5 סימני גלגל המזלות שלעולם לא צריכים לעבוד מרחוק, לפי האסטרולוגיה

עבודה מרחוק היא אופציה שהופכת פופולארית מיום ליום. כיום, מרבית חברות הדיגיטל, הסטארט אפ וההייטק שואפות להעסיק עובדים מהבית בעיקר כתגובה למשבר הקורונה. עבודה כזאת יוצרת יותר משרות ותעסוקה, אבל היא עלולה לגרום לריחוק חברתי גדול יותר ממה שאנו חושבים. עבודה מרחוק ובעיקר מהבית, היא אומנם נוחה וחוסכת זמני נסיעה, הוצאות על ארוחות, דלק ועמידה בפקקים: ובכול זאת (ולמרות שהטכנולוגיה כיום מאד מתקדמת), חשוב לזכור שיש הרבה משרות חשובות שזקוקות לאנשים הטובים ביותר שיכולים לנהל משימה באמצעות תקשורת פנים אל פנים ולא מול מסך המחשב.  

כדי לעבוד מרחוק דרוש אופי חזק משמעת עצמית גבוהה ומבנה אישיות מסוים שיהפוך את הפעולה לאטרקטיבית כמו גם אפקטיבית. לכן לא כול המזלות יצליחו להתמודד עם העובדה שהם לא ממהרים בבוקר למשרד. על פי ההורוסקופ, יש אנשים שמתאימים מאד לעבודה מהבית, ויש את אלה שחייבים לקיים אינטראקציה עם אחרים בצורה אישית ולא יצליחו לעבוד ביעילות באזור המגורים שלהם. 

f

 מי שעובד מהבית יודע כי עבודה מהבית בתקופת הקורונה מלאת התחייבויות. העבודה מחייבת יצירת מרחב נוח ופרטי, הגעה לפגישות מקוונות ועמידה ביעדים. אבל מי לא יוכל להתמודד עם זה?

הנה 5 מזלות שלא יצליחו לעבוד מרחוק: 

מזל שור (20 באפריל- 20 במאי) 

בני מזל שור ידועים באמינות שלהם והם אוהבים להיות בבית. לכן הם ירצו לעבוד מרחוק, אבל לא תמיד יצליחו משום שהמשמעת שלהם רופפת בעיקר כשזה נוגע לביצוע משימות. מלבד זאת, אנשים במזל שור הם קצת היפראקטיביים, לכן יהיה להם קשה יותר לעבוד מרחוק. בכול מקרה, בני מזל שור יפנטזו על עבודה מחדרם הפרטי, אבל בה בעת יצטרכו לבחור את שעות העבודה המתאימות כדי לא לגלוש לדברים אחרים ולהתעסקויות בדברי הבל שאינם קשורים למשימה. 

אריה (23 ביולי - 22 באוגוסט)

בני מזל אריה לא נולדו כדי לעבוד מרחוק דווקא בשל הריכוז שלהם בעצמם. אנשים אלה מוסחים בקלות רבה: מה שגורם להם להתמקד בדברים שאינם קשורים לעבודה, לעיתים גם כשהם נמצאים במשרד. האריות מעולים בניהול תהליכים והם מתמקדים במשימה שלהם רק כשהם יושבים במשרד במקומם הקבוע. אם לא, הם יהיו עסוקים בעיקר בלתכנן תוכניות עם חברים ולהנות מהדמות שלהם שנשקפת מהמראה בחדר השירותים. 

דגים (19 בפברואר - 20 למרץ)

בני מזל דגים הם אנשים מהורהרים ורוחניים שמקדישים זמן רב כדי לחשוב על הסביבה שלהם. טיפוסים אלה נותנים חשיבות רבה לרגשות ולמחשבות הפנימיות שמלוות אותם. החשיבה הזאת עלולה להפריע להם להתרכז במה שדורש טיפול, לכן הם ממש לא מתאימים לעבודה מרחוק. 

קשת (22 בנובמבר - 21 בדצמבר)

מי שנולד במזל קשת אוהב להימצא בסביבה עבודה דינמית מהירה ותוססת! לכן הם ירגישו מרוחקים בעבודה שמתקיימת בחלל פרטי וסגור. הקשתים שלנו חייבים להרגיש את היום פועם והם יחושו תחושת ריקנות אם לא ישבו לפחות בישיבה אחת ביום, או אם לא ישתו כוס קפה אחת לפחות(!) עם עמית לעבודה בזמן ההפסקות. מזל קשת ידוע בכך שאינו מסוגל לדבוק בהתחייבויות ארוכות טווח שדורשות מילוי חובות אישיות. לכן הוא חייב הפרדה בין הבית לעבודה. 

תאומים (21 במאי - 21 ביוני)

בני מזל תאומים דומים למזל דגים בשל המחשבות המפוזרות שלהם וההרהורים התכופים במשמעות החיים. עם זאת, בני מזל תאומים הם אנשים יצירתיים מאוד והם מייצרים רעיונות רבים בבת אחת: מה שגורם מעט לפיזור ולקושי לבצע פרוייקטים בצורה נכונה וממוקדת. בשל כך הם חייבים יד מכוונת ומשגיחה. עבודה במסגרת מסודרת תאפשר לתאומים ביצוע משימות ללא הסחות דעת ותקנה את השעות המסודרות שבני המזל חייבים כדי לבצע את עבודתם. 
לסיכום, לכל סימן בגלל המזלות יש אישיות שונה ודינמיקה חברתית אחרת. כל אחד מאיתנו מסתדר במסגרות כאלה ואחרות ויש את מי שפורח ללא מסגרת. בכול מקרה, עבודה מרחוק עזרה רבות לאנשים שאולי אינם היצורים הכי חברתיים - אבל היא עלולה להרחיק רבים מן החברה. לכן חשוב לעסוק בה רק אם העיסוק הפרטי בבית עושה לכם טוב ומתאים לאישיות שלכם.