזה משפיע כמובן היחס  לעבודה, לימודים או משפחה.

ככל שזה נוגע להרגלים הרעים של מזל עקרב, תצפו מהם להיות מאד קנאים כלפי כל מי שנמצא בסביבתכם, במיוחד אם אתם בזוגיות.
חוץ מזה, הם מאד קנאים גם לפרטיות שלהם ולמה שהם עושים ביום יום, זה מוביל לעוד הרגל רע הקשור למניפולציות שהם מפעילים על האחרים, כדי שיעשו הכל למענם.


מאזניים תמיד מתקשים לקבל החלטות וכך מבאסים את עצמם ואת כל מי שסביבם. מעבר לכך, מדובר באחד המזלות העצלים ביותר, במיוחד אם אין להם שום דבר מעניין לשאוף אליו.
היזהרו כשזה צף כי מאזניים בהחלט יכולים לגרום למצב להיות מאד מכוער.

יש להם נטייה להגיד את כל האמת בפרצוף, גם לאנשים שהם רק פגשו. תוסיפו לזה חוסר סבלנות כשהדברים לא מתנהלים כפי שהם ציפו וקיבלתם מזל מאד ברוטלי.
חוץ מזה, הם חייבים שהכל יהיה מושלם, הם שופטים אחרים כי הם לא רואים את הדברים עין בעין איתם וממש שונאים כשמישהו מעיר להם על ההתנהלות.


כשמדובר בהרגלים רעים של מזל אריה, תצפו לפגוש את האנשים האנוכיים ביותר בעולם. הם באמת בטוחים שהשמש זורחת להם מאזור הגב התחתון, ואם מישהו מטיל ספק, הם מסוגלים להפגין זחיחות, חוסר סבלנות וקנאה כלפי כל מי שנמצא במצב טוב יותר משלהם.
חוץ מזה, מאד קשה לשכנע אותם לעשות דברים אחרת, ממה שהם תכננו

הסרטנים מתקשים להתמודד עם הרגשות שלהם. הם נוטים להיות מאד פסימיים, מה שגורם להם כמובן לשינויי מצב רוח וחוסר התמודדות עם הדברים. חוץ מזה, הם מאד עוקצניים בדרך כלל, כך שאם אתם יוצאים או נמצאים איתם בזוגיות, היזהרו בלשונכם, הם רגישים ויגיבו בלי לחשוב.
ואם זה לא מספיק, הם גם חשדנים לגבי כל דבר קטן.


תאומים נחשבים לאנשים החרדתיים ביותר בעולם, אבל זה פשוט כי הם לא יודעים מתי להפסיק לעשות את מה שהם עושים. כך, הם פעמים רבות פשוט עוזבים פרויקטים וכל דבר אחר שלא מסוגל ללכוד את תשומת הלב שלהם.
חוץ מזה, מאד קשה להם למצוא את הדרך משל עצמם, כי לרוב אין להם חוש כיוון להרפתקאות. זה גורם להם שעמום בגלל חוסר מעש או חוסר רצון לעשות משהו בכלל.

שוורים – מצטיינים בעקשנות שלהם, פשוט כי הם מאד בטוחים בדרך שלהם ושונאים כשמישהו מעיר להם הערות או מציע פתרונות אחרים.
הם בטוחים שהם מאד חרוצים, כאשר בפועל הם מאד עצלנים. תצפו מהם להיות חומרניים, רק כי הם בטוחים שככה הם יוכלו להתכונן לעתיד.


בני מזל טלה יכולים להיות מאד עוינים כלפי אנשים שיש להם תחושת נקמה נגדם, או שהם פשוט אוהבים להיות עוינים כלפי אחרים, שמקשים עליהם. חוץ מזה, הם מאד אימפולסיביים ועקשניים ומאד קשה לשכנע אותם כשמתווכחים.
גיליתם משהו חדש על עצמכם ועל הקרובים אליכם? מעכשיו תוכלו גם להבין אותם יותר וגם לדעת מה מניע אותם לפעולה, משפר את מצב הרוח ומרגיע באופן כללי.