מה אומר האופק האסטרולוגי שלך (הרושם הראשוני שאנו עושים ממבט ראשון)?

האופק האטרולוגי שלנו הוא הרושם הראשוני שאנו עושים ממבט ראשון, תוך כדי החצנה של התכונות שאנו אוחזים על פי גלגל המזלות. המזל שלנו מהווה נקודת התייחסות לאופן שבו אנו חווים את החיים, מבחינת האופי שלנו והצורה בה אחרים רואים אותנו. איך ניתן להבחין באופק המזל שלנו? על פי תאריך הלידה שלנו וטבלת תאריכי ההולדת שמייצגת את כל המזלות. מה המהות שעומדת מאחורי אותו אופק רחב ידיים?

 

via GIPHY

 

משמעות האופק האסטרולוגי שלנו

האופק המזרחי לצורך העניין מבטא את ההשפעה שיש לנו על גבי העולם החיצוני, ועל האופן בו אנו מתקשרים עם הסובב אותנו, למשל, האופן בו אנו מתמודדים עם מצב או אירוע חדש שנקרה בדרכנו. התכונות המאפיינות כל מזל עולות באופן מיידי במצבים אלו, כמו למשל הגאווה והנוכחות שיש לאריות מבנינו, והענווה שמאפיינת את בני מזל בתולה בהתנהלות הפרטית שלהם.  הירח המנווט את המזל האסטרולוגי שלנו הוא הכוח העומד מאחורי המיזוג בין האני הפנימי לזה החיצוני, ומושפע בתנודותיו על פי העננים הטבועים בתוכנו, והזזים באופן מתמיד.

 

כיצד נקבע האופק האסטרולוגי שלנו?

כאשר אדם נולד, תאריך ההולדת שלו מאפשר לדעת בדיוק אילו מעלות יתכנסו בו להמשך ההתפתחות האנושית שלו. החישוב נעשה לפי תאריך ההולדת שלנו בשילוב עם תאריך ההולדת על פי הכוכבים, שהוא בעצם קצר בארבע דקות ממשך היום שמחושב על פי השמש. מדוע בעצם האופק האסטרולוגי שלנו מכיל משמעות וחשיבות עמוקה בכל הנוגע לחיים שלנו? ובכן, עוד בימי קדם, כאשר היוונים המיתולוגיים הפכו את האסטרולוגיה לעניין יומיומי, שמנחה את בני האדם כחלק משגרת החיים שלהם, כחלק מקצב החיים שלהם, כבר אז האופק האסטרולוגי בא כדי להציג את האופי האנושי של כל אחד מבני המזלות, ובעצם הציג את האינדיבידואליות של כל אחד מ – 12 האישיויות המכילות את גלגל המזלות. השמש, יחד עם האופק האסטרולוגי, משתלבים יחד כדי ליצור את אותה פרסונה עצמאית, כאשר האופק עצמו הופך להיות לאחר יום הלידה שלנו - לדלת הכניסה אל האני הפנימי שלנו. השפעתו של הירח האסטרולוגי שלנו היא לעיתים חמקמקה יותר מהעין החיצונית של האופן בו אחרים רואים אותנו, בניגוד לנוכחותה הגדולה יותר של השפעת השמש האסטרולוגית שלנו. מהות השמש נעוצה בהבנה של האישיות של כל אחד מאיתנו, כיוון שהיא זו שבעצם קובעת כיצד תיראה טבלת ההולדת שלנו, ומה צפוי לנו הלאה בהמשך.

תחשבו על זה, כמה מאורגן ומלא סדר האופן בו הכל מובנה לחיים שלנו, וכמה אפשר לדעת ולהפנים על אדם על פי חישוב תאריכי של אופק ההולדת יחד עם תכונות המאפיינות את המהות האנושית שלו. נכון שפתאום עניין ההפנמה של בני האדם נראה פשוט וזורם כמו תנועת עננים המשייטים בשמיים? אנחנו לא יודעים מה אתכם, אבל מבחינתנו לפחות זה מקל על עניין ההבנה האנושית די הרבה