כיצד הסגר והריחוק החברתי משפיעים על כל אחד מהמזלות

מי מהמזלות יודע להפיק את המיטב מהסיטואציה ומי מהם פשוט יסבול ויתענה? הריחוק החברתי נותן לנו כלים להתמודדות ועזרה לחברים, אז בואו נשתמש בזה, כדי שהזמן יעבור מהר יותר.
אין מה לעשות מדבור במשהו שכולנו מחויבים לו, אם אנחנו לא העובדים החיוניים, חוץ מזה רבים מאיתנו נמצאים בבית עם אנשים אחרים 24/7 ולכן כדאי מאד להבין כיצד נוכל להקל על עצמנו ועל האחרים בסיטואציה אליה נקלענו בשבועות האחרונים, כשהמפלט היחיד ליציאה מהבית יכולה להיות זריקת זבל או קפיצה למכולת.

חלק מאיתנו עצובים, חלק מאיתנו כועסים וחלק אחר פשוט משועמם ולא יודע מה לעשות עם כל הזמן הפנוי הזה – אבל אין מה לעשות, עלינו להסתגל, כי בסופו של דבר כולנו מאד רוצים שמגפת הקורונה תחלוף מהחיים שלנו כמה שיותר מהר.

3

מסתבר שלכל אחד מהמזלות דרך התמודדות משלו עם המצב:

טלה (19 במרץ – 19 באפריל)

בני מזל טלה מאד אימפולסיביים ונתונים למצב רוח ולכן נראה שייקח להם קצת יותר זמן להתחיל לתרגל ריחוק חברתי. הם יבלו המון זמן בבית ויחשבו על כל התוכניות שבוטלו.

שור (20 באפריל – 20 במאי)

שוורים מתקשים מאד להתפשר במצבים מסוימים. הם פשוט לא מסוגלים לקלוט שלא תהיה להם אפשרות ללכת למקומות אליהם הם רגילים. ועם זאת, הם מאד פרקטיים, כך שהם מיד ינסו להסתגל לסיטואציה.

תאומים (21 במאי – 20 ביוני)

תאומים מאד מבואסים לגבי הריחוק החברתי, אבל הם גם שמחים שהתפנה להם הזמן לכל מיני דברים אחרים. בזכות היצירתיות שלהם, תאומים יעדיפו ללמוד או ליצור משהו חדש (ללמוד שפה חדשה, לצייר או לכתוב ספר)

סרטן (21 ביוני – 22 ביולי)

במצב של סגר וריחוק חברתי סרטנים יכולים להיות מאד פסימיים. הם תמיד יצפו לרע ביותר בעיקר בגלל חוסר וודאות מתמשך.

אריה (23 ביולי – 22 באוגוסט)

דווקא אריות לא פעם מצליחים להתלהב ולהרגיש הקלה מזה שהם לא צריכים ללכת ללימודים, עבודה או כל מיני מפגשים חברתיים, אליהם מילא לא תכננו ללכת.
הם בהחלט מסוגלים לנצל את ההזדמנות כדי להדביק את הפער בכל הנוגע לסדרות שהם עוד לא הספיקו לראות.

בתולה (23 באוגוסט – 22 בספטמבר)

בתולות ידועות בעבודה הקשה שלהן וכמובן ינצלו את ההזדמנות כדי להשלים לימודים או קריירה. הן אפילו יכולות להתחיל לפתח יכולות חדשות, כדי להוסיף אותן לקורות חיים שלהן.

מאזניים (23 בספטמבר – 22 באוקטובר)

מזל מאזניים נולד כדי להנהיג ולקחת יוזמה בסיטואציות כמו זו. הם יקדישו לא מעט זמן כדי לחשוב על דרכים להשיג מזון ומצרכים אחרים ולעזור לאחרים שלא ממש יודעים איך להתמודד עם המשבר.

עקרב (23 באוקטובר – 21 בנובמבר)

לעקרבים יכול להיות קושי ממש גדול בלתקשר עם חברים ומשפחה במצבים של סגר וריחוק חברתי, בעיקר בגלל שהם תקועים עם עוד אנשים 24 שעות ביממה בלי שום יכולת לראות את החברים שלהם וזה עבורם החלק הקשה ביותר בכל הנוגע לריחוק החברתי.

קשת (22 בנובמבר – 21 בדצמבר)

קשתים תמיד מצליחים להפיק את המיטב מכל סיטואציה בדרך שלהם. הם יפעלו המון ברשתות החברתיות, יישארו בקשר עם החברים ובעצם, באופן מושלם יאמצו תקשורת מקוונת.

גדי (22 בדצמבר – 19 בינואר)

גדיים רגילים לעבוד מאד קשה ולכן הצורך להישאר בית יכול להקשות עליהם מאד. אבל מצד שני, הם תמיד יכולים למצוא פתרון שיאפשר להם לנחות על הרגליים.

דלי (20 בינואר – 18 בפברואר)

גם אם הם לא מסוגלים לעזוב את הבית, האופי החשני של מזל דלי יאפשר להם להפיק את המיטב מהמצב. הם יכולים להשתתף באתרים שונים ברשתות החברתיות, לצפות בלייב של מפורסמים באינסטגרם וכמובן, ליצור משהו משל עצמם.

דגים (19 בפברואר – 20 במרץ)

דגים מאד מתקשים עם הריחוק החברתי. הם לא מסוגלים לתפקד לבד לאורך זמן. לכן הם יתקשרו המון לחברים שלהם ואם יש לכם מזל דגים בחבורה, אל תשכחו שהוא או היא זקוקים לכך.